Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Ogłoszenia parafialne 16 lutego 2020 roku (do użytku wewnętrznego) - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

Ogłoszenia parafialne 16 lutego 2020 roku (do użytku wewnętrznego)


* Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na ogrzewanie kościoła. Za ofiary Bóg zapałać.

* W środę o godz. 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy.

* W czwartek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów i o powołania. 

* W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Święto to jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci Świętemu Piotrowi i każdemu jego następcy, którzy zgodnie z wolą Chrystusa zostali postawieni jako pasterze całego Kościoła powszechnego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku. Naszym obowiązkiem jest wspierać jego pasterską posługę w niesieniu Ewangelii wszystkim narodom.

* W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny. 

* Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Adam Sadkowski z Płońska i Monika Kmieć z Płońska zapowiedź pierwsza, Andrzej Piotr Karwowski z Płońska i Agnieszka Goncerz zapowiedź pierwsza.

* WOJOWNICY MARYI Płońsk  zapraszają mężczyzn w wieku 18-50 na spotkanie regionalne które odbędzie się 21. 02.2020 w Czerwińsku  nad Wisłą. Zaczynamy o 17.30 różańcem, 18.00 Msza św. 19.00 gra w piłkę, czas wspólnej integracji i czas na  budowanie relacji. O 17.00 wyjazd z parafii św Michała Archanioła. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod  numerem 519499530.

* Parafia św. o. Pio organizuje pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w terminie 20 - 26 czerwca 2020, bliższe informacje w tablicy ogłoszeń.

* Spotkanie katechetów naszej parafii w Środę Popielcową o godz. 19.00.

* Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w naszej  parafii w 4 kolejne niedziele marca 8, 15, 22, 29. Kurs rozpocznie się 8 marca o g. 16.00 Mszą św. następnie uczestnicy przejdą do auli parafialnej.

* Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, naszego pisma parafialnego „Michał” i kalendarza parafialnego w cenie 6 zł.

* W dniu 4 marca 2020 roku odbędzie się wizytacja ks. Bp Piotra Libery w naszej parafii. Ks. Biskup będzie cały dzień w naszej parafii. Proszę o zgłoszenie się do mnie rodziców księży, zakonników i sióstr zakonnych mieszkających na terenie naszej parafii oraz o napisanie przez przedstawicieli sprawozdań z grup działających w naszej parafii. 

* Osoby które zamówiły Mszę św. na 4 marca na godz. 18.00 proszone są o zgłoszenie się do zakrystii.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies