Ogłoszenia parafialne - 29 kwietnia 2018


 • Przeżywamy V niedzielę wielkanocną. W naszych modlitwach pamiętajmy o intencji jedności i świętości Kościoła, który jest winnicą Boga.
 • We wtorek rozpoczynamy maj i majowe nabożeństwa. W naszej parafii Litanię Loretańską będziemy śpiewać codziennie po Mszy o 18:00. Prosimy również o uporządkowanie i godny wystrój przydrożnych krzyży i kapliczek.
 • W czwartek 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski. Tego dnia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
 • Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego w naszej parafii odbędzie się 20 maja o godzinie 11:30. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do kościoła na próby 7, 11, 14, 16 i 18 maja na godzinę 16:00.
 • Próby przed I komunia św. będą w następującym porządku: grupa poranna z godziny 9:00, czyli klasy: 3a, 3c, 3e, 3f będą miały próbę we wtorek i w czwartek 8 i 10 maja; grupa południowa z godziny 11:30, czyli klasy 3b, 3d oraz Siedlin i Lisewo będą miały próby w poniedziałek i środę 7 i 9 maja. Wszystkie próby o 19:00 w kościele.
 • Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 30 maja o 16:00. W niedzielę, 13 maja o 16:00 będzie ostatnie spotkanie formacyjne. Podania z prośbą o bierzmowanie prosimy przynosić do ks. Michała do 10 maja.
 • Nasza parafia organizuje dwudniową pielgrzymkę do dominikańskiego Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej, na Jasną Górę i do Piekar Śląskich. Wyjazd będzie 25 i 26 czerwca, koszt z noclegiem i wyżywieniem w Domu Pielgrzyma: 150 zł. Zapisy w zakrystii, szczegóły na plakatach.
 • Koło Przyjaciół Radio Maryja organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach na wieczernik. Wyjazd w sobotę 5 maja o godz. 7:00 rano. Więcej wiadomości na plakatach. Koło Radia Maryja zaprasza na Mszę św. 3 maja o 18:00.
 • Trwają zapisy na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich 2-3 czerwca. Koszt wyjazdu: 70 zł. Zapisy u ks. Łukasza.
 • 9 czerwca odbędzie się zjazd ministrantów naszej parafii z okazji peregrynacji relikwii św. Stanisława Kostki. Do udziału w zjeździe zaproszeni są wszyscy ministranci, którzy na przestrzeni lat służyli w naszej parafii przy ołtarzu. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia lub inne pamiątki dokumentujące waszą posługę w parafii prosimy o podzielenie się nimi - będą doskonałym materiałem na wystawę w naszym parafialnym muzeum w dzwonnicy. Zainteresowanych włączeniem się w akcję prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.
 • Zapowiedzi: Michał Kleniewski, kawaler z par. Krajkowo i Agnieszka Nowakowska, panna z par. tut., zap. 2; Sławomir Jegliński, kawaler z par. Smardzewo i Katarzyna Wielechowska, panna z par. tut., zap. 2, Marcin Kobuszewski, kawaler z par św. Maksymiliana w Płońsku i Emilia Sadowska, panna z par. tut., zap. 1; Adrian Paweł Gwiazdoń, kawaler z par. tut i Monika Marta Gościcka, panna z par. Naruszewo, zap. 1; Mariusz Drogosz, kawaler z par. tut. i Maja Drążek, panna z par. Szelkowo, zap. 1; Hubert Tadeusz Sękulski, kawaler z par. tut. i Patrycja Pydyn, panna z par. Baboszewo, zap. 1; Tomasz Sulikowski, kawaler z par. tut. i Katarzyna Pabis, panna z par. bł. Jerzego Matulewicza z Kielc, zap. 1. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu do powiadomienia kancelarii parafialnej.
 • Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego i naszej parafialnej gazetki Michał. Kolejny numer „Michała” ukaże się za dwa tygodnie.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies