Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Czternasta Niedziela w ciągu roku - 4 lipca 2021roku - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

Czternasta Niedziela w ciągu roku - 4 lipca 2021roku


  1. Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne zakrywając usta i nos. Kapłan  dla bezpieczeństwa wychodząc do Mszy św. i przed Komunią św. dezynfekuje dłonie. Dla chętnych Komunia św. na rękę.
  2. Dziś pierwsza niedziela lipca, o 11.30 nabożeństwo eucharystyczne z procesją, proszę asystę.
  3. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna tylko w godzinach popołudniowych od 16.00 do 17.50.
  4. W piątek po Mszy św. o 18.00 spotkanie Rycerzy Jana Pawła II.
  5. W najbliższą niedzielę, 11 lipca po Mszach Świętych, odbędzie się kiermasz domowych ciast i lemoniady, organizowany przez KSM naszej parafii. Będzie to zbiórka, której celem jest wyjazd wakacyjno-formacyjny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zachęcamy do wsparcia młodych, a jednocześnie do spróbowania pysznych wypieków. 
  6. W naszej parafii powstało Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu. Głównym celem Bractwa Adoracyjnego jest kult Najświętszego Sakramentu. W ramach tego kultu każdy członek Bractwa trwa na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem przez jedną lub więcej godzin w tygodniu. Wybrana godzina adoracji jest czasem osobistego spotkania z Chrystusem Eucharystycznym w milczeniu. Zapisy do Bractwa Adoracyjnego trwają. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii. 
  7. W naszej parafii od 1 lipca jest wystawiony Najświętszy Sakramenty od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Proszę chętnych o zgłaszanie się do zakrystii by zapiać się w grafiku adoracji.  
  8. Poproszono parafię by podać informację o  projekcie dla powiatu płońskiego „ Zbadaj poziom cukru bezpłatne badania w kierunku cukrzycy dla osób 60 +. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tych bezpłatnych badań to proszę napisać imię i nazwisko i numer telefonu i zostawić w zakrystii.
  9. Od 23 czerwca na terenie całego województwa mazowieckiego pracę w terenie rozpoczynają rachmistrzowie spisowi. Dotrą oni do osób w naszej gminie, które jeszcze się nie spisały. Apeluję, aby skorzystać z tej możliwości i wypełnić obowiązek spisowy przy ich pomocy.
  10. Jest do nabycia tygodnik katolicki Gość Niedzielny.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies