Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Niedziela Chrystusa Króla i imieniny ks. Proboszcza - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

Niedziela Chrystusa Króla i imieniny ks. Proboszcza


W ostatnią niedzielę roku liturgicznego, którą jest uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, podczas Mszy św. o godz. 11.30 swoje imieniny przeżywał ks. Proboszcz Janusz Rumiński. W związku z pandemią, wspólnoty parafialne w zmniejszonym składzie złożyły życzenia oraz kwiaty jako wyraz wdzięczności za niestrudzoną posługę duszpasterską, troskę o piękno kościoła i wielkie serce, jakie ks. Proboszcz wkłada każdego dnia w życie całej naszej parafii.

Dzisiejsza uroczystość podkreśla, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie. Po Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odnowiliśmy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa.

Więcej zdjęć...

 

 

Ogłoszenia

Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne…
Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne…
Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne…

Popularne artykuły

Drodzy Parafianie! Już w najbliższym czasie (10 - 12 grudnia br.) staniemy się świadkami nawiedzenia naszej Parafii przez św. Michała…
PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W PŁOŃSKU Rekolekcje poprowadzi ks. Marek Bakierzyński - Kapucyn z Woroneża (Rosja) NIEDZIELA,…
CZAS MOCY I ŁASKI NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA z Groty Objawień na Gargano Nowenna do św. Michała Archanioła –…

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies