Intencje mszalne
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
28 marca 2024 - 31 grudnia 2025
Czwartek 28 marca 2024
18:00 | INTENCJA WŁASNA |
Niedziela 31 marca 2024
6:00 | W intencji Parafian |
8:30 | + Czesława Kopcińskiego w 38 r. śmierci oraz Krystynę i Zofię Kopcińskie + Halinę i Stanisława Zmysłowskich |
10:00 | + Alinę w 2 r. śm. i Zbigniewa Wojciechowskich oraz Konrada, Waldemara, Wandę i Kazimierza Koziczyńskich, za dusze w czyśćcu cierpiące + Barbarę Maliszewską oraz Felicję i Zygmunta Rosiak W intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego |
11:30 | + Bożenę Smoczynską w 6 r. śm. + Janinę Morawską w 31 r. śm. , Wiesława i Kazimierza Morawskich |
16:00 | + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 20/29 |
18:00 | + Leokadia i Wincenty Witkowscy |
Poniedziałek 1 kwietnia 2024
7:00 | + Jana. lwone, Barbarę, Tadeusza z rodziny Ponikowskich. Wszystkich zmarlych z rodzin Ponikowskich, Deleszkiewicz, Majaków. Szwed. |
8:30 | + W rocznicę śmierci Ś.P. Lesława Piotrowskiego |
10:00 | + Mariana Tadeusza Szachewicz w 11 r. ś i rodzicw Czesławę i Franciszka Szachewicz + Kazimierę i Włodzimierza Grabowscy, Józefę i Ignacego Łoniewscy |
11:30 | O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grażyny w dniu imienin + Tadeusza Turkowskiego, Dziadków Turkowskich, Stefanię Kwiatkowską, Karolinę Machnacką |
16:00 | + Grażynę Czeremańską - Intencja z okazji imienin od Męża z Rodziną. |
18:00 | + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Wtorek 2 kwietnia 2024
7:00 | O Boże błogosławieństwo dla Izy i Elżbiety Nowińskich i ich rodziców i dziadków + Henryka Grossman w 26 r. śm. i Elżbietę Grossman |
18:00 | + Kazimierza Olszewskiego w 2 rocznicę śmierci, śp. Zofię Olszewską, śp. Franciszkę i Tadeusza Jakóbowskich. + Beatę Chmura - ucz. p. 12/12 + Kazimierza Kornatowskiego w 2 r śm. |
Środa 3 kwietnia 2024
7:00 | + Wiesława Dąbrowskiego w 27 r. śm. + Krystynę Sawicką - ucz. p. 2/4 O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz mądrość w dalszej drodze dla Jadwigi Mocek |
18:00 | + Urszulę Matczak - ucz. p. 1/8 + Pawła Frankiewicza w 8 r. śm. intencja od żony i dzieci + Ryszarda Sochockiego, rodzinę Jadwigę i Józefa Sochockich, brata Stanisława, Stanisława Gzylewskiego, Janinę Domżalską + Eugeniusza Pydynowskiego w 3 r. śm. |
Czwartek 4 kwietnia 2024
7:00 | O łaskę zdrowia dla dla Sławki i Leszka Robakowskich - int. od Rodziny Giżyńskich + Natalię Walter - ucz. p. 2/3 Dusze w czyśćcu cierpiace + Ewę Czajkowską - ucz. p. 3/7 |
18:00 | + Kazimierza Milewskiego - int. Kół Żywego Różańca + Zygmunta Drzewaszewskiego w 2 r. śm. , Władysłwę i Eugeniusza Małkiewicz + Marię Danutę Bidas w 8 r. śm. i Kazimierza Makowskiego w 48 r. śm. + męża Tadeusza Kujawskiego w dniu urodzin i jego rodziców O Boże błogosławieństwo i potrzee łaskii dla Karola Rudzińskiego w 18 r. urodzin |
Piątek 5 kwietnia 2024
7:00 | + Krystynę Buczyńską - ucz. p. 5/6 + Katarzynę Mikołajewska - ucz. p .21/29 + Darnielę Drypczewską |
10:00 | + Krzysztofa Kaczora - ucz. p. 5/8 |
16:00 | + Artura Czajkowskiego w 9 r. śm. |
18:00 | + Mieczysława Dolińskiego, Tomasza i Irenę Dolińskich oraz dziadków Dolińskich. + Gabriela Chmiela - gr. |
Sobota 6 kwietnia 2024
7:00 | + Jadwige w 20 r. śm. i Ryszarda - im Szczecińskich, Ewę i Agnieszkę w 7 r. śm. Szczecińskich W intencji Ojczyzny o wypełnienie woli Bożej + Annę Cieślak, Jana Jakubowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące |
8:00 | O błogosławieństwo Boże dla Dominiki w 40 r. urodzin i jej rodziny Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny i Jana z okazji 33 r. ślubu oraz całej rodziny W intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego - int. KŻR |
18:00 | + Kazimierza Zabłockiego w 36 r. sm., żonę. Michalinę Zabłocką, syna Karola Zabłockiego, rodziców Bronisławę i Franciszka Zabłockich, Zuzannę Zabłocką, Ewunię Zabłocką, Pelagię i Stanisława Smoszewskich, Janinę Stefaniak + synów Jarosława i Sławomira Głowackich i rodziców Janę i Konstantego Matusiak + Jadwigę Szczecińską w 20 r. śm. + Eleonorę i Jana Nadwornych + Gabriela Chmiela - gr. |
Niedziela 7 kwietnia 2024
7:00 | + Zygmunta Drzewaszewskiego w 2 r. śm. + Wszystkich zmarłych z rodziny Szewczaków i rodziny Urzykowskich |
8:30 | O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Krzysztofa Sosińskich w 25 r. ślubu + Juliannę w 25 r.śm. Zygmunta i Andrzeja Żebrowskich O Boze błogosławieństwo i opieke Matki Bożej dla Marty i Wojciecha Walczak w 3 r. ślubu |
10:00 | +Janina Pękalska, Józef Pękalski, Zygmunt Ostrowski W intencji Parafian + Gabriela Chmiela - gr. |
11:30 | + Eligiusza Radeckiego w 13 r. śm., Marię, Jana i Aleksandra Radeckich, Wandę i Karola Zukowskich +Tadeusz Kaniewski w 21 r. śm. i Szczepan Zabłocki w 7 r. śm. W intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego |
16:00 | + rodziców Wacława /27 rocz. śm./ i Józefę Adamskich /9 rocz. śm./ oraz braci Józefa i Bogusława Adamskich oraz dziadków Przetackich i Adamskich |
18:00 | + Mariannę Wójcik w 7 r. śm. i Józefa Wójcik |
Poniedziałek 8 kwietnia 2024
7:00 | + Edwarda Dobek + Józefa Andrykowskiego |
18:00 | + Rodziców Marię i Zdzisława Braun oraz dziadków Aleksandrę i Emiliana Braun, Feliksę i Józefa Próchno Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące + Janusza Bielskiego + Gabriela Chmiela - gr. |
Wtorek 9 kwietnia 2024
7:00 | + Ludwika Sokołowskiego w 7 r. śm.oraz Mariannę, Ryszarda, Andrzeja Sokołowskich, Alinę i Marka Drzyzgów + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 2/15 + Annę Danutę Michna - ucz. p. 2/4 + Gabriela Chmiela - gr. |
18:00 | Zakład Pogrzebowy Kozłowski + Eugeniusza Bąk w 2 r. śm. i Irenę Bąk + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 22/29 |
Środa 10 kwietnia 2024
7:00 | + Anetę Swiderską - ucz. p. 2/2 Dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 | + Genowefę i Juliana Przeorskich +Helenę, Stefana i Bogdana Osieckich + Ewę Czajkowską - ucz. p. 4/7 + Gabriela Chmiela - gr. |
Czwartek 11 kwietnia 2024
7:00 | + Małgorzatę Domańską - ucz. p. 4/9 + Urszula Widulińska - od Legionu Maryi + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 2/10 |
18:00 | O Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego dla Piotra z okazji urodzin + Elżbietę Pantow - ucz. p. 6/6 W intencji Radia Maryja + Alicję Dobrzyńską oraz dusze w czyśccu cierpiące - int. Od Kół Żywego Różańca + Gabriela Chmiela - gr. |
Piątek 12 kwietnia 2024
7:00 | + Janina Jędrzejewska w 2 rocznicę śmierci i Kazimierza Jędrzejewskiego, Grażynę Chmielewską + Stanisława w 14 r śm. i Elżbietę Łuczka + Antoniego Tobolskiego w 58 r. śm. Mariannę i Pawła Tobolskiego, Helenę i Jana Dziuk |
18:00 | + Krystynę Buczyńską - ucz. p. 6/6 + Beatę Chmura - ucz. p. + Jerzego Przybysza - ucz. p 3/3 + Krystynę Sawicką - ucz. p. 3/4 + Gabriela Chmiela - gr. |
Sobota 13 kwietnia 2024
7:00 | + Krzysztofa Kaczora - ucz. p. 6/8 + Wacławę Zmysłowską w 100-ną rocznicę urodzin. + Jolantę Czarnecką - ucz. p. 5/11 |
16:00 | Ślub - Karoliny i Konrada |
18:00 | + Danutę Jackiewicz - ur. + Irenę i Mieczysława Matuszak , Elżbietę Czarnecką , zmarłych z rodziny Wronka + Urszulę Matczak - ucz. p. 2/8 + męża Zygmunta Olkowskiego, syna Tomasza Olkowskiego, rodziców Kosmała i teściów Olkowskich + Gabriela Chmiela - gr. |
Niedziela 14 kwietnia 2024
7:00 | + W 14 r. ś. Czesława Popowskiego |
8:30 | + Barbarę i Ryszarda Kowalskich w 5 r. śm. W intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego + Gabriela Chmiela - gr. |
10:00 | + Janinę Gilewską w 4 r. śm. W intencji Parafian + Rodziców Teresę i Tadeusza Obrębskich i Eugeniusza Czyż |
11:30 | + Stanisława, Józefę, Czesława Zaciewskich + Jana i Marię Idzikowskich, Elżbietę Wójcik, rodzinę Rachockich, Longina Idzikowskiego + Leokadię Kopczyńską w 7 r. ś. |
16:00 | + Karola Derbin w 29 r. ś. całacą rodzinę Derbin i Ryszarda Krakowiak |
18:00 | + Elżbiete Turkowską w 3 r. śm. |
Poniedziałek 15 kwietnia 2024
7:00 | + Ewę Czajkowską - ucz. p. 5/7 + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 2/14 |
18:00 | + Mariusza Maćkiewicza w 13 r. ś. int od żony i syna + Zofię i Ksawerego Szczygieł, Teresę Stefańską, Andrzeja Sokołowskiego + Henrykę Cędrowską w 5 r. śm. + Gabriela Chmiela - gr. |
Wtorek 16 kwietnia 2024
7:00 | + Grzegorza Jeziaka - ucz. p. 2/7 + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 3/10 + Stanisława Dobrosielskiego - ucz. p. 2/4 |
18:00 | + Jacka Rutkowskiego w 14 r. śm. oraz za Krystynę, Martę i Lucjana Rutkowskich. Za dusze w czyśćcu cierpiące + Gabriela Chmiela - gr. |
Środa 17 kwietnia 2024
7:00 | + Wiesławę Lewandowską - ucz. p. 2/7 + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 3/15 |
18:00 | + Jolantę Czarnecką - ucz. p. 6/11 + Przemysława Huberta Błaszczyńskiego - ucz. p. 4/5 + Annę Danutę Michna - ucz. p. 3/4 + Gabriela Chmiela - gr. |
Czwartek 18 kwietnia 2024
7:00 | + Marka Krzemińskiego - ucz. p. 1/2 + Urszulę Widulińską - ucz. p. 2/4 + Romualdę i Pawła Biwer |
18:00 | + Mariannę Żebrowską - od grupy osób Adorujących Najświętszy Sakrament + W 2 r. ś. Jana Ostrowskiego + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 23/29 + Alicję Dobrzyńską - ucz. p. 4/6 + Gabriela Chmiela - gr. |
Piątek 19 kwietnia 2024
7:00 | + Urszulę Matczak - ucz. p. 3/8 + Sylwię Wylądek od sąsiadów z bloku Wolności 25 i 27 + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 1/14 |
18:00 | + syna Konrada Kucińskiego w 10 r. śm. rodziców Izabelę i Karola Rzewińskich, brata Jana Rzewińskiego + Henryka, Romana, Jana, Antoniego, Stefanie Pikora i Marię Kułakowską + Cecylię Jarosławską + Krystynę Sawicką - ucz. p. 4/4 + Gabriela Chmiela - gr. |
Sobota 20 kwietnia 2024
7:00 | Za Piotra i Alinę o łaskę wybaczenia wszystkim swoim winowajcom oraz o łaskę pojednania się z nimi + Lecha Gruczka + Kazimierza Jaruzal |
18:00 | + Zofię Kornatowską - ucz. p. 1/ + Barbarę i Zdzisława Chmielewskich i Maroannę Chmielewską + Annę i Stefana Żywiec oraz za rodzinę Żywiec i Wojtkowiak + Ewę Czajkowską - ucz. p. 6/7 + Gabriela Chmiela - gr. |
Niedziela 21 kwietnia 2024
7:00 | + Stefanię w r. sm. i Stanisława Stefańskich i Edwarda Stefańskiego |
8:30 | + Tatę Franciszka Wojsznis w 7 r. śm. + Marka Nowakowskiego - im. |
10:00 | + Helenę i Zygmunta Piórkowskich + Barbarę Petekiewicz w 7 rocznicę śmierci i świętej pamięci Henryka Bogusława Petekiewicz. W intencji Parafian |
11:30 | Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 20 rocznica ślubu Anny i Szczepana Jasińskich + Czesława, Leokadie i Mariana Klejnowskich |
16:00 | + Krzysztofa Czyżewskiego w 14 r. śm. + Gabriela Chmiela - gr. |
18:00 | +Wojciecha Pomianowskiego - intencja imieninowa |
Poniedziałek 22 kwietnia 2024
7:00 | + Janina i Ignacy Daszkiewicz + Gabriela Chmiela - gr. |
18:00 | + Jerzego Kościelewskiego + Jerzego Radziwonkę w 3 r. śm. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące + Marka Krzemińskiego - int. Kół Zywego Różańca |
Wtorek 23 kwietnia 2024
7:00 | + Janusza Jankowskiego - ucz. p. 2/3 + Stanisława Dobrosielskiego - ucz. p. 3/4 + Gabriela Chmiela - gr. |
18:00 | Imieninowa za śp. Jerzego Rasińskiego i zmartych z jego rodziny + Jerzego Tokarskiego - 1 r. śm. + Za męża Jerzego Borowskiego intencja imieninowa |
Środa 24 kwietnia 2024
7:00 | + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 3/14 + Gabriela Chmiela - gr. |
18:00 | + W 17 r. ś. Stanisława Wójcika O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków Barbary i Marka z okazji 36 rocznicy ślubu, oraz dla ich dzieci i wnuków + ojca Tomasza Wójciaka Pasjonistę Dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 25 kwietnia 2024
7:00 | + Wiesławę Lewandowską - ucz. p. 3/7 + Urszulę Widulińską - ucz. p. 3/4 O Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Najświętszej Syna Bożego dla Andrzeja w 50 rocznicę urodzin i jego małżonki oraz dzieci |
18:00 | + Małgorzatę Domańską - ucz. p. 5/9 + Jolantę Czarnecką - ucz. p. 7/11 + Grażynę Chmielewską - ucz. p. 5/5 + Annę Danutę Michna - ucz. p. 4/4 + Gabriela Chmiela - gr. |
Piątek 26 kwietnia 2024
7:00 | + Marię Kretkiewicz w 8 r. ś i Ryszrda Kretkiewicza i dziadków Brzeszkiewicz + Jadwigę Dobrosielską w 9 r. śm, Kazimerza, Janusza i Bogdana Dobrosielskich + Ewę Czajkowską - ucz. p. 7/7 |
18:00 | + Beatę Chmura - ucz. p + Rodziców Ryszarda w 44 rocznicę śmierci i Alfredę Turkowskich, dziadków Gołaszewskich i Turkowskich + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 4/10 + Alicję Dobrzyńską - ucz. p. 5/6 + Gabriela Chmiela - gr. |
Sobota 27 kwietnia 2024
7:00 | + Urszulę Matczak - ucz. p. 4/8 + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 2/14 + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 4/15 |
18:00 | + Stanisławy, Ludwika, Andrzeja Smolińskich + Przemysława Huberta Błaszczyńskiego - ucz. p. 5/5 + Natalię Walter - ucz. p. 3/3 + Gabriela Chmiela - gr. |
Niedziela 28 kwietnia 2024
7:00 | + Wadysławę w 3 r. śm. i Jana Sadowskich, Elżbiete i Adama Pietrzak, Sławomira i Władysława Panufnik |
8:30 | + Tadeusza Dzięgielewskiego w 7 r. śm. + Gabriela Chmiela - gr. |
10:00 | + Ryszarda Sękowskiego - int od Kombatantów + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 24/29 W intencji Parafian |
11:30 | + Jadwigę Zimakowską w 13 rocznicę śmierci + Krzysztofa Mieszkowskiego w 1 r. śm. |
16:00 | + Bogumiłę Gorczyca w 20 r. śm. |
18:00 | + Natalię, Józefa i Franciszka Topczewskich |
Poniedziałek 29 kwietnia 2024
7:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 1/12 + Gabriela Chmiela - gr. |
18:00 | + Weronikę Golas w 29 r. ś. i Leona i Waldemara Golas - int od zięcia i córki O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła + Stanisława Dobrosielskiego - ucz. p. 4/4 |
Wtorek 30 kwietnia 2024
7:00 | + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 5/10 + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 4/14 |
18:00 | O zdrowie i pozytywne wyniki i błogosławieństwo Boże dla Jakuba + Kamilę, Tadeusza, Janusza Gajewskich i Remigiusza Nickiego + Gabriela Chmiela - gr. |
Środa 1 maja 2024
7:00 | + Zofię i Jana Michalak + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Sławomira Iwanowskiego w 28 r. śm. + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach + Gabriela Chmiela - gr. |
Czwartek 2 maja 2024
7:00 | O Boże błogosławieństwo dla syna Mikolaja w dniu urodzin + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Jadwige Zimakowską + Zygmunta, Marię i Krzysztofa Gajewskich, Zygmunta i Mariannę Ambroziak, Wacławę i Modesta Milewskich, Ryszarda Ruszkowskiego + Gabriela Chmiela - gr. |
Piątek 3 maja 2024
7:00 | + Jolantę Czarnecką - ucz. p. 8/11 + Gabriela Chmiela - gr. |
10:00 | + zmarłych z rodziny Korzybskich, Białobrzeskich i Pasiewiczów |
16:00 | O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski dla małzonków Marii i Waldemara Bąk oraz dzieci i wnuków w 44 r. ślubu |
18:00 | +Ryszarda Werner w 4 r. śm. + Stanisława Rafalaka |
Sobota 4 maja 2024
7:00 | + Cecylie Kmiecińską w 19 r. śm., Eugeniusza i Mirosława Kmiecińskich, Marianne i Ignacego Łątkiewicz + Stanisława Rafalaka |
8:00 | O Boże błogosłaiewństwo, wszelkie potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego dla Mariusza z okazji urodzin KŻR |
18:00 | + Łukasza Kaźmierczaka i Jerzego Nawrockiego + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 25/29 + Gabriela Chmiela - gr. |
Niedziela 5 maja 2024
7:00 | + Floriana Kacperskiego - intencja imieninowa |
8:30 | + Rodziców Mariannę w 18 r. śm. Stanisława Bidas i zmarłych z rodziny Bidas + Zmarłych z rodziny Kraśniewskich, Chmielewskich, Bogackich, Janinę i Kazimierza Jędrzejewskich, Andrzeja Bugaj i dziadków Sołtysiak, Grażyne Chmielewską |
10:00 | + Za rodziców Stanisławę i Kazimierza Marunowskich W intencji Parafian |
11:30 | + Karolinę Machnacką w 9 r. śm. + Stanisława Rafalaka |
16:00 | + Stanisława Wiśniewskiego w 4 r, ś. i Jadwigę Wiśniewską |
18:00 | = Andrzeja Kaczmarskiego, rodziców Kaczmarskich, brata Lecha i siostrę Teresę. |
Poniedziałek 6 maja 2024
7:00 | + rodziców Barbarę i Stanisława Łazarskich, zmarłych z rodziny Łazarskich, Biernatowiczów i Jakubowskich + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Dziadków Cecylię i Eugeniusza Kmiecińskich i Mirosława Kmiecińskiego + Małgorzatę Domańską - ucz. p. 6/9 + Beatę Chmurę int od koleżanek i kolegów PAFu Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Wtorek 7 maja 2024
7:00 | + Stanisława Janczarka, Stanisława i Halinę Kowalak + Marka Krzemińskiego - ucz. p. 2/2 + Stanisława Rafalaka |
18:00 | O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Tomasza Ornarowiczów w 14 r. ślubu + Sławomira Frankowskiego, Henrykę, Leona , Konrada Domańskich, Mariannę i Józefa Krajczyńskich + Mariusza Bielickiego i jego rodziców Ewę i Krzysztofa |
Środa 8 maja 2024
7:00 | + Stanisława Józwiak intencja imieninowa + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Stanisława i Stanisławę i Stanisława Wójcik + Stanisławę Kwiecińska + Stanisława Dąbkowskiego - im. + Stanisławę i Stanisława Ziemkiewicz oraz Jerzego Ziemkiewicz |
Czwartek 9 maja 2024
7:00 | + Jolantę Czarnecką - ucz. p. 9/11 + Wiesławę Lewandowską - ucz. p. 4/7 + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + rodzinę Ryzińskich i Dymowskich W intencji Radia Maryja O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla pracujących na roli + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 5/15 + Alicję Dobrzyńską - ucz. p. 6/6 |
Piątek 10 maja 2024
7:00 | + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 6/10 + Stanisława i Zifię Chylińskich + Danielę Gwiazda w 17 r. śm. i Wacława Gwiazdę w 50 r. śm. |
18:00 | + męża Edwarda Gołębiewskiego - ur. + Pawła Tobolskiego w 10 r. śm., Mariannę i Antoniego Tobolskich, Helenę i Jana Dziuk + Krzysztofa Kaczora - ucz. p. 7/8 - int od Rodziny Dziedziców + Urszulę Matczak - ucz. p. 5/8 + Stanisława Rafalaka |
Sobota 11 maja 2024
7:00 | + W 1 r. ś. Stefana Pargulskiego i zm. z rodziny Prokop i Czarneckich + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 26/29 + Dziadków Siemiątkowskich |
18:00 | + Andrzeja, Bronisławę i Antoniego Piwowarskich + Martę i Stanisława Wasilewskich, Danutę i Zdzisława Tarasiuk, Włodzimierza Wasilewskiego i Wojciecha Wasilewskiego + Sabinę i Stanisława Antoszkiewicz + Stanisława Kraśniewskiego i Elżbietę Kraśniewską + Stanisława Rafalaka |
Niedziela 12 maja 2024
Wniebowstąpienie Pańskie
7:00 | + Stanisława Rafalaka |
8:30 | O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Pauliny w 30 r. urodzin + Zofie Szymańską - im i 13 r. śm. , Władysława Szymańskiego, Jana i Henryka Urbaś, Stefana Cieślaka, Marcjanna, Józef i Edward Kłosińskich |
10:00 | +Leona Czajkowskiego w 27 r.sm , + Janinę Czajkowska W intencji Parafian |
11:30 | Śp. Andrzeja Kaczmarskiego, rodziców Żywczyńskich i Annę Figurską Za zmarłych rodziców śp. Grażynę i Krzysztofa Półtorak, brata Pawła i babcię Stanisławę Konopkę. |
16:00 | + Józefa, Jadwigę Bielawiec i Haline i Leszka Salwa |
18:00 | Msza Św z prośbą o dalsze łaski ,błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia rodzinnego i małżeńskiego oraz o zdrowie dla całej rodziny |
Poniedziałek 13 maja 2024
7:00 | + Urszulę Widulińską - ucz. p. 4/4 + Za Mamę Annę Bloch w 4 r. ś. |
18:00 | + Bogdana Zawadzkiego w 2 r. śm. oraz Danutę Zawadzką + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 5/14 + Antoniego Kwiecińskiego + Stanisława Rafalaka |
20:00 | Wynagradzajaca Najswietszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy Narodu Polskiego. |
Wtorek 14 maja 2024
7:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 2/12 Za dusze w czyśćcu cierpiące + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Kazimierza w 12 r. śm, Wandę Kędzierskich i Zofię Chmiel + Józefę i Stanisława Rutkowskich O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Mateusza z okazji 18 stych urodzin |
Środa 15 maja 2024
7:00 | + Tobiasza Biegaj, Jozefa, Zbigniewa i Leona Biegaj + Zofię Mossakowską w dniu im. |
18:00 | + Wiesławę Lewandowską - ucz. p. 5/7 + Jana, Reginę, Marianne i Elżbietę Domańskich Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące + Stanisława Rafalaka |
Czwartek 16 maja 2024
7:00 | + Urszulę Matczak - ucz. p. 6/8 + Sylwestra Konopkę - ucz. p. 1/4 + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 7/10 + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 6/15 + Małgorzatę Domańską - ucz. p. 7/9 + Jolantę Czarnecką - ucz. p. 10/11 + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p 27/29 |
Piątek 17 maja 2024
7:00 | + Jerzego Kucińskiego w czwartą rocznicę śmierci oraz Rodziców Sabinę i Michała Łukaszewskich i brata Waldemara Łukaszewskiego. +Anna Wiśniewska i zm. z rodziny + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Alicję Dobrzyńską oraz za dusze w czyśćcu cierpiące - int. Kół Zywego Różańca + Janinę Wiśniewską w 24 r. śm. oraz dziadków Lucynę, Władysława i Grzegorza Parzychowskich 4 rocznica śmierci Janiny Tomaszewskiej, +Stanisława Tomaszewskiego, Mariusza Klimkiewicza, Stanisławę Wójcik + Stanisława Ksybek,za dziadków Grzybowskch,Bożenę Ksybek,Józefa Olewniczaka + Aleksandra Sterlikowa w 5 r. śm. i zm. z rodziny Wysockich i Żółtowskich |
Sobota 18 maja 2024
7:00 | + Mariannę Żebrowską - od sąsiadów z ul. Grumwaldzkiej 8e (3 klatka) Za zmarłych z rodziny Rowińskich i Godosów + Janinę Zygiel w 21 r. śm. |
10:00 | Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego |
12:00 | Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego |
18:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 3/14 + Feliksę i Leonarda Dąbkowskich + Juliana Wojciechowskiego, Zofię, Jana i Henryka Koprów oraz Wandę Cichocką + Stanisława Rafalaka |
Niedziela 19 maja 2024
7:00 | + Krzysztofa Kołosowskiego w 3 r. śm. + Stanisława Rafalaka |
8:30 | + Lecha Kaczmarskiego w 2 r. śm. + W 10rocznicę śmierci Tadeusza Kowalskiego |
10:00 | Pierwsza Komunia Święta |
12:00 | Pierwsza Komunia Święta |
16:00 | + Alfredę Bagińską w 2 rocznicę śmierci oraz Ryszarda Bagińskiego w 10 rocznicę śmierci. |
18:00 | + Jana Białęckiego, Helenę i Tadeusza Ludwikowskich |
Poniedziałek 20 maja 2024
7:00 | + Kazimierza Starczewskiego w 23 r. śm. i zmarłych z rodziny Starczewskich + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Mariannę Żebrowską - od grupy adorującej Pana Jezusa O zdrowie, potrzebne łaskii błogosławieństwo Boże d;a Rodziny Karpińskiech w 10 r. ślubu + Krzysztofa Kaczora - ucz. p. 8/8 - int od rodziny Kozdraś + Irena, Józef i Irena Szulińscy, Aleksandra i Ignacy Szulińscy, Weronika, Stefan i Józef Walczewscy, Stanisław Jąderko |
Wtorek 21 maja 2024
7:00 | + Grzegorza Jeziaka - ucz. p. 3/7 + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 28/29 + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Małgorzatę Domańską - ucz. p. 8/9 + Wacławę i Wiktora Banasiak w r. śm. + Eleonorę i Jana Nadwornych |
Środa 22 maja 2024
7:00 | + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 6/14 + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 8/10 |
18:00 | + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 2/10 O zdrowie, pokój i zgodę oraz błogosławieństwo Boże dla rodziny + Bogdana, Teresę , Karolinę i Kazimierza Stefańskich, Zofię i Władysława Sokołowskich. + Stanisława Rafalaka |
Czwartek 23 maja 2024
7:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 4/14 + Iwonę Milewską - im. + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Marię Biernat - ucz. p. 1/2 + Jerzego i Piotra Dworakowskich, Kazimierza i Krystynę Krysa + O zbawienie wieczne dla duszy Marianny Wolert w 6 rocznicę śmierci. Oraz za Ryszarda Wolert. + Wande i Kazimierza Kędzierskich, zm. z rodziny Czerniakowskich i Chmielów + Iwonę . Wszystkich zmarlych z rodziny Ponikowskich. Majaków Szwed. Deleszkiewicz. |
Piątek 24 maja 2024
7:00 | + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 7/15 + Urszulę Matczak - ucz. p. 7/8 + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 3/12 + Za duszę w czyściu cierpiące + Joanne Paruszewską - im. + Henryka Karczewska w 20 r. sm. , Tadeusza Karczewskiego i Jolantę Radziwonkę |
Sobota 25 maja 2024
7:00 | + Jolantę Czarnecką - ucz. p. 11/11 + Wiesławę Lewandowską - ucz. p. 6/7 + Egenię Karwacką w 14 r. ś Mariana Karwackiego i dziadków Chącherów |
18:00 | + mąż Henryka Krawczyka w 1 r. sm. + rodziców Halinę i Stanisława Wiśniewskich, braci Mirosława i Zenona Andrzeja Wiśniewskich, Stanisława Sosińskiego. + Stanisława Rafalaka |
Niedziela 26 maja 2024
7:00 | + Stanisława Rafalaka |
8:30 | + Joannę Paruszewską - im. + Męża Zygmunta Góreckiego w 12 r. śm. rodziców Władysławę i Bolesława Jabłońskich, dziadków Helenę i Aleksandra Ziemkiewiczów + Joannę Skibińską - im. |
10:00 | O Boże błogosławieństwo , dary Ducha Świetego, opiekę Matki Bożej w 60 rocz. urodzin dla Dariusza i jego rodziny i wnuczki Helenki W intencji Parafian + Danielę Kornatowską i Mariannę Cichewicz i Antoninę Kaminiśką w dniu mamy |
11:30 | + Wacławę i Wiktora Banasiak - z okazji dnia matki i dnia ojca O błogosławieństwo Boże potrzebne łaski dla Julii w 18 rocznicę urodzin |
16:00 | + Franciszka Zielińskiego rodziców Cichaczewskich |
18:00 | + Katarzynę Mikołajewską - ucz. p. 29/29 |
Poniedziałek 27 maja 2024
7:00 | + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 7/14 + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 5/14 + Krystynę Sawicką - in od sąsiadów + Małgorzatę Domańską - ucz. p. 9/9 + Patrycję Jędrzejak - ur. |
Wtorek 28 maja 2024
7:00 | + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 9/10 + Feliksa Mysiakowskiego w 16 r. śm. |
18:00 | + Modestę i Jakuba Tłustych + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 8/15 + Stanisława Rafalaka |
Środa 29 maja 2024
7:00 | O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny + Stanisława Rafalaka |
18:00 | + Grzegorza Jeziaka - ucz. p. 4/7 Dziekczynno błagalna za łaskę zdrowia oraz opiekę Matki Bożej i o dary Ducha Świętego dla Grażyny z okazji urodzin. Za Św. Pamięci Barbarę Szpakiewicz w 16-rocznicę śmierci. Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Czwartek 30 maja 2024
Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało
7:00 | + Wandę i Mieczysława Bartkowskich + Rodziców Reginę i Antoniego Krynickich, Mariannę Kruszewską |
8:30 | + Sławomira Dobkowskiego + Stanisława Rafalaka |
10:00 | + Tadeusza Jendor i dusze w czyściu cierpiące. +Henryk Konofalski w 2 rocznicę śmierci od przyjaciół z Bród |
11:30 | W intencji Parafian |
18:00 | + Iwonę, Barbarę, Jana i Tadeusza z rodziny Ponikowskich. Zmarlych z rodzin Ponikowskich, Szwed. Deleszkiewicz. Majak. Za duszę w Czyścu cierpiace. |
Piątek 31 maja 2024
7:00 | + Sylwestra Konopkę - ucz. p. 2/4 + Zbigniewa Olszewskiego |
18:00 | + Romana Pikorę w 3 r. śm. + Lecha Calaka - im. |
Sobota 1 czerwca 2024
7:00 | + Sławomira Tomaszewskiego Z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i rodziny + W rocznicę śmierci Ś.P. Anny Wojciechowskiej |
8:00 | O Boże błogosławieństwo dla Jakuba Kowalczyka w 10 - tą rocznicę urodzin o wszelkie potrzebne łaski do pięknego i świętego życia dla Marysi Kowalczyk i Karola z rodziną |
18:00 | + Mariana Krajewskiego w 2 r. śm. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rozalii Jadwigi i Jana Szuper z okazji 50 r. ślubu + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach O Boże błogosławieństwo dla Moniki Szczecińskiej w 50 r. urodzin, Lecha i Barbary Jarosławskich w 50 r. ślubu oraz łaskę nieba dla Ryszarda Szczecińskiego w 18 r. śm. + Łukasza Kaźmierczaka |
Niedziela 2 czerwca 2024
7:00 | + Rodzinę Pasiewiczów |
8:30 | + Edwarda Stefańskiego w r. śm. Stefanię i Stanisława Stefańskich i zmarłych z rodziny + Mężą Andrzeja Grzymkowskiego w 2 r. sm. |
10:00 | + Franciszka Szachewicz w 25 r. śm. Władysławę, Michała i Stanisława Szachewicz W intencji Parafian |
11:30 | + Jana Prusaka w 5 r. ś , Jazefę Popowską w 8 r. ś. + Jerzego, Anastazję, Aleksandra Radeckich |
16:00 | + Kazimierza Grzegorza Chmielewskiego w 9 r. śm. |
18:00 | + Rodziców Jadwigę i Jana Skowrońskich |
Poniedziałek 3 czerwca 2024
7:00 | + Mariannę Zebrowską - ucz. p. 4/12 |
18:00 | + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 3/10 + W 20 r. śmierci Lecha Lewandowskiego , Henryka i Danutę Lewandowskich O Boże błogosławieństwo dla ks. Prob. Janusza Rumińskiego w rocz. święceń oraz Kapłanów posługujących w parafii Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 8/14 |
Wtorek 4 czerwca 2024
7:00 | za spokój duszy +Heleny i Henryka Wilk + W 12 r. ś. syna Łukasza Piórkowskiego |
18:00 | + Michalinę Ciską w 3 rocznicę śmierci. +Mariannę i Stanisława Sitkowskich, Zdzisława, Janinę i Stanisława Karwowskich + Mariannę Sokołowską w 12 r. śm., oraz Ludwika, Ryszarda, Andrzeja Sokołowskich, Alinę i Marka Drzyzgów |
Środa 5 czerwca 2024
7:00 | +Reginę i Tadeusza Kowalskich + Grzegorza Jeziaka - ucz. p. 5/7 |
18:00 | + Mirosława Dąbrowskiego w 3 r. śm. + Lidia Gwiazdowska - intencja od Ani z rodziną + Teresa Obidowska w 23 r. śm. + Urszulę Matczak - ucz. p. 8/8 |
Czwartek 6 czerwca 2024
7:00 | +Mariannę Olewniczak w 8 r. śm. i +Bolesława Olewniczak w 6 r. śm. + Marię Biernat - ucz. p. 2/2 + Zofię i Czesława Pieńkos |
18:00 | + W 1 r. ś, Karola Grzelaka i Henrykę Grzelak O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla ks. Lecha z okazji imienin - int. Margaretek O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla kapłanów obchodzących rocznicy święceń kapłańskich - int. Margaretek + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 9/15 |
Piątek 7 czerwca 2024
7:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 6/14 + Danutę Giżyńską |
10:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 5/12 |
16:00 | + Mariannę Koźniewską - ucz. p. 10/10 |
18:00 | + Bonifacego Kaniewskiego r. śm. Msza św. Wynagradzająca Najświeszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalenemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całej ludzkości |
Sobota 8 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Magdalena Eze i rodzice Zdzisław i Stanisława Parzychowscy |
16:00 | Ślub - Marta i Wojciech |
17:00 | Ślub - Natalia i Rafał |
18:00 | + Rodziców Czesława i Mariannę, brata Józefa Staszewskich, siostrę Janinę z rodziną + Mariennę i Józefa Kowalskich w 2 r. śm., Mariole Kowalską w 6 r. sm. +Józefę, Stanisława Rutkowskich i zmarli z rodziny Rutkowskich |
Niedziela 9 czerwca 2024
7:00 | + Henryka Kątniak |
8:30 | + Irenę Dudzińską + Jana i Marianny Rutkowskich, Kazimiery Boratyńskiej, dziadków Rutkowskich i Barcikowskich. |
10:00 | + Henrykę Mojską w 22 r. śm., Krzysztofa Sadowskiego w 22 r. śm. i Józefa Mojskiego w 11 r. śm. + Pawła Zaciewskiego w 16 r. śm. W intencji Parafian |
11:30 | Prymicja |
16:00 | + Zbigniewa Szcześniaka w 4 r. śm. za zmarłych z rodziny Szcześniak i Malinowskich |
18:00 | + Leonarda Ziemińskiego w 1r. śm. |
Poniedziałek 10 czerwca 2024
7:00 | + Barbarę i Władysława i Adama Prokop, Janusza Czerwińskiego i zm. z rodziny Prokop i Czarneckich Z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Teresy Sosnowskiej i rodziny |
18:00 | + Sylwestra Konopkę - ucz. p. 3/4 + Mieczysława Klimczewskiego 8 r. śm. Jana i Leontynę Klimczewskich i Barbarę i Benedykta Wiśniewskich +Alinę Tołczyk w 2 r. śm. O wszelkie potrzebne łaski do prowadzenia pięknego i świętego życia dla Karola Kowalczyka w 34 - tą rocznicę urodzin. |
Wtorek 11 czerwca 2024
7:00 | + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 9/14 wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Romualdę Domańską + Roberta Mikulskiego w 4 r. sm. + Helenę i Leona Koźniewskich w 33 r. śm. i zmarłych z rodziny Koźniewskich |
Środa 12 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Tadeusza Burdeckiego w r. ś Józefa, Henrykę Burdeckich, Władysława, Wiktorię, Edwarda Karwowskich. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jana i Janiny z okazji urodzin + Lidia Gwiazdowska - intencja od Bożeny z rodziną |
Czwartek 13 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Grzegorza Jeziaka - ucz. p. 6/7 + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 7/14 |
18:00 | + Janusza Jankowskiego - ucz. p. 3/3 + Janinę Mirosławę Skibińską oraz dusze w czyśćcu cierpiące - int. od p. Teresy + Teresa Strubczewska od córki i wnuka. W intencji Radia Maryja |
20:00 | + Antoniego i Eleonorę Kornatowkich |
Piątek 14 czerwca 2024
7:00 | + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 10/15 + Alinę Nowakowską Za dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 | + Teresę Dolińską - int od sąsiadów O potrzebne łaski dla wnucząt Adama, Julii Gabriela + Krystynę i Jana Wtulich |
Sobota 15 czerwca 2024
7:00 | + Sebastiana Stańczak - ur. + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 4/10 + Mariannę Zebrowską - ucz. p. 6/12 |
16:00 | Jubileusz 10-lecia Katolickiego Stawarzyszenia Młodziezy |
18:00 | + Reginę i Stefana Dominiak oraz Grzegorza i Dariusza Dominiak. O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski dla Klaudii Kornatowskiej z okacji 18 urodzin + Ryszarda Sokołowskiego w 20 r. śm, oraz Ludwika, Mariannę, Andrzeja Sokołowskich, Alinę i Marka Drzyzgów |
Niedziela 16 czerwca 2024
7:00 | + Sylwestra Muchę w 28 r. śm., Walentynę Muchę, Ryszarda, Katarzynę, Szczepana, Mieczysława i Longina Mroczkowskich |
8:30 | + Alinę Kacperską - intencja imieninowa + Janusza Sadziaka |
10:00 | + Benedykta Grzybowskiego w drugą rocznicę śmierci. W intencji Parafian O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego , opiekę Matki Bozej na każdy dzień dla małżonków Dariusza i Beaty z dziećmi i wnuczką Helenką w38 rocznicę ślubu |
11:30 | O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA ĄNTOSIA W 5 ROCZNICE URODZIN O Boże błogosławieństwo dla Ireny i Mirosława oraz ich dzieci z okazji 31 rocznicy ślubu |
16:00 | + Męża Józefa, Genowefę, Wacława i Józefę Dymowskich, Krzysztofa Czyżewskiego |
18:00 | + brata Bogusława Adamskiego / w 35 rocz. śm./ oraz rodziców Józefę i Wacława Adamskich i brata Józefa Adamskiego i dziadków Adamskich i Przetackich |
Poniedziałek 17 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Grzegorza Jeziaka - ucz. p. 7/7 + Kamila Łapińskiego w 8 r. śm. Annę Łapińską w 11 r. śm. + wujka Mieczyslawa Sobiesiaka w 38 r. sm. siostre Bogumiłę Kowalewska w 2 r. śm. + Lidia Gwiazdowska - intencja od Doroty z rodziną |
Wtorek 18 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + W 1 r. ś. Jerzego Barcikowskiego i rodziców Barcikowskich i w 4 r. ś Aliny Barcikowskiej i rodziców Zychalak + Jerzego Piechockiego w 1 r. śm. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Środa 19 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Sylwestra Konopkę - ucz. p. 4/4 + Krystyna Kilińska - Palmowska + Ireneusza Kowalskiego w 2 r. śm. O zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże dla Haliny Załęckiej z okazji 90 - tych urodzin |
Czwartek 20 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Zebrowską - ucz. p. 7/12 |
18:00 | + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 5/10 + rodziców Czesławę w 14r, śm. i Czesława Trzeciak ich dzieci Zofie i Bonifacego + Jana i Wandę Niewirowskich - im. i Wacławę Sielczak + Rodziców Jana i Helenę Sobczyńskich |
Piątek 21 czerwca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 10/14 + Alicję Dobrzyńską- im oraz za dusze w czyśćcu cierpiące i o Boże błogosławieństwo I potrzebne łaski dla Ojczyzny- KŻR |
18:00 | + Wandę i Stanisława Zarzyckich + Mariusza Klimkiewcza z okazji Dnia Ojca +Wiesław Olszewski i zm. z rodziny + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 8/14 + Jana Zygiel - im. |
Sobota 22 czerwca 2024
7:00 | + Jana Stanisława Więcław + rodziców Wandę i Jana Konopka, brata Zdzisława i zmarłych z rodziny Konopka + Jana Zmysłowskiego i Annę Zmysłowską |
18:00 | + Martę Borowską + W rocznicę śmierci za Ś.P. Jadwigę Leszczyńską + Janinę i Kazimierza Jankowskich |
Niedziela 23 czerwca 2024
7:00 | O Boże błogosławieństwo w 20 rocz. małżeństwa dla Magdaleny i Adama Ziółkowskicj oraz ich dzieci Alicji i Filipa. |
8:30 | + Tatę Tadeusza Sawickiego w dniu ojca i Zbigniewa Graczyka i o błogosławieństwo Boże i opieki Matki Bożej dla Renaty Graczyk w 77 r. urodzin. + Zmarłych z rodziny Kraśniewskich, Chmielewskich, Bogackich, Janinę i Kazimierza Jędrzejewskich, Andrzeja Bugaj i dziadków Sołtysiak, Grażynę Chmielewską |
10:00 | + Janinę Gilewską W intencji Parafian |
11:30 | + Andrzeja Piotrowskiego + Jana Draganiaka - im. rodziców Draganiak i Kilian i dusze w czyśćcu cierpiące |
16:00 | + Jerzego Borowskiego intencja z okazji Dnia Ojca. |
18:00 | + Benedykta Grzybowskiego z okazji Dnia Ojca. |
Poniedziałek 24 czerwca 2024
7:00 | + Janine Zygiel - im. |
18:00 | + Janinę, Władysławę i Piotra Piętka + Mariannę i Jana Szostak imieninowa i rodzeństwo Ambroziak |
Wtorek 25 czerwca 2024
7:00 | + Zenona Jackowskiego z okazji dnia ojca. |
18:00 | + rodzice Jana i Janinę Sadkowskich - im i Romana Sadkowskiego + Jana - im. i Bronisławę Drzewaszewskich |
Środa 26 czerwca 2024
7:00 | + rodziców Haline i Tadeusza Orzoł |
18:00 | + O Boże Miłosierdzie dla zmarłych Jana Pawłowskiego, Janiny Miecznikowskiej i Janiny Wolert z okazji imienin. + Mieczysława Wodzyńskiego |
Czwartek 27 czerwca 2024
7:00 | + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 11/15 |
18:00 | + Stanisława Dominiak w 15 r.śm. i Pawła Dominik - im. +Władysław Wysocki - intencja imieninowa |
Piątek 28 czerwca 2024
7:00 | O Boże błosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Piotra z okazji imienin |
18:00 | + Piotra Ornarowicza, jego rodziców i dziadków + Jana, Barbarę, Janusza i Grzegorza Gołaszewskich + Siostrę Halinę Malińską |
Sobota 29 czerwca 2024
7:00 | + Pawła Zaciewskiego - im O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny |
17:00 | Ślub - Patrycja i Piotr |
18:00 | O Boże błogosławieństwo, opieke Matki Bożej i dary Ducha Świętego w 50 rocz. slubu dla Małgorzaty i Zygmunta oraz ich dzieci i wnuków Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Piotra z okazji inienin - int. Margaretek |
Niedziela 30 czerwca 2024
7:00 | + Pawła, Antoniego i Mariannę Tobolskich i Helenę i Jana Dziku |
8:30 | O Boże błogosławieństwo, opieke Matki Bożej i dary Ducha Świętego z okazji 12 rocz. ślubu dla Katarzyny i Bogdana Wiśniewskich |
10:00 | + Jana Draganiaka w 12 r. śm. rodziców Draganiak i Kilian i dusze w czyśćcu cierpiące W intencji Parafian |
11:30 | + Józefa w 35 r. śm., Bronisławę w 18 r. śm. Banaszek, dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych z rodziny Milczarek i Banaszek + Ryszarda, Sławomira, Macieja Bluszcz, rodziców Zochowskich i siostrę Danielę |
16:00 | + Elżbietę Szpatkiewicz w 20 r. ś |
18:00 | + rodziców Wincentegi i Celinę Grabowskich |
Poniedziałek 1 lipca 2024
7:00 | Msza dziękczynna w intencji 25 urodzin Tomasza oraz za św pam Rodziców Haliny i Stanisława Malinskich... |
18:00 | + męża Tadeusza Kujawskiego w 3 rocznicę śmierci oraz na Dzień Ojca - intencja od dzieci z rodzinami + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Wtorek 2 lipca 2024
7:00 | O szczęście wieczne i radość przy boku Pana Jezusa razem ze wszystkimi Świętymi w pierwszą rocznicę śmierci dla Syna Dawida Sobieckiego. |
18:00 | + Danutę Jackiewicz + Mirosław Ziółkowski w 10 rocznicę śmierci, Marianna i Eugeniusz Piaskowscy oraz Genowefa i Zdzisław Ziółkowscy. |
Środa 3 lipca 2024
7:00 | O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny w 13 r urodzin |
18:00 | + Zenobię, Stanisława i Józefa Policiak + Kazimierza Archutowskiego w 7 r, śm. |
Czwartek 4 lipca 2024
7:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 9/14 |
18:00 | + Eugeniusza Dąbrowskiego oraz za syna Bogusława Rowickiego + Anna i Ryszard Ryglewicz |
Piątek 5 lipca 2024
7:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 8/12 |
10:00 | + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 6/10 |
16:00 | + Stanisława Pawłowskiego w 3 rocznicę śmierci |
18:00 | + Krzysztofa i Marka Danilewiczów na urodziny i imieniny |
Sobota 6 lipca 2024
7:00 | + Jan i Zuzanna Madany |
8:00 | KŻR |
18:00 | Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieńtwo dla p. Iwony Zygiel w 65 r. urodzin + Małgorzatę Kiępczyńską w 2 r. śm. |
Niedziela 7 lipca 2024
7:00 | + Natalię w 24 r. sm. Władysława w 66 r. śm. i Ludwika w 97 r. śm. Sawickich, Urszulę w 7 r. śm. i Modesta w 25 r. śm. Grabowskich |
8:30 | + Stanisławę i Jana Wierzchowskich oraz dziadków Bulaszewskich i Wierzchowskich |
10:00 | O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo św. Michała Archanioła patrona naszej parafiidla księdza proboszcza w 5 rocznicę ingresu. W intencji Parafian |
11:30 | + Tadeusza Kawczyńskiego - 3-cia rocznica śmierci + Genowefę Gołębiewska z okazji 16 rś śm. rodziców Adama i Annę Kopczyńskich |
16:00 | + Czesławę i Jana Kowalskich |
18:00 | + Piotra Michalskiego w 51 r. ur. |
Poniedziałek 8 lipca 2024
7:00 | + Elżbietę- im. i Stanisława Łuczka |
18:00 | + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 12/15 + Feliksę, Wacława, Jana i Ignacego Prządak |
Wtorek 9 lipca 2024
7:00 | + Piotra Kamińskiego w 5 r. śm. |
18:00 | + Wandę Witkowską w 20 r. śm. + Stanisława Józwiak w 7 rocznicę śmierci |
Środa 10 lipca 2024
7:00 | + Zdziasławę, Tadeusza, Włodzimierza Piotrowskich |
18:00 | + Joanne Paruszewska w 5 r. śm. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 11 lipca 2024
7:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 10/14 |
18:00 | W intencji Radia Maryja + Marię Kępczyńską oraz Irenę i Stanisława Borowskich |
Piątek 12 lipca 2024
7:00 | + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 7/10 |
18:00 | + Wiesławę Lewandowską - ucz. p. 7/7 + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 11/14 |
Sobota 13 lipca 2024
7:00 | + Leszka Lewandowskiego w 30 r. śm. |
16:00 | Ślub - Sylwia i Kamil |
18:00 | + Kazimierza Borowskiego w rocznicę śmierci Z okazji 40 rocznicy ślubu dla Jolanty i Sławomira Szczygieł - z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. |
20:00 | + Krystynę Józefowską |
Niedziela 14 lipca 2024
7:00 | + Jerzy i Helena Koper oraz Stanisław Koper |
8:30 | + Jana Witulskiego - im. |
10:00 | + rodziców Annę i Tadeusza Zielińskich w 7 rocznicę śmierci oraz za Alusię Zielińską W intencji Parafian |
11:30 | + Stanisława Jakubasik w 15 rocznicę śmierci i św.pamięci Małgorzatę i Krystynę Jakubasik + Rodziców Mariannę i Józefa Józefowskich oraz brata Aleksandra |
16:00 | + Danutę Chmielewską w 5 r. śm. |
18:00 | + Henryka Kornatowskiego - im. i ur. Antonine Góraj, Ryszarda Wojtylewskiego |
Poniedziałek 15 lipca 2024
7:00 | + Józefa Ludwickiego - ur. Rodziców Józefę i Jana Ludwickich |
18:00 | + Dziadków Nowickich, Józefę i Bolesława od wnuczki. + Sławomira w r. śm. i Wiesławę i Tadeusza Chrzanczewskich |
Wtorek 16 lipca 2024
7:00 | + Natalię r. i Wincentego Marcinkowskich, Rodziców Piwońskich |
18:00 | + Pawła Karpińskiego w 14 r. sm. Za śp. Henryka Cieszewskiego z okazji imienin. |
Środa 17 lipca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | 3 rocznica śmierci Haliny Kotarskiej, +Zygmunta Kotarskiego + Bogdana Kucharskiego, msza św. imieninowo-urodzinowa. |
Czwartek 18 lipca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 13/15 + Kazimierza Grąbczewskiego w 3 r. śm. |
Piątek 19 lipca 2024
7:00 | + Janinę Lisicka 14 r.sm. Stefanię i Ignacego Lisickich |
18:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące + Halinę Piechocką w 3 r. śm. |
Sobota 20 lipca 2024
7:00 | + Czesława Siemiątkowskiego |
18:00 | + Olgę Rębecką w 15 r. śm. Rodziców Skibińskich i rodziców Rębeckich + Czesławę, Henrykę, Feliksa Wodzyńskich |
Niedziela 21 lipca 2024
7:00 | + Henryka i Czasława Bieniek |
8:30 | + Sławomira Dobkowskiego |
10:00 | + Krzysztofa Mieszkowskiego urodzinowa i Cezarego Mieszkowskiego 24 r. śm. W intencji Parafian |
11:30 | + Joannę Paruszewską w 5 r. śm. + Grzegorza Zielińskiego w 37 r. sm. , Mieczysława i Jadwigę Wiśniewskich |
16:00 | + Iwone, Jana, Barbarę, Tadeusza z rodziny Ponikowskich Zmarlych z rodzin Majak Deleszkiewicz. Szwed. |
18:00 | + Bernarda Sarzalskiego w 15 r. śm. |
Poniedziałek 22 lipca 2024
7:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 9/12 |
18:00 | + Maria Magdaleny Cichalewskiej w dniu imienin Za ś.p. Tadeusza Liwskiego |
Wtorek 23 lipca 2024
7:00 | + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 8/10 |
18:00 | + Jerzego Mazela w 20 r. śm. + Barbarę Maliszewską - ur. |
Środa 24 lipca 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + rodziców Bogumiłę w 6 r. śm. i Jana w 36 r. śm. Bartosiewicz, brata Włodzimierza Bartosiewicza w 12 r. sm. O Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Piotra i Krzysztofa oraz ich rodzin. |
Czwartek 25 lipca 2024
7:00 | O zdrowie i potrzebne łaski dla Jerzego z okazji urodzin |
18:00 | + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 12/14 + Krzysztofa Milewskiego |
Piątek 26 lipca 2024
7:00 | + Annę im. i Jana Zmysłowskich |
18:00 | + Annę Cieślak, Jana Jakubowskiego i dusze w czyścu cierpiące + Grażynę Łukaszewską - in. im. |
Sobota 27 lipca 2024
7:00 | + Janinę Pydynowskę w 13 r. śm. Karola i Sławomira Pydynowskich |
17:00 | Ślub - Oksana i Kamil |
18:00 | + Władysławę Kaniewską O Bożego błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św, Józefa w 65 rocznicę ślubu dla Sabiny i Zygmunta Koźniewskich |
Niedziela 28 lipca 2024
7:00 | + Wiesławę i Tadeusza Jędruszczak, Krystynę i Jana Raźnych, rodzinę Raźnych |
8:30 | + Wiesława Lewickiego w 14 r. śm. i Jannę Skibińską |
10:00 | + Bronisława Czerniakowskiego w 34 r. śm. i zm. z rodziny Czerniakowskich W intencji Parafian |
11:30 | + Urszulę Kornatowską w 5 r. ś. + Leszka Wójcika w 7 r. śm. |
16:00 | +Rodziców Reginy i Henryka Plichta o wieczny spokój i dostąpienie nieba w 1 i 6 rocznicę śmierci |
18:00 | + Natalię, Józefa i Franciszka Topczewskich |
Poniedziałek 29 lipca 2024
7:00 | + Sławomira Tomaszewskiego w 11. r. ś |
18:00 | O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Wtorek 30 lipca 2024
7:00 | + Jolantę Piechocką w 21 r. śm. |
18:00 | Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata dla Barbary Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Środa 31 lipca 2024
7:00 | + Dariusza Rutkowskiego w 21 r. śm., Jana Rutkowskiego w 16 r.śm., Grzegorza Rutkowskiego |
18:00 | + Teresę i Zdzisława Strubczewskich od córki. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 1 sierpnia 2024
7:00 | + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 14/15 |
18:00 | + Andrzeja Piechockiego w 4 r. śm. + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Piątek 2 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | + Mariannę i Feliksa Drozińskich, Zofię i Stefana Golińskich oraz Bronisławę i Władysława Marchwińskich. |
16:00 | + Bronisławę piasecką w 6 r. śm., jej rodziców Stanisława i Bronisławę Dzięgielewskich |
18:00 | + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 13/14 |
Sobota 3 sierpnia 2024
7:00 | + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 9/10 |
8:00 | KŻR |
16:00 | Ślub Klaudii i Mateusza |
18:00 | O Boże błogosławieństwo dla p. Elzbiety i Ryszarda Lendlewicz w 45 r. małżeństwa oraz dzieci i wnuków. + Monikę i Witolda Krysztopików i Mariannę Nowińska |
Niedziela 4 sierpnia 2024
7:00 | Urodzinowa o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Mieczysława i rodziny |
8:30 | + Andrzeja Kaczmarskiego w 34 r. śm rodziców Żywczyńskich i Annę Figurską |
10:00 | + Barbarę Petekiewicz i świętej pamięci Henryka Bogusława Petekiewicz -intencja urodzinowa W intencji Parafian |
11:30 | + Barbarę Antoszkiewicz, Helenę Kobylińską, dziadków Antoszkiewiczów i Połosaków. + Rodziców Stefanię i Józefa Koźniewskich |
16:00 | + Janusza Mrożkiewicza w 8 r. śm. , rodziców Jadwige i Józefa Nadwornych |
18:00 | + Elżbietę i Tadeusza Chełmeckich |
Poniedziałek 5 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Józefa Niewirowskiego w 1 r. śm. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Wtorek 6 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 11/14 + Rodziców Pydynowskich i Benedykta Chrostowskiego |
Środa 7 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + rodziców: Zofię i Tadeusza Machaj oraz rodzeństwo: Tadeusza i Marię + Barbarę Rajską w pierwszą rocznicę śmierci. |
Czwartek 8 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Lidię Gwiazdowską - ucz. p. 15/15 - od Renaty z rodziną W intencji Radia Maryja |
Piątek 9 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Włodzimierza, Zdzisławę i Tadeusza Piotrowskich + męża Andrzeja i syna Mariusza Aleksandrowskich oraz rodziców Reginę i Henryka Kowalskich w rocznice ich śmierci |
Sobota 10 sierpnia 2024
7:00 | O opiekę Matki Najświętszej dla Ani z okazji urodzin |
17:00 | Ślub - Marzena i Krzysztof |
18:00 | + Kazimierza Szymańskiego, Jana Olewniczak, Szczepana Kmieć Za śp. Zuzannę Podgórską z okazji imienin. |
Niedziela 11 sierpnia 2024
7:00 | + Irena i Tadeusz Krztoń i dusze w czyściu cierpiące |
8:30 | + Andrzeja w 39 r.śm. Juliannę i Zygmunta Żebrowskich |
10:00 | Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Teresy i Jerzego w 55 rocznicę ślubu i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny. W intencji Parafian |
11:30 | + Jana, Iwonę, Barbarę, Tadeusza z rodziny Ponikowskich. Zmarlych z rodzin Majak, Szwed, Ponikowskich, Deleszkiewicz, oraz za Dusze w Czyścu cierpiace. + Cezarego Mieszkowskiego urodzinowa i Krzysztofa Mieszkowskiego |
16:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 | + Jana Zygiel w 16 r. sm. |
Poniedziałek 12 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Janina Bońkowska i jej rodziców i brata Matuszewskich + FELICJĘ ROSIAK w 31 r. śm. ZA ŚP. WŁODZIMIERZA, HANNĘ I EWĘ ROSIAK, DZIADKÓW ROSIAK I ZIĘBIŃSKICH ORAZ ZA JÓZEFA LEWANDOWSKIEGO . |
Wtorek 13 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Mariannę i Tadeusza Szczepańskich, zmarłych z rodziny Szczepańskich O Boże błogosławieństwo z okazji 40-stych urodzin dla AGNIESZKI JASIŃSKIEJ |
20:00 | Wynagradzająca Najswietszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. |
Środa 14 sierpnia 2024
7:00 | O wszelkie łaski dla Marianny |
18:00 | + Andrzeja Smolińskiego w 16 r. ś. i rodziców Jana i Mariannę Dominiczak + Janinę Mirosławę Skibińską - ucz. p. 14/14 |
Czwartek 15 sierpnia 2024
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
7:00 | + Krystynę i Mariana Ziółkowskich oraz Aleksandra Tuwalskiego O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marianny |
8:30 | + Za dziadków Stefanię i Antoniego Piotrowskich oraz braci Jerzego i Jana Michalskich + Marię Dąbrowską w dniu imienin oraz Antoniego, Jerzego, Mieczysława, Radosława, Krysię Dąbrowskich, Henryka Kowalczyk i Lidię Buhl |
10:00 | W INTENCJI OJCZYZNY |
11:30 | W intencji Parafian |
16:00 | O Boże błogosławieństwo dla Państwa Urszuli i Eugeniusza Ćwikła z okazji 50 rocznicy zawarcia małżeństwa |
17:00 | Ślub - Paula i Dawid |
18:00 | + rodziców Mirosławę i Edwarda Radziwonków + Janinę i Jerzego Makowskich |
Piątek 16 sierpnia 2024
7:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 10/12 |
18:00 | + Sylwię Wylądek int od sąsiadów z ul Wolności bloku 25 i 27 + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 12/14 |
Sobota 17 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O Boże błogosławieństwo na dalsze lata za wstawienictwem Matki Bożej, opiekę i zdrowie dla Justyny i Marcina Bartkowskich oraz ich corki z okazji 25 rocznicy ślubu + Zofię i Ksawerego Szczygieł, Teresę Stefańską, Andrzeja Sokołowskiego |
Niedziela 18 sierpnia 2024
7:00 | + Mariana Klejnowskiego w 6 r. ś |
8:30 | + Jana, Reginę, Marianne i Elżbietę Domańskich |
10:00 | + Jerzego Kleniewskiego w 60 r. śm. oraz dziadków Kleniewskich i rodziców Lutomirskich W intencji Parafian |
11:30 | + Janinę i Henryka Brzozowskich + Marię Kowalską w 2 r. śm. Józefa i Alinę Kowalskich |
16:00 | + Jadwigę i Zenona Przetackich oraz Halinę i Bolesława Opala w rocznicę śmierci. |
18:00 | + Krystynę i Janusza Borowczyk, Zofie Rokicką |
Poniedziałek 19 sierpnia 2024
7:00 | + Bronisławę, Tadeusza i Antoniego Mackiewiczów, dziadków Piotrowskich i Mackiewiczów |
18:00 | + Mariannę Żebrowską - ucz. p. 11/12 + Grzegorza Gołębiewskiego 8 r. śm. |
Wtorek 20 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Mariana Paruszewskiego w 8 r. sm. + Damiana Grabowskiego w 2 r. śm. |
Środa 21 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Wandę Przybyszewską, Leona Przybyszewskiego w 20 r. śm. Waldemara Przybyszewskiego Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 22 sierpnia 2024
7:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 13/14 |
18:00 | + Antoniego kwiecińskiego w r. śm. + Grażynę Czeremańską w 2 r.śm. intencja od Męża z Rodziną. |
Piątek 23 sierpnia 2024
7:00 | + Elżbietę Łuczka w 1 r. śm. |
18:00 | + Elżbietę i Benedykta, Stefanię i Henryka Szabrańskich + Kazimierę w 1 r. śm. i Stanisława Wołąkiewicz |
Sobota 24 sierpnia 2024
7:00 | + Bartłomieja Dąbrowskiego - im. |
16:00 | Ślub - Weronika i Filip |
17:00 | Ślub - Paulina i Kacper |
18:00 | + Maria Gralewską w 9 r. ś. + Eleonorę, Jana, Sabinę i Kazimierza Grychowskich |
Niedziela 25 sierpnia 2024
7:00 | + tatę Stanisława Klimkiewicza |
8:30 | + męża Tadeusza Kurnickiego w 9 r. śm i teściów Jana i Martę Kurnickich +Wojciecha Pomianowskiego - intencja urodzinowa |
10:00 | Msza św. dziękczynna za 50 lat małżeństwa pP. Grazyny i Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny W intencji Parafian |
11:30 | Msza dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Barbary i Tadeusza Rostkowskich z prośbą o potrzebne łaski dla ich syna Mateusza z żoną Justyną i wnuczek Juli i Agaty. + Jana Grąbczewskiego w 26 r. śm. |
16:00 | + Marka Olkowskiego w 6 r. sm. oraz Józefa, Stefanię Jana, Kazimierza Olkowskich |
18:00 | + Tesciów Wacława Makowskiego w 74 r. śm. Mariannę Makowską oraz zmarłych z rodziny Makowskich |
Poniedziałek 26 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Rodzinę Tobolskich Bronisławę, Władysława, Włodzimierza, Sławomira, Krystynę + Magdalena Eze i rodziców Zdzisław i Stanisłwa Parzychowscy |
Wtorek 27 sierpnia 2024
7:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - ucz. p. 14/14 |
18:00 | + Mariannę Zebrowską - ucz. p. 12/12 + Kazimierza i Jadwigę Gralewicz, Halinę Dobrską, Józefa Felczak |
Środa 28 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Marcina Kamila Brudzyńskiego - ucz. p. 10/10 |
Czwartek 29 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Piątek 30 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencji Edyty i Włodzimierza w 25 rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie. + ks. pral. Tadeusza Goleniewskiego w 22 r. śm. |
Sobota 31 sierpnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
17:00 | Ślub - Angelika i Michał |
18:00 | + Jerzego Tokarskiego w 1 r. śm. + Bronisławę im. i Jana Drzewaszewskich |
Niedziela 1 września 2024
7:00 | Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże blogosławieństwo,zdrowie, dary Ducha świetego i opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla Józefa i Danuty, Dzieci oraz Wnuków. + Alinę i Artura Gruda |
8:30 | + w 11. r. ś. Jana Witulskiego + Mariannę Koźniewską - gr. |
10:00 | + Zuzannę Grąbczewską w 18 rocznicę śmierci oraz Stanisława Grąbczewskiego. W intencji Parafian |
11:30 | + Krzysztofa Bartosińskiego w 1 r. śm. + Stefana Koźniewskiego (int. imieninowa), Helenę i Leona Koźniewskich |
16:00 | + babcię Bronisławę Jarczewską - Kugler, dziadka Zygmunta Jarczewskiego i zmarłych z rodziny Jarczewskich i Kugler. |
18:00 | + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Poniedziałek 2 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + Bronisławę i Tadeusza Stangreciak + Józefa Lota w 13 r. śm. + Artur w 20 r. śm. i Edward Czerniakowscy |
Wtorek 3 września 2024
7:00 | + Cecylię i Zdzisława Szymańskich, Genowefę, Wacława, Józefa i Aleksandra Traczyk + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + Zbigniewa Olszewskiego - od rodziny Kuligowskich + Adama Karpińskiego w 4 r.śm. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Środa 4 września 2024
7:00 | +Czesława Olszewska i zm. z rodziny + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Apolonię i Edwarda Sawickich, dziadków Sawickich i Dzięgielewskich + Czesława Krajewskiego |
Czwartek 5 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Jadwigę Lis w 5 r. śm. |
Piątek 6 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + męża Edwarda Gołębiewskiego - 20 r. śm. + Rodziców Wiśniewskich, rodziców Rutkowskich i Helęnę Ruszczak |
Sobota 7 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
17:00 | Ślub - Dominika i Jakub |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować +Reginę Kowalską - int. imieninowa + Mariannę Koźniewską - gr. |
Niedziela 8 września 2024
7:00 | + rodziców Genowefę i Michała Pawlak |
8:30 | O Boze błogosławieństwo w 15 rocz. małżeństwa dla Magdaleny i Piotra Pasicz oraz ich dzieci Gabrieli, Karoliny i Janka + Mariannę Koźniewską - gr. |
10:00 | + rodziców Bronisławę i Józefa Banaszek, braci Eugeniusza, Zdzisława, Polikarpa i Sławomira Banaszek, dziadków Milczarek i Banaszek W intencji Parafian |
11:30 | +rodziców Irenę i Stanisława Gloch, Brata Jana, Dziadków Bloch i Chłodzik + Aleksandra Szpatkiewicza w 58 r. ś. |
16:00 | + Elzbiete i Franciszka Góraj, Zofię i Jana Markiewicz |
18:00 | + Rodziców Reginę i Stefana Prusinowskich - int imieninowa |
Poniedziałek 9 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Jadwigę, Tadeusza i Czesława Siemiątkowskich |
18:00 | + Mieczysława Jankowskiego w 22 r. śm. O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Bartosza z okazji 18 rocznicy urodzin + Mariannę Koźniewską - gr. |
Wtorek 10 września 2024
7:00 | + Józefę Chylińską int od prawnuczki + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | Imieninowa o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Łukasza i rodziny + Mieczysława Jankowskiego w 22 r. śm. + Stanisława Jasińskiego w 2 r. śm. |
Środa 11 września 2024
7:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + Arkadiusza Zbigniewa Liszewskiego w 5 r. śm. + Józefa Tyskiego w 21 r. śm., rodziców Tyskich, Modzelewskich i całą rodziną Modzelewskich Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 12 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + Barbarę Lewandowską w 2 r. śm. + Czesławę, Henryke i Feliksa Wodzyńskich W intencji Radia Maryja |
Piątek 13 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Grzegorza w dniu urodzin + Mariannę Koźniewską - gr. |
20:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 14 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + Patryka Kaczmarskiego + Magdalena Eze i rodzice Zdzisław i Stanisława Parzychowscy + Zdzisława Wrzesińskiego- ur. |
Niedziela 15 września 2024
7:00 | Za członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci |
8:30 | +. Zofię i Edwarda Zaorskich oraz zmarłych z rodziny Zaorskich, Gajosów i Konopczyńskich + Mariannę Koźniewską - gr. |
10:00 | + Beata Walter-12 rocznica śmierci i Jerzego Żochowskiego W intencji Parafian |
11:30 | O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty i Grzegorza Brzezińskich w dniu 40 r. ślubu + Jadwigę Pilśnik - ur. + Waldemara i Romana Kornatowskich |
16:00 | + Jana i Grażynę Umińskich, Alina i Antoni Muszyńscy i Patrycja Jędrzejak |
18:00 | + Marię Wachol i Ferenca Gőder |
Poniedziałek 16 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Poli i Przemysława Sawickich w 1 rocznicę ślubu + Mariannę Koźniewską - gr. |
Wtorek 17 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
Środa 18 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 19 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Rodziców Sławomirę w 8 r. śm. i Stefana Karabin w 2 r. śm. oraz Tomasza Karabin + Jadwigę i Leopolda Bronowskich oraz Janinę i Władysława Fabisiaków |
Piątek 20 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + Bogumiła Tomaszewskiego w 24 r. ś. + Barbarę Szpakiewicz w rocznicę urodzin oraz za rodzinę Szpakiewicz i Ryzińskich + rodziców Małgorzatę i Władysława Przepiórkiewiczów oraz bliskich zmarłych z rodziny |
Sobota 21 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
17:00 | Ślub - Wiktoria i Kacper |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Stanisław Jąderko (7 r.śm), Irena, Józef i Irena Szulińscy, Aleksandra i Ignacy Szulińscy, Weronika, Stefan i Józef Walczewscy + Marka Danilewicza w 15 r. śm., rodziców Albinę i Józefa i zmarłych z rodziny Danilewicz |
Niedziela 22 września 2024
7:00 | + Mariannę Koźniewską - gr. |
8:30 | + rodziców Barbarę i Józefa Wiśniewskich |
10:00 | + Męża Słwomira, teściów Józefa i Aurelię Szymańskich W intencji Parafian |
11:30 | + Konstancję, Tadeusza Turkowskich, Karolinę Machnacką, Dziadków Turkowskich, Księdza Franciszka Salaka. O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Pauliny i Michała Strubczewskich w 1 rocznicę ślubu |
16:00 | + Krzysztofa i Irenę romanowskich, Annę Ludwicką, Mariannę Lesak |
18:00 | + Filipa Kaniuka i zmarłych z jego rodziny |
Poniedziałek 23 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
Wtorek 24 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
Środa 25 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Jerzego Rasińskiego 6 r. śm. i zmarłych z jego rodziny + Mieczysława Wodzyńskiego w 1 r. śm. |
Czwartek 26 września 2024
7:00 | + Jana Pikorę 13 r śm., brata Romana, babcię Bolesławę wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Marię, Czesława i Marka Borucińskich oraz zm z rodziny Grzybowskich |
Piątek 27 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariusza Makowskiego w r śmierci rodziców Irenę i Józefa Staszewskich O Boże błogosławieństwo dla Sebastiana Witkowskiego w 18 r. ur. i Boże błogosławieństwo dla Anny Witkowskiej w 15 r. ur. |
Sobota 28 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
18:00 | + Cecylię Kosowską w 1 r. śm. + Wacławę Banasiak - im. + Gabriela Chmiel, rodzine Chmielów i Wojtalów |
Niedziela 29 września 2024
7:00 | O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny |
8:30 | + Sławomira Dobkowskiego O Boże błogosławieństwo dla księdza Michała Łuczka int Margaretek |
10:00 | + Piotra Sękowskiego w 20 r. śm. Zygmunta Marzęckiego + Michała Pawłowicz, Adama, Kazimierę i Aleksandra Pawłowicz + Mariannę Koźniewską - gr. |
11:30 | W intencji Mieszkańców Miasta i Parafii Msza św. dziekczynna za wybudowanie studni w Czadzie, z prośbą o Boże błogosławieństwo za przyczyną św. Michała Archanioła dla wszystkich wspierających to dzieło oraz korzystających ... |
16:00 | 36 rocznica śmierci Stanisława Tomaszewskiego, za + Janinę Tomaszewską, Mariusza Klimkiewicza i Stanisławę Wójcik |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Poniedziałek 30 września 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Koźniewską - gr. |
Wtorek 1 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować +Józef Łubek w 9 r. śm. + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Środa 2 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Zofię i Józefa Zmysłowskich |
Czwartek 3 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować Z okazji imienin: o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Teresy Sosnowskiej i rodziny +Mamę Henrykię Sosińską w 5 r. śm. |
Piątek 4 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + W 4 r. ś. Janiny Klimkiewicz |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 5 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | + Artura Czajkowskiego - im. +Kaziemierza Czerniakowskiego w 37 r. sm. zmarli z rodziny Czerniakowskich wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 6 października 2024
7:00 | + Ireneusza Sabalskiego i dusze w czyśćcu ciepiące |
8:30 | W 6 r, śm Stanisława Szydłowskiego i Genowefę i szczepana Szydłowskich |
10:00 | + BARBARĘ KOWALSKA W ROCZNICE URODZIN W intencji Parafian |
11:30 | + Mieczysława Machnackiego i Genowefy Turkowskiej w w 9 r. śm. + Męża Józefa Dymowskiego, rodziców Pelagii i Mariana Koźniewskich, Krzysztofa Czyżewskiego + Zygmunta Kucińskiego w 29 r. śm. |
16:00 | + Rodziców śp. Teresy i Andrzeja Piotrowskich w rocznicę ich śmierci. |
18:00 | O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Antoniny w intencji 12 rocznicy urodzin. |
Poniedziałek 7 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Krystynę i Jana Wtulich +Renatę Lewandowską w 5 r. śm. i jej rodziców, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące - int. od przyjaciół + Halinę, Jana i Mirosława Podgórskich oraz Marię Choncherę |
Wtorek 8 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować Błogosławieństwa Bożego oraz dary Ducha Świętego dla Antoniny w 13 rocznicę urodzin Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Środa 9 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować O Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Emilia i jej rodziny z okazji urodzin. wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 10 października 2024
7:00 | + męża Henryka Pikorę w 25 r. śm., syna Jana, Romana i siostrę Marię Kułakowską wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować W intencji Radia Maryja |
Piątek 11 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Longina Rutkowskiego, jego rodziców Tadeusza i Reginę, dziadków Rutkowskich i Brzeszkiewicz + Bożenę Osiecką |
Sobota 12 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Grażynę i Henryka Łukaszewskich, rodziców Irenę i Ryszarda Kaczor + Zygmunta Maciejewskiego, Karolinę, Teresę, Zbigniewa, Jerzego i Henryka Wieczorek wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 13 października 2024
7:00 | + Wiktorię, Edwarda, Władysława Karwowskich |
8:30 | + Marka Szcześniewskiego w 32 r. ś. |
10:00 | + Edwarda Radziwonkę i im i 2 r. śm. W intencji Parafian |
11:30 | + Henryka Żaglewska w 1 rocznicę śmierci + Ludgera Morawskiego w 68 r. śm. oraz Janinę i Stanisława Morawskich. |
16:00 | + Antoniego Chmielewskiego w 8 r. śm. |
18:00 | + Rodziców Halinę i Piotra Sienkiewicz i zmarłych z tej rodziny, Tadeusza Zabłockiego i zmarłych z jego rodziny, Grażynę Sienkiewicz |
20:00 | +Adela i Józef Łubek - intencja urodzinowa |
Poniedziałek 14 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Zdzisław Bońkowski i jego rodzice Henryk i Modesta |
Wtorek 15 października 2024
7:00 | + Jadwigę Szczecińską - im., Agniszkę i Ewę Szczecińskich + Jadwigę Siemiątkowską - im. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 16 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować Za dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 17 października 2024
7:00 | + Ignacego Pikurę w 38 r. śm., syna Henryka, żonę Bolesławę i całą rodzinę Plewków wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | BIERZMOWANIE |
Piątek 18 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Halinę, Mariana, Edwarda Krysa, Danutę Golatowską, Jadwigę, Stanisława Szymańskich, Aleksandrę i Zbigniewa Metelskich, Tadeusza Strubczewskiego + Mariana Karwackiego w 32 r. ś, Eugenię Karwacką i dziadków Karwackich wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 19 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jakuba i Mdestę Tłustych + Irena i Jadwiga - intencja imieninowa oraz ich rodziców Balcerzaków + Henryka Matusiewicza w 23 rocznicę śmierci i Mariannę Matusiewicz |
Niedziela 20 października 2024
7:00 | + Ireneusza Sabalskiego |
8:30 | + Edwarda Kosińskiego i Artura Kosińskiego |
10:00 | O Boże błogosławieństwo dla Roberta Omylińskiego w 50 r. urodzin W intencji Parafian |
11:30 | + Leszka Melibruda w 11 r. śm. Zofię i Stanisława Stryjewskich, Marię i Ludwika Dobiasz + W rocznicę śmierci Ś.P. Jana i Marii Regulskich i Danuty Kowalskiej |
16:00 | + Zbigniewa Kazimierza Berczyńskiego w 2 r. śm. |
18:00 | + synów Jarosława i Sławomira Głowackich oraz rodziców Janinę i Konstantego Matusiak |
Poniedziałek 21 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + męża Edwarda Gołębiewskiego i córkę Urszulę Gołębiewską wolne - kliknij aby zarezerwować + Józefę w 14 r. śm. Jana Bielawskich |
Wtorek 22 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 23 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 24 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Piątek 25 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Elżbietę i Benedykta Szabrańskich, Anielę i Władysława Urzykowskich |
Sobota 26 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + ks. prał. Tadeusza Goleniewskiego - im. + Sabina Dobrosielska - intencja imieninowa i zmarłych rodziców Orzechowskich + Daniela Lubasińskiego w 1 r. śm. |
Niedziela 27 października 2024
7:00 | Kazimierza, Dominika, Leokadię i Stanisława Klimkiewiczów |
8:30 | +Wojciecha Pomianowskiego - 15 rocznica śmierci. |
10:00 | + Mirosława i Władysława Krakowiak, Martę Krakowiak w 6 r. śm. i Jana Krakowiak w 4 rocznicę śmierci. W intencji Parafian |
11:30 | + Rodzice Krystyna i Stanisław Krajewscy w 30 r. ś i Danuta Rakowska + Andrzeja Kaczmarskiego, rodziców Kaczmarskich, brata Lecha i siostrę Teresę. |
16:00 | + Artura Żaczka w dwudziestą szóstą rocznicę śmierci oraz za rodzinę Żaczków. Aleksandrę i Stanisława Nowaczyk i zmarłych z rodziny Nowaczyków. |
18:00 | + Tadeusza Antoszkiewicza - im |
Poniedziałek 28 października 2024
7:00 | +Tadeusza Kowalskiego - intencja imieninowa + Tadeusza Siemiątkowskiego |
18:00 | + Michalinę, Jana, Tadeusza, Edwarda i Pawła Karpińskich, rodziców Zofię i Stanisława Matoblewskich, Lucynę i Bolesława Falacińskich + męża Tadeusza Kujawskiego w dniu imienin oraz jego rodziców. Dary Ducha Świętego Pocieszyciela dla najbliższych. + Za rodziców Alfredę w 23 rocznicę śmierci I Ryszarda Turkowskich, dziadków Gołaszewskich i Turkowskich |
Wtorek 29 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Kretkiewicza w 12 r. ś, Marię Kretkiewicz i dziadków Kretkiewiczów O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Środa 30 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Antoniego Mackiewicza w 1 r. śm. + babcię Bronisławę Jarczewską - Kugler w 47 r. śm. i za zmarłych z rodziny Jarczewskich i Kugler |
Czwartek 31 października 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Ignacego Podgórskiego w r. śm. oraz za rodzinę Podgórskich i Cieszewskich wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 1 listopada 2024
Wszystkich Świętych
7:00 | + Wacławę i Wiktora Banasiak + Za wszystkie dusze w czysćcu cierpiące,Tadeusza Sawickiego, wszystkich zmarłych z rodziny Sawickich, Leszczyńskich, Graczyk, Drężek, Gronowskich, Palikowskich, Witkowskich, Prządak, Magdalenę Eze, Anetę Godzinską |
8:30 | + Jana. Iwonę, Barbarę, Tadeusza z rodziny Ponikowskich. Wszystkich zmarlych z rodziny Ponikowskich, Deleszkiewicz, Majak, Szwed, oraz Dusze zmarlych w Czyścu cierpiace + Mariannę Zygmuntowicz w 27 r. śm. , Walentego i Jana Zygmuntowiczów oraz Zofię Skoropińską. |
10:00 | + Karola Wojtylaka w 2 r. śm. |
11:30 | Za zmarłych spoczywających na cmentarzu (cmentarz parafialny) |
Sobota 2 listopada 2024
7:00 | + Szczepana Zygmunta Rudzińskiego w 15 r. śm. - int. od żony + Wszystkich zmarłych z rodziny Szewczaków i rodziny Urzykowskich + Jana, Iwone, Barbarę, Tadeusza z rodziny Ponikowskich. Zmarlych z rodzin Ponikowskich. Deleszkiewicz. Majak. Szwed. Oraz za Dusze usze zmarlych w Czyścu cierpiace |
10:00 | KŻR |
16:00 | + Za duszę zmarłych członków Legionu Maryi. |
18:00 | Za zmarłych, którzy odeszli z ostatnim roku |
Niedziela 3 listopada 2024
7:00 | + Alinę Gruda w 10 r. śm. i Artura Gruda |
8:30 | + Tomasza i Irenę Dolińskich, Mieczysława Dolińskiego oraz dziadków Dolińskich. |
10:00 | + Karola Lubelskiego W intencji Parafian |
11:30 | + Gabriela Chmiel w 1 r. śm. i Wandę w 9 r. śm. i Kazimierz Kędzierskich + Jana, Barbarę, Iwone, Tadeusza z rodziny Ponikowskich, Zmarlych z rodziny Ponikowskich Majak. Szwed. Deleszkiewicz. oraz za Dusze w Czyścu cierpiace. |
16:00 | +Irenę Bąk w 3 rocznicę śmierci i Eugeniusza Bąk |
18:00 | Za wszystkich konających, za dusze w czyśćcu cierpiące. Za zmarłych z rodziny Sawickich:Tadeusza, Aleksandra, Euzebię, Michała., Stefcię, Sabinkę. Za zmarłych z rodziny Leszczyńskich:Jana, Kamilę, Mariannę, Stanislawa, Za Ś. P. Leokadię Drężek, Janusza Witkowskiego, za zmarłych z rodziny Gutkowskich i Kiraga. Za zmarłych z rodziny Palikowskich, Gronowskich, Lamparskich |
Poniedziałek 4 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Karola Zygiel - im. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Barbary Pawłowskiej i Karola Pawłowskiego z okazji imienin. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Wtorek 5 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Sławomira Frankowskiego, Henrykę, Leona, Konrada Domańskich, Mariannę i Józefa Krajczyńskich + Sławomira Chrzanczewskiego - im. + Luizę Sobierajską, Mariana i Władysławę Nowickich |
Środa 6 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Jana Pawłowskiego oraz Marianny, Ryszarda, Gustawa i Janiny Wolert. |
Czwartek 7 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Brata Józefa Adamskiego w 29 r. śm. oraz rodziców Józefę i Wacława Adamskich oraz dziadków Adamskich i Przetackich. + Mariannę i Stanisława Sitkowskich, Zdzisława Karwowskiego, teściowie Janinę i Stanisława Karwowskich |
Piątek 8 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Irenę, Józefa, Andrzeja, Włodzimierza, Teresę i Grzegorza Przybyłowskich + Stefana Koźniewskiego w 18 r. śm. i Andrzeja Pańczyka wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 9 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Sebastiana Dunajewskiego |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować +Jerzego Machnackiego,Stanislawa Malinskiego oraz Halinę Malińska w 2 r. śm. + tatę Jerzego Wójciaka |
Niedziela 10 listopada 2024
7:00 | + pradziadków Sabinę i Bolesława Sobolewskich |
8:30 | + Mariannę i Franciszka Czarneckich, ks. Józefa Czarneckiego i zm. z rodziny Prokop i Czarneckich |
10:00 | + Za męża Jerzego Borowskiego intencja urodzinowa. W intencji Parafian |
11:30 | + Konrada w 3 r. śm., Waldemara, Wandę i Kazimierza Koziczyńskich oraz Alinę i Zbigniewa Wojciechowskich i dusze w czyśćcu cierpiące. + Barbare i Ryszarda Kowalskich w 5 rocznice smierci |
16:00 | + Jerzego Borowskiego - int urodzinowa od żony i dzieci |
18:00 | +Krystyna i Tadeusz Drozdowscy |
Poniedziałek 11 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | W intencji Ojczyzny |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Elżbietę Rogala W 11 rocznicę śmierć + Barbarę, Jana, Janusza, Grzegorza Gołaszewskich |
Wtorek 12 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Barbarę Maliszewską w 8 r. śm. + Renatę Lewandowską - im. jej rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące - int. od przyjaciół |
Środa 13 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Kazimierę Kalińska w 2 r. śm. |
Czwartek 14 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować O Boże błogosławieństwo dla Ks. Edmunda Makowskiego - im. - int. Margaretek W intencji Radia Maryja |
Piątek 15 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować Za dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 | + Rodziców Jadwigę i Romana Trzcińskich i zmarłych z rodziny Trzcińskich wolne - kliknij aby zarezerwować + Jana, Bronisławę i Władysława Witkowskich |
Sobota 16 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować O Boże błogosławieństwo dla ks. Edmunda Makowskiego z okazji imienin |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Andrzeja Grzymkowskiego - ur. |
Niedziela 17 listopada 2024
7:00 | + Dominika i Kazimierza Klimkiewiczów |
8:30 | + Janusza Gutowskiego |
10:00 | + Męża Józefa Dymowskiego, rodziców Pelagii i Mariana Koźniewskich, Krzysztofa Czyżewskiego W intencji Parafian |
11:30 | + Sławomira Dobkowskiego - im. + Edward Stachowicz w 18 r. ś, Jadwiga i Stanisław Stachowicz, Stanisław i Hieronima Sobeccy. |
16:00 | + Jadwigę Pilśnik w rocz. pogrzebu |
18:00 | +Bogdana Osieckiiego i jego rodziców |
Poniedziałek 18 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stanisławę Kwiecińską + tadeusza, Zdzisławę, Włodzimierza Piotrowskich + Mirosławę Radziwonkę w 5 r. śm. |
Wtorek 19 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Danutę Giżyńską |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Środa 20 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 21 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + tata Janusz Bieńkowski - intencja imieninowa O Boze błogosławieństwo dla ks. prob. Janusza Rumińskiego z okazji imienin |
18:00 | + Anielę Iwanowską w 4 r. śm. O Boże błogosławieństwo dla ks. Janusza - in. Margaretek + Wiesława Mikulskiego w 17 r. sm. |
Piątek 22 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Barbarę Borowską w rocznicę śmierci |
Sobota 23 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować +Adela Łubek - int. imieninowa + Czesława Jakubowskiego w 24 rocznicę śmierci i Wiesława Tarwackiego. |
Niedziela 24 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | + Krystynę i Mariana Ziółkowskich oraz dziadków Ziółkowskich |
10:00 | + Konrada- im., Waldemara, Wandę, Kaziemierza Koziczyńskich oraz Aline i Zbigniewa Wojciechowskich i za dusze wczyśćcu cierpiące. W intencji Parafian |
11:30 | + Elzbiete Turkowska im. i Dariusza Turkowskiego w 13 r. śm. + Jadwigę Lutomirską w 4 r. śm. |
16:00 | + Elżbietę w 7 r. śm. i Bogdana Matraś oraz Mariannę i Jana Paszczyk |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 25 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ks. Jerzy Godleś w 4 r, ś. oraz Prakseda i Józef Mieszkowscy + Katarzyna Mikołajewska - intencja od rodziny Jaskot + Krzysztofa Milewskiego w 3 r. śm. |
Wtorek 26 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Danutę i Bogdana Zawadzkich |
Środa 27 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 28 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Zdzisława Wrzesińskiego - im. |
Piątek 29 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Sobota 30 listopada 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Łukasz Włodarski w 11 r. śm. |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 1 grudnia 2024
7:00 | + Sławomira Tomaszewskiego ur. |
8:30 | O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Magdaleny z okazji urodzin |
10:00 | + Krystynę w 9 r. śm Konarzewską, Juliana w 38 śm. Korzarzewskiego W intencji Parafian |
11:30 | + Andrzeja Kaczmarskiego, rodziców Żywczyńskich i Annę Figurską + Czesława, Leokadię i Mariana Klejnowskich |
16:00 | + Barbarę Antoszkiewicz i dzków POłosaków i Antoszkiewiczów |
18:00 | + W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Poniedziałek 2 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Jana Czyża w 14 r.śm. wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 3 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Henryka w 17 rocznicę śmierci |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Jerzego Kościelewskiego w r. śm. |
Środa 4 grudnia 2024
7:00 | + Barbarę, Jana, Janusza i Grzegorza Gołaszewskich + Barbaarę Pawlak - im. |
18:00 | + Krystynę Dąbrowską w 4 r. śm. + BARBARĘ MALISZEWSKĄ- MSZA IMIENINOWA Boźe błogosławieństwo opiekę Maryi i dary Ducha Świętego w dniu imienin dla Barbary |
Czwartek 5 grudnia 2024
Piątek 6 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Agnieszkę Wronka w 4 r. ś + Józefę Krajewską |
Sobota 7 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Emilię Ebert w 37 r. śm. |
8:00 | KŻR |
18:00 | + Rodziców Barbary i Stanisława Łazarskich, rodzinę Jakubowskich oraz Biernatowiczów + Antoniego Szcześniewskiego w 37 r. ś. + Barbarę Szpakiewicz oraz za rodzinę Szpakiewicz i Ryzińskich |
Niedziela 8 grudnia 2024
7:00 | + Pawła Dominiak w 9 r. sm. |
8:30 | + Zmarłych z rodziny Kraśniewskich, Chmielewskich, Bogackich, Janinę i Kazimierza Jędrzejewskich, Andrzeja Bugaj i dziadków Sołtysiak, Grażyne Chmielewską |
10:00 | + Marianny i Jana Rutkowskich, Kazimiery Boratyńskiej, dziadków Rutkowskich i Barcikowskich. W intencji Parafian |
11:30 | + Piotra Pawła Piechocińskiego w 9 r. śm. + Mariana Paruszewskiego - im. + Eugeniusza Goździewskiego w 5 r. sm. |
16:00 | O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Mariolki Dąbrowskiej z okazji urodzin. |
18:00 | + Piotra i Marka Niemirskich w 24 r. śm. |
Poniedziałek 9 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Macieja z okazji urodzin |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Wiesławę Chrzanczewską - im. Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Wtorek 10 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 11 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować Za dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Annę Napiórkowską w 7 r. śm. oraz za zmarłych z rodziny Napiórkowskich |
Czwartek 12 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować W intencji Radia Maryja |
Piątek 13 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Romana Zasońskiego w 10 r. śm. |
Sobota 14 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Adama Bilińskiego w rocznicę ur. |
Niedziela 15 grudnia 2024
7:00 | + Rodzinę Pasiewiczów |
8:30 | + Wiesława Michalskiego |
10:00 | + Annę Piotrowskiej w 3 r. sm. W intencji Parafian |
11:30 | + Mariana Mrozek, Helenę i Antoniego Mrozek i Bożenę Biernat + Iwonę w rocznicę śmierci. Zmarlych z rodzin Ponikowskich Majak Deleszkiewicz. Szwed. Oraz za Dusze w Czyścu cierpiace. |
16:00 | + Józefę Kmita, rodziców Wierzbowskich |
18:00 | + rodziców Lucynę i Zbigniewa Stankiewicz, brata Zbogniewa oraz zmarłych z rodziny Stankiewicz |
Poniedziałek 16 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | + Andrzeja Sokołowskiego w 3 r. śm, Ludwika, Mariannę, Ryszarda Sokołowskich, Alinę i Marka Drzyzgów |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące |
Wtorek 17 grudnia 2024
Środa 18 grudnia 2024
Czwartek 19 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować + Macieja Bluszcz w 13 r. śm., Sławomira 13 r. śm i Ryszard Bluszcz + Henryka Kątniak w 30 r. śm. |
Piątek 20 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Sławomir Dobkowski wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 21 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Zuzanna i Jan Madany |
18:00 | + Barbarę Konarzewską w 6 r. śm. wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 22 grudnia 2024
7:00 | + Alinę Kacperską w 4 r. śm. |
8:30 | + Tadeusza Jendor i dusze w czyściu cierpiące. |
10:00 | + Józefę Czerniakowskę w 44 r. sm. zm. z rodziny Czerniakowskich W intencji Parafian |
11:30 | + Józefa Olkowskiego w 17 r. sm. Marka, Stefanię, Jana, Kazimierza Olkowskich + Mariannę Matusiewicz w 27 rocznicę śmierci I Henryka Matusiewicza |
16:00 | + Janinę i Tadeusza Krawczyków,dziadków ,pradziadków. |
18:00 | + Barbarę Konarzewską w 6 r. śm. |
Poniedziałek 23 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Rodziców Danielę Kornatowską w 1 r. ś, Adama Kornatowskiego w 22 r. ś, i babcię Mariannę Kornatowską +Krzysztofa Mieszkowskiego, Cezarego Mieszkowskiego, Zenobię i Rafała Gościckich, Krzysztofa Raczynskiego + ks. Ireneusza Mroczkowskiego |
Wtorek 24 grudnia 2024
7:00 | + Jana. Iwonę. Barbarę. Tadeusza. Zmarlych z rodzin Ponikowskich Majak Deleszkiewicz. Szwed. Oraz za Dusze w Czyścu cierpiace. + Bogdana Kucharskiego w 20 rocznicę śmierci. + Mariannę, Walentego i Jana Zygmuntowiczów oraz Zofię Skoropińską. |
21:00 | PASTERKA |
Środa 25 grudnia 2024
Boże Narodzenie
0:00 | PASTERKA |
8:30 | + Jana Ziłkowskiego w 12 rocz. śmierci + Zofię Olszewską w 1 rocznicę śmierci i śp. Kazimierza Olszewskiego |
10:00 | + mąża Józefa, Genowefę, Wacława, Józefę Dymowskich, Krzysztofa Czyżewskiego O Boże błogosławieństwo |
11:30 | + BARBARĘ MALISZEWSKĄ ORAZ FELICJĘ I ZYGMUNTA ROSIAK |
16:00 | + Rodziców Józefę i Wacława Adamskich, braci Józefa i Bogusława Adamskich oraz dziadków Przetackich i Adamskich |
18:00 | + Jana, Barbarę, Iwone, Tadeusza z rodziny Ponikowskich. Zmarlych z rodzin Ponikowskich. Deleszkiewicz. Majak. Szwed. Oraz za dusze w Czyścu cierpiace. |
Czwartek 26 grudnia 2024
7:00 | + męża Szczepana Zygmunta Rudzińskiego im. |
8:30 | + Adama Bilińskiego - im. |
10:00 | + Stanisława Kaczyka w 7 rocznicę śmierci. + Edmunda Ciskiego w 15 rocznicę śmierci |
11:30 | + Jana Szydłowskiego w 7 r. śm. + Iwonę. Jana. Barbarę. Tadeusza. Zmarlych z rodzin Ponikowskich. Deleszkiewicz. Majak. Szwed. oraz za Dusze w Czyścu cierpiace. |
16:00 | O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Sylwi z okazji urodzin. |
18:00 | Dziękczyna w rocznicę chsztu Św. dla Barbary |
Piątek 27 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Józefa Ludwickiego rocznicowa Franciszka Ludwickiego i Rodziców Ludwickich |
18:00 | + Stanisława Klimkowskiego w 3 r. śm. |
Sobota 28 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Mariannę Tobolska w 46 r. śm., Antoniego i Pawła Tobolskich, Helenę i Jana Dziuk |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować + Halina Rusztejko i jej mąż Czesław oraz synowie Stanisław i Edward |
Niedziela 29 grudnia 2024
7:00 | O wszelkie potrzebne łaski dla Joanny |
8:30 | + żonę Krystynę Jeżak w 6 r. śm. + Mirosława Piotrowskiego w 4 r. śm. |
10:00 | O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Moniki i Kamila z okazji 40 urodzin. W intencji Parafian |
11:30 | + Jana Pawłowskiego w 4 rocznicę śmierci. + rodzinę Ponikowskich. Majak. Deleszkiewicz. Szwed. oraz za Dusze w Czyścu cierpiace. |
16:00 | + Za dusze w czyśćcu cierpiące. O życie wieczne dla Zbigniewa Graczyk w 1 rocznicę śmierci, Danutę Graczyk, Jacka Rajczak, Stanisława Turkowskiego |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Poniedziałek 30 grudnia 2024
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Rodziców Janinę 2 r. śm. i Kazimierza Jankowskich |
Wtorek 31 grudnia 2024
7:00 | + Stanisława Rutkowskiego w 11 r. śm. + Jana Stanisława Więcław w 6 r. śm. + Marka Nowakowskiego w 11 r. śm. |
18:00 | + Mariannę Nowińską, Monikę i Witolda Krysztopików |
Środa 1 stycznia 2025
Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | + Edwarda Sosnowskiego ur. oraz Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dniu imienin dla Mieczysława i rodziny |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Czwartek 2 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 3 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 4 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 5 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | + Tadeusza Antoszkiewicza w 9 r. śm. Za Parafian |
11:30 | Msza św. dziekczynna za przeżycie 50 lat małzeńtwa i o błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Elżbiety i Jana Froczak i dla ich dzieci i wnucząt. |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 6 stycznia 2025
Objawienie Pańskie (Trzech Króli)
Wtorek 7 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 8 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 9 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 10 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 11 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 12 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Dariusza Frankowskiego w 11 r. śm oraz rodziców Krystynę i Kazimierza Kania |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 13 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 14 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 15 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 16 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 17 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 18 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 19 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Henryka Konofalskiego - im. |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 20 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 21 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 22 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 23 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 24 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 25 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 26 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 27 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 28 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 29 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Czwartek 30 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 31 stycznia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 1 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Niedziela 2 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 3 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Henryka Konofalskiego w 4 r. śm. |
Wtorek 4 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 5 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 6 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 7 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 8 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 9 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 10 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 11 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 12 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 13 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 14 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 15 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 16 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Tadeusza Karczewskiego w 24 r. śm. Henrykę Karczewską i Jolantę Radziwonkę |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 17 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 18 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 19 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 20 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 21 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 22 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 23 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Stanisława Prijomskiego 16 r. śm., Mariannę Prijomską w 6 r. śm. |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 24 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 25 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 26 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 27 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 28 lutego 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 1 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Niedziela 2 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 3 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 4 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 5 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 6 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 7 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 8 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 9 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 10 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 11 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 12 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 13 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 14 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 15 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 16 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 17 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 18 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 19 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 20 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jana Konarzewskiego w 2 r. śm. |
Piątek 21 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 22 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 23 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Jolantę Radziwonkę w 23 r. śm. , Henrykę i Tadeusza Karczewskich |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 24 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 25 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 26 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 27 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 28 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 29 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Niedziela 30 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 31 marca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 1 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Środa 2 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 3 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 4 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 5 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 6 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 7 kwietnia 2025
Wtorek 8 kwietnia 2025
Środa 9 kwietnia 2025
Czwartek 10 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 11 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 12 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 13 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 14 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 15 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 16 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 17 kwietnia 2025
18:00 | INTENCJA WŁASNA |
Niedziela 20 kwietnia 2025
6:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Krzysztofa Mieszkowskiego w 2 r. śm. i Cezarego Mieszkowskiego |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 21 kwietnia 2025
Wtorek 22 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 23 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 24 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 25 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 26 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 27 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 28 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 29 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Środa 30 kwietnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 1 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Piątek 2 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 3 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | W INTENCJI OJCZYZNY |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Elżbietę Kania - im. oraz wszystkich zmarłych z rodziny |
Niedziela 4 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Mariannę i Feliksa Drozińskich, Zofię i Stefana Golińskich oraz Bronisławę i Władysława Marchwińskich. |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 5 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 6 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 7 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 8 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 9 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 10 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 11 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 12 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 13 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
20:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 14 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 15 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 16 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 17 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 18 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 19 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 20 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 21 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 22 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 23 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 24 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 25 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | + Henrykę Karczewską w 21 r. śm. Tadeusza Karczewskiego i Jolantę Radziwonkę |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 26 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 27 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 28 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 29 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Piątek 30 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 31 maja 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 1 czerwca 2025
Wniebowstąpienie Pańskie
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Poniedziałek 2 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 3 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 4 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 5 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 6 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 7 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 8 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 9 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 10 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 11 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 12 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 13 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
20:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 14 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 15 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 16 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 17 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 18 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 19 czerwca 2025
Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | + Benedykta Grzybowskiego w 3 r. śm. |
11:30 | Za Parafian |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 20 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 21 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 22 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 23 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Andrzeja Piotrowskiego |
Wtorek 24 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 25 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 26 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 27 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 28 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 29 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Poniedziałek 30 czerwca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 1 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Środa 2 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 3 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 4 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 5 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 6 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 7 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 8 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 9 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 10 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 11 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 12 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 13 lipca 2025
Poniedziałek 14 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 15 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 16 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 17 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 18 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 19 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 20 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 21 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 22 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 23 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 24 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 25 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 26 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 27 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Cezarego Mieszkowskiego 25 r. śm. Krzysztofa Mieszkowskiego imieninowa |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 28 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 29 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Środa 30 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 31 lipca 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 1 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Sobota 2 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Mariusza Kostun w 25 r. zawarcia małżeństwa |
Niedziela 3 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 4 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 5 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 6 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 7 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 8 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 9 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 10 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 11 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 12 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 13 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
20:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 14 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 15 sierpnia 2025
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | W intencji Ojczyzny |
11:30 | Za Parafian |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 16 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 17 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 18 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 19 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 20 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 21 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 22 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 23 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 24 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | + Mariana Klejnowskiego w 7 r. ś. |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | + Krzysztofa Mieszkowskiego - im, Cezarego Mieszkowskiego |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 25 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 26 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 27 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 28 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 29 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Sobota 30 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 31 sierpnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 1 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Wtorek 2 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 3 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 4 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 5 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 6 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 7 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 8 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 9 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 10 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 11 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 12 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 13 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
20:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 14 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 15 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 16 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 17 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 18 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 19 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 20 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 21 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 22 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 23 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 24 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 25 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 26 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 27 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 28 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
11:30 | Za mieszkańców Miasta i Parafii |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 29 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Wtorek 30 września 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 1 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Czwartek 2 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 3 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 4 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 5 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 6 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 7 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 8 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 9 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 10 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 11 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 12 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 13 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
20:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 14 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 15 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 16 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 17 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 18 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 19 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 20 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 21 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 22 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 23 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 24 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 25 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 26 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 27 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 28 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 29 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Czwartek 30 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 31 października 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 1 listopada 2025
Wszystkich Świętych
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
11:30 | Za zmarłych spoczywających na cmentarzu (cmentarz parafialny) |
Niedziela 2 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 3 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 4 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 5 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 6 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 7 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 8 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 9 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 10 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 11 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | W intencji Ojczyzny |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 12 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 13 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 14 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 15 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 16 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 17 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 18 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 19 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 20 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 21 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 22 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 23 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 24 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 25 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 26 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 27 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 28 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 29 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Niedziela 30 listopada 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 1 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach |
Wtorek 2 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 3 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 4 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Edwarda Sosnowskiego w 7 r. śm. |
Piątek 5 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 6 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | KŻR |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 7 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 8 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 9 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 10 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 11 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 12 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 13 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 14 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 15 grudnia 2025
Wtorek 16 grudnia 2025
Środa 17 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 18 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 19 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 20 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 21 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 22 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 23 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Środa 24 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
21:00 | PASTERKA |
Czwartek 25 grudnia 2025
Boże Narodzenie
Piątek 26 grudnia 2025
Sobota 27 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 28 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
8:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
10:00 | Za Parafian |
11:30 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 29 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła |
Wtorek 30 grudnia 2025
7:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować wolne - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | wolne - kliknij aby zarezerwować |