Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Inwestura, czyli awans na wyższy stopień rycerski rycerzy Jana Pawła II z naszej parafii - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

Inwestura, czyli awans na wyższy stopień rycerski rycerzy Jana Pawła II z naszej parafii


Uroczystość z udziałem Brata Generała oraz Prowincjała Polski odbyła się wczoraj w płockim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie 90 lat temu św. s. Faustynie objawił się Jezus Miłosierny. Podczas wydarzenia czterech rycerzy otrzymało II stopień rycerski – miłosierdzia, a jeden brat III stopień – solidarności. Inwesturę poprzedziła adoracja Najświętszego Sakramentu oraz koronka do miłosierdzia Bożego. „Płockie Betlejem Miłosierdzia” to szczególne miejsce dla rycerzy Jana Pawła Komandorii Płockiej, dlatego w uroczystościach 90-lecia objawień nie mogło zabraknąć mężczyzn należących do organizacji z całej diecezji płockiej. Vivat Iesus! Totus Tuus!

 

Ogłoszenia

Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne…
Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne…
Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne…

Popularne artykuły

Drodzy Parafianie! Już w najbliższym czasie (10 - 12 grudnia br.) staniemy się świadkami nawiedzenia naszej Parafii przez św. Michała…
PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W PŁOŃSKU Rekolekcje poprowadzi ks. Marek Bakierzyński - Kapucyn z Woroneża (Rosja) NIEDZIELA,…
CZAS MOCY I ŁASKI NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA z Groty Objawień na Gargano Nowenna do św. Michała Archanioła –…

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies