Ks. Proboszcz gościem Katolickiego Radia Diecezji Płockiej


,,Gościem Dnia" Barbary Tokarskiej w piątek, 6 grudnia był ksiądz kanonik Janusz Rumiński Proboszcz naszej parafii, dziekan dekanatu płońskiego południowego oraz wieloletni Proboszcz parafii św. Mikołaja w Sulerzyżu. Ksiądz Proboszcz opowiadał o świętym Mikołaju i o tym, jak przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia.

Warto posłuchać! Kliknij tu...

Ogłoszenia

* Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele w Polsce 53. Tydzień Modlitw…
* Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na ogrzewanie…
* We wtorek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi…

Popularne artykuły

Drodzy Parafianie! Już w najbliższym czasie (10 - 12 grudnia br.) staniemy się świadkami nawiedzenia naszej Parafii przez św. Michała…
PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W PŁOŃSKU Rekolekcje poprowadzi ks. Marek Bakierzyński - Kapucyn z Woroneża (Rosja) NIEDZIELA,…
CZAS MOCY I ŁASKI NAWIEDZENIE FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA z Groty Objawień na Gargano Nowenna do św. Michała Archanioła –…

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies