Przygotowujemy się do peregrynacji figury św. Michała


Ponad cztery lata nawiedzenia kopii Figury św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano, 630 parafii przeżywających peregrynację, 300 klasztorów sióstr zakonnych przyjmujących znak figury, liczne szkoły, domy, dziecka, szpitale, noclegownie dla bezdomnych. Oto owoce „Czas mocy i łaski”, które udzielają się wiernym w tym świętym czasie. W Polsce kult św. Michała Archanioła rozwija się z potężną siłą. Świadczą o tym parafie, które sprowadziły do swoich kościołów Figurę św. Michała w znaku  z Gargano (w Sekretariat Peregrynacji takich miejsc zanotował ponad 50), wprowadziły na stałe modlitwę egzorcyzmu prostego i nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Wielką popularnością cieszy się „Koronka Uwielbienia Boga”. W naszej parafii figura będzie w czasie rekolekcji adwentowych w dniach 10 - 12 grudnia 2017. Rekolekcje poprowadzą księża michalici. Nowenna przed peregrynacją rozpocznie się 1 grudnia.

Całość artykułu i modlitwa Koronką Uwielbienia Boga po kliknięciu w link http://www.michalici.pl/node/1661

Ogłoszenia

Przeżywamy trzecią, przedostatnią niedzielę adwentu. Nazywana jest po łacinie Gaudete…
Przeżywamy dzisiaj drugą niedzielę Adwentu i pierwszy dzień rekolekcji. Prowadzą…
Przeżywamy dzisiaj pierwszą niedzielę Adwentu. Zapraszamy na msze roratnie o…

Popularne artykuły

Drodzy Parafianie! Już w najbliższym czasie (10 - 12 grudnia br.) staniemy się świadkami nawiedzenia naszej Parafii przez św. Michała…
CZAS MOCY I ŁASKI NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA z Groty Objawień na Gargano Nowenna do św. Michała Archanioła –…
Ponad cztery lata nawiedzenia kopii Figury św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano, 630 parafii przeżywających peregrynację, 300…

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies