Ogłoszenia parafialne - 4 lutego 2018


  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkania otwarte dla młodzieży pragnącej rozwinąć swoje życie duchowe. Kolejne spotkanie w piątek, 9 lutego o godz. 19:00 w naszym kościele.
  • Spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią odbędzie się za tydzień, 11 lutego po Mszy o 11:30.
  • Koło Przyjaciół Radio Maryja organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska.Wyjazd będzie 17 marca o godz.14:15 spod naszego kościoła. W programie: Msza św., Misterium Męki Pańskiej i zwiedzanie muzeum Kardynała Augusta Hlonda. Koszt 40 zł. Zapisy: Wojciech Paruszewski tel. 600-983-713, Dorota Bieniek tel. 536-638-697, Balbina Antoszkiewicz 23/662-28-98, Zakład Foto ul.15 sierpnia.
  • Zebranie członków i sympatyków Rodziny Radio Maryja będzie w czwartek, 8 lutego po Mszy św. o godz.18:00.
  • Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Ciechanowie i Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Płockiej serdecznie zapraszają Nauczycieli oraz Nauczycieli - Emerytów do udziału w Diecezjalnym  Konkursie pt. „Zainspirowani św. Stanisławem Kostką…”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
  • Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w uprzątnięciu dekoracji świątecznych w naszym kościele.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, naszej parafialnej gazetki Michał.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies