Ruszamy z nową stroną


Witajcie na nowej stronie Parafii św. Michała w Płońsku!

Mamy nadzieję, że jej obecny kształt i szata graficzna przypadną Wam do gustu i ułatwią znalezienie interesujących informacji. Praca nad stroną trwała ponad miesiąc. Wiele się w tym czasie wydarzyło: rozpoczęcie roku szkolnego, Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi, przedostatnie Nabożeństwo Fatimskie w Roku Jubileuszu 100-lecia Objawień Matki Bożej, Jubileusz 100-lecia szkoły im. Henryka Sienkiewicza i zjazd absolwentów, Odpust Parafialny ku czci św. Michała, rozpoczęcie spotkań przygotowujących do I komunii i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św., powstanie w parafii Oazy Dzieci Bożych... Na szczęście parafialny facebook "życzliwie donosił" o wszystkim na bieżąco. Teraz ruszyła strona. Wciąż trwa uzupełnianie danych w wielu zakładkach. Prosimy o cierpliwość. Wszystkich liderów i członków grup/wspólnot parafialnych prosimy o sprawdzenie aktualności treści artykułów o nich w zakładce ⇒ Życie parafii ⇒ Grupy i wspólnoty w parafii. Wszelkie uwagi prosimy kierować do ks. Michała.

Ogłoszenia

Miejskie Centrum Kultury i nasza Parafia zapraszają w niedzielę, 19…
Miejskie Centrum Kultury i nasza Parafia zapraszają w niedzielę, 19…
Do 8 listopada trwa Oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. Każdego dnia…

Popularne artykuły

Drodzy Parafianie! Już w najbliższym czasie (10 - 12 grudnia br.) staniemy się świadkami nawiedzenia naszej Parafii przez św. Michała…
Wywiad z ks. dr. Markiem Zawadzkim - proboszczem par. św. Michała Archanioła w Płońsku na temat prac planowanych na cmentarzu…
Parafia św. Michała Archanioła w Płońsku zaprasza na pielgrzymkę śladami Pana Jezusa Termin: Ferie zimowe 2018 r. ZIEMIA ŚWIĘTA –…

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies