Ogłoszenia parafialne - 24 czerwca 2018 (do użytku wewnętrznego)


* Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy o 18:00.

* W związku z licznymi zapytaniami, uprzejmie informujemy, że I komunia w przyszłym roku będzie 12 maja, a Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych 26 maja.

* W sprawie realizacji projektu zagospodarowania alei głównej na cmentarzu wypowie się Ksiądz Biskup w swoim komunikacie.

* Dwudniowa pielgrzymka do Gidel, na Jasną Górę i do Piekar Śląskich wyruszy 25 czerwca o 6:00 spod naszego kościoła. W ostatniej chwili zwolniły się trzy miejsca na tę pielgrzymkę. Chętnych na wyjazd prosimy o pilny kontakt z ks. Michałem. Koszt: 150 zł.

* Również jutro o 6:00 nasi ministranci z ks. Łukaszem wyruszają na tygodniowe wczaso-rekolekcje do Zakopanego.

* Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Świętej Lipki i Stoczka Warmińskiego - miejsca uwięzienia Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Wyjazd i powrót w sobotę 14 lipca. Koszt: 50 zł. Zapisy w zakrystii.

* Koło Radio Maryja przy parafii św. Michała w Płońsku zaprasza na wyjazdy pielgrzymkowe: 08.07.2018 do Częstochowy i 28.07.2018 do Obór. Szczegóły w gablotach i naszej gazetce parafialnej.

* Decyzją ks. Biskupa Piotra Libery ks. Łukasz Chruściel został mianowany wikariuszem parafii św. Benedykta w Płocku. Podziękowanie za 6 lat posługi w naszej parafii i pożegnanie ks. Łukasza odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia 2018 o godz. 11:30. Nowym wikariuszem w naszej parafii został ks. Tomasz Kalinowski z Ciechanowa.

* Zapowiedzi: Andrzej Gadomski, kawaler i Małgorzata Zmysłowska, panna, par. tut. zapowiedź 3; Jarosław Kamiński, kawaler z par. Smardzewo i Anna Olszewska, panna, par. tut., zapowiedź 2; Łukasz Lewandowski, kawaler, par. tut., i Sylwia Pawlak, panna z Sielca, par. Czerwińsk, zapowiedź 3; Gabriel Przyborowski, kawaler z par. św. Maksymiliana w Płońsku i Martyna Romanowska, panna z par. tut., zapowiedź 3; Damian Traczyński, kawaler i Kamila Korzeniewska, panna, par. tut., zapowiedź 2; Adam Baczul, kawaler z Bród, par. tut. i Ilona Radziwonka, panna, par. tut., zapowiedź 1. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu do powiadomienia kancelarii parafialnej.

* Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego i naszej parafialnej gazetki „Michał”. Kolejny numer Michała ukaże się po wakacjach.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies