Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Szesnasta Niedziela zwykła w ciągu roku - 18 lipca 2021 roku - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

Szesnasta Niedziela zwykła w ciągu roku - 18 lipca 2021 roku


  1. Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne zakrywając usta i nos. Kapłan  dla bezpieczeństwa wychodząc do Mszy św. i przed Komunią św. dezynfekuje dłonie. Dla chętnych Komunia św. na rękę.
  2. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna tylko w godzinach popołudniowych od 16.00 do 17.50.
  3. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne w parafii na renowację dwóch ołtarzy. Dziękuję bardzo za dzisiejsze ofiary, a także składane indywidualnie lub wpłacane na konto. Bóg zapłać.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Józefa. 
  5. Za tydzień w naszej parafii będzie ks. Kamil Kowalski, który będzie mówił o swojej pracy na misjach, ofiary składane na tace będą przeznaczone na cele misyjne dla ks. Kamila.
  6. Za tydzień będziemy wspominać św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Po wszystkich Mszach Świętych błogosławieństwo pojazdów przed kościołem. Pamiętajmy jednak, że błogosławieństwo nie zwalnia nas z obowiązku zachowania rozsądku i wyobraźni na drodze. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na NIWA Polska dla misjonarzy.
  7. W następną niedzielę będziemy obchodzili Dzień Solidarności z poszkodowanymi w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.  
  8. W naszej parafii jest całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Proszę chętnych o zgłaszanie się do zakrystii by zapisać się w grafiku adoracji.  
  9. W powiecie płońskim jest realizowany projekt„ Zbadaj poziom cukru bezpłatne badania w kierunku cukrzycy dla osób 60 +. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tych bezpłatnych badań to proszę napisać na kartce imię i nazwisko i numer telefonu i zostawić w zakrystii.
  10. Jest do nabycia tygodnik katolicki Gość Niedzielny.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies