Ogłoszenia parafialne - Niedziela Miłosierdzia - 8 kwietnia 2018


  • Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Młodzież z naszego KSMu wystawiła dramę, a po Mszy będzie do puszek zbierała datki na leczenie chłopca chorego na nowotwór.
  • Zachęcamy do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Uroczyste rozpoczęcie dzieła będzie w Zwiastowanie NMP, które w tym roku z racji Wielkanocy przypada jutro - 9 kwietnia.
  • Spotkanie Członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci odbędzie się w poniedziałek, 9 kwietnia o godz. 18:00.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd w sobotę, 26 maja. Koszt: 40 zł. Zapisy w zakrystii.
  • Zebranie członków i sympatyków Radio Maryja odbędzie się w czwartek, 12.04 po Mszy o 18:00. Zapraszamy
  • Koło Przyjaciół Radio Maryja organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach na wieczernik. Wyjazd w sobotę 5 maja o godz. 7:00 rano. Więcej wiadomości na plakatach .
  • 9 czerwca odbędzie się zjazd ministrantów naszej parafii z okazji peregrynacji relikwii św. Stanisława Kostki. Do udziału w zjeździe zaproszeni są wszyscy ministranci, którzy na przestrzeni lat służyli w naszej parafii przy ołtarzu. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia lub inne pamiątki dokumentujące waszą posługę w parafii prosimy o podzielenie się nimi - będą doskonałym materiałem na wystawę w naszym parafialnym muzeum w dzwonnicy. Niedługo zostaną wysłane zaproszenia do księży opiekunów Służby Liturgicznej w naszej parafii. Prosimy przesyłać tę informację drogą mailową i na Facebooku , by dotarła do jak najszerszej grupy osób. Spotkajmy się po latach przy ołtarzu na wspólnym dziękczynieniu, na pewno nie będziemy się nudzić, jeśli ktoś ma ciekawe propozycje prosimy o kontakt z ks. Łukaszem. Osoby, które chciałyby wesprzeć materialnie organizację zjazdu i imprez towarzyszących prosimy o wpłaty na konto podane w gazetce parafialnej. Darowizny na ten cel można wpłacać na konto parafialne z dopiskiem MINISTRANCI; BANK SPÓŁDZIELCZY W PŁOŃSKU 09 8230 0007 0000 4965 2003 0001.
  • Zapowiedzi: Marcin Wodzyński, kawaler, par. tut. i Katarzyna Kubińska, panna, par. MB Nieustającej Pomocy w Starachowicach, zapowiedź 2. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu do powiadomienia kancelarii parafialnej.
  • Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, naszej parafialnej gazetki Michał.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies