Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
Trzydziesta druga niedziela zwykła w ciągu roku - 7 listopada 2021 roku - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

Trzydziesta druga niedziela zwykła w ciągu roku - 7 listopada 2021 roku


 1. Zwracamy się z prośbą by w kościele zakładać maseczki ochronne zakrywając usta i nos. Kapłan  dla bezpieczeństwa wychodząc do Mszy św. i przed Komunią św. dezynfekuje dłonie. Dla chętnych Komunia św. na rękę..
 2. Dziś pierwsza niedziela listopada, po Mszy św. o 11.30 adoracja. 
 3. Dziś rozpoczyna się Proces Synodalny w naszej Diecezji Mszą św. w katedrze o godz. 15.00. W naszej parafii rozpocznie się też dzisiaj o godz. 15.00 odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i modlitwy w intencji Synodu. Zapraszamy. Do skrzynki, która będzie stała w naszym kościele można wrzucać przekazane na piśmie sugestie, propozycje i komentarze na temat Kościoła katolickiego i jego tożsamości, działania parafii i pomysłów duszpasterskich na ożywienie i rozbudzenie wiary. 
 4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Lektorów Słowa Bożego.
 5. W czwartek 11 listopada będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości – 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Aby podziękować Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość i prosić o dobre jej wykorzystanie, zapraszamy na Msze Święte o godz. 10.00.
 6. W piątek o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy Jana Pawła II, zapraszamy.
 7. W sobotę 13.11.2021 r o godz. 9.00 spod kościoła przy naszej Parafii św. Michala wyjazd do Płocka dzieci w ramach nagrody za uczestnictwo w październikowym różańcu. Zgody na wyjazd są do odebrania w zakrystii Kościoła lub pobrania na fb parafii jej treść piszemy osobiście na małej kartce. Na zgodach jest też umieszczony program wyjazdu. Przynosimy zgody na wyjazd w sobotę przed samym wyjazdem. 
 8. W następną niedzielę o godz. 11.30 spotkanie dzieci i rodziców do I Komunii.
 9. W następną niedzielę po każdej Mszy świętej Koło Gospodyń Wiejskich w Brodach będzie sprzedawało ciasta. Całkowity dochód ze sprzedaży wspomoże zbiórkę na zakup protez dla 19- letniego Kamila Marciniaka z Osieka w gminie Czerwińsk, który w wyniku wypadku stracił obydwie nogi.
 10. Do 30 listopada można zyskać odpust zupełny, który  można ofiarować wyłącznie za zmarłych.
 11. Przez cały listopad w zakrystii i kancelarii przyjmujemy wypominki roczne. Przez cały rok, w każdy pierwszy dzień miesiąca o godz. 18.00, będzie odprawiana Msza Święta w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Prosimy zamawiać Msze św. szczególnie rocznicowe na następny rok by były wolne terminy. 
 12. Dnia 04.12.2021r tj.sobota odbędzie się pielgrzymka do Torunia na XXX rocznice powstania Radio Maryja. Bliższe informacje na plakacie. 
 13. Jest do nabycia tygodnik katolicki Gość Niedzielny, nasz tygodnik Michał, jest do nabycia nasz Kalendarz parafialny w cenie 7 zł. Zachęcamy do kupna.  
 14. Plan roznoszenia opłatka przez pana Organistę 9 listopada (wtorek) od g. 17.00 - Wolności 31,33,35,3710 listopada (środa) od g.  18.00 - Grunwaldzka( strona parzysta),11 listopada (czwartek) od g. 9.00 - Brody , od godziny 17.00 - Wolności (domy jednorodzinne)12 listopada (piątek) od godziny 9.00 Pilitowo, od godziny 16.00 Wolności 25,27,29, 22,24, Płocka 86,86a13 listopada (sobota) od godziny 9.00 Siedlin, Podmiejska, Miodowa  od godziny 17.00 Płocka 86b,86c,86d, 86e,88

 

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies