Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Dwudziesta piąta niedziela zwykła w ciagu roku - 19 września 2021 roku - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

Dwudziesta piąta niedziela zwykła w ciagu roku - 19 września 2021 roku


 1. Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne zakrywając usta i nos. Kapłan  dla bezpieczeństwa wychodząc do Mszy św. i przed Komunią św. dezynfekuje dłonie. Dla chętnych Komunia św. na rękę.
 2. Dziś w trzecią niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele gospodarcze na renowację ołtarzy. 
 3. Dziś zbieramy do skarbon ofiary na Katolickie Radio Diecezji Płockiej
 4. Dziś o godz. 11.30 program słowno muzyczny o Kardynale Stefanie Wyszyńskim przygotowany przez dzieci i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Siedlinie. 
 5. Dziś o godz. 11.30 spotkanie rozpoczynające rok formacji dzieci i rodziców do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, na spotkanie należy dostarczyć uzupełnione zgłoszenie dziecka - do odbioru u katechetów, w kancelarii lub do pobrania na parafialnym fb.
 6. Dziś o godz. 16.00 spotkanie młodzieży I i II klasy szkoły średniej przygotowującej się do bierzmowania. Uczniowie klas I składają deklarację. 
 7. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na drugi koncert organowy ,, Z nut i z wyobraźni’’ Wystąpią: Przemysław Juchniewicz – klarnet i Patryk Podwojski – organy. Za tydzień 26 września koncert finałowy 8. Międzynarodowego Festiwalu Organowego św. Michała Archanioła w Płońsku pn.,, Sursum Corda’’. 
 8. Dziś o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Józefa.
 9. W następną niedzielę będziemy obchodzili odpust w naszej parafii ku czci św. Michała Archanioła. Suma odpustowa o godz. 11.30. Proszę asystę i dzieci sypiące kwiatkami.
 10. Zapraszamy dzieci i młodzież w soboty na próby zespołu o godz. 9.00 i próbę scholi o godz. 11.00.
 11. Zapraszamy chłopców którzy chcą być ministrantami i ministrantów na spotkanie w sobotę o 10.00. 
 12. Pary planujące sakrament małżeństwa zapraszamy na Spotkania dla narzeczonych, które są obowiązkowe w ramach przygotowań do ślubu. Kurs rozpocznie się 25 września o 9.00 w auli parafialnej, zapisy w kancelarii i zakrystii.
 13. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza wszystkich młodych - uczniów oraz studentów, do dołączenia do wspólnoty. Spotkania odbywają się w każdy piątek o godz. 19:00 w salce parafialnej. Chętni mogą przyjść bezpośrednio na spotkanie lub zgłosić się na Facebooku KSM bądź parafii lub w kancelarii. Zapraszamy
 14. W naszej parafii jest całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Proszę chętnych o zgłaszanie się do zakrystii by zapisać się w grafiku adoracji.  
 15. W związku z trudną sytuacją cmentarza parafialnego, wynikającą z ograniczonej ilości pól grzebalnych,  ponownie przypominam o obowiązku uiszczenia opłaty za utrzymanie miejsca na cmentarzu. W przypadku gdy dysponenci grobów i miejsc niezagospodarowanych nie zgłoszą się do kancelarii parafialnej i nie uiszczą opłaty w terminie do 31 grudnia 2021 roku taki grób i miejsce zostanie przydzielone innemu dysponentowi. Osoby posiadające   dokumenty potwierdzające opłatę i dysponenta miejsca prosimy by się zgłaszały do kancelarii parafialne z tymi  dokumentami w celu wskazania miejsca i zapisania w księgach parafialnych.   
 16. Jest do nabycia tygodnik katolicki Gość Niedzielny oraz nasz tygodnik Michał, Kalendarz Rolników.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies