Ogłoszenia parafialne - 1 lipca 2018 (do użytku wewnętrznego)


* Trwają wakacje. Przypominamy, aby planując odpoczynek nie zapominać o świętym obowiązku niedzielnej Eucharystii.

* W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msze i nabożeństwa w tych dniach sprawowane są według grafiku w gablocie.

* W związku z licznymi zapytaniami, uprzejmie informujemy, że I komunia w przyszłym roku będzie 12 maja, a Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych 26 maja.

* Koło Radio Maryja przy parafii św. Michała w Płońsku zaprasza na wyjazdy pielgrzymkowe: 08.07.2018 do Częstochowy i 28.07.2018 do Obór. Szczegóły w gablotach i naszej gazetce parafialnej.

* Decyzją ks. Biskupa Piotra Libery ks. Łukasz Chruściel został mianowany wikariuszem parafii św. Benedykta w Płocku. Podziękowanie za 6 lat posługi w naszej parafii i pożegnanie ks. Łukasza odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia 2018 o godz. 11:30. Nowym wikariuszem w naszej parafii został ks. Tomasz Kalinowski z Ciechanowa.

* Zapowiedzi: Jarosław Kamiński, kawaler z par. Smardzewo i Anna Olszewska, panna, par. tut., zapowiedź 3; Damian Traczyński, kawaler i Kamila Korzeniewska, panna, par. tut., zapowiedź 3; Adam Baczul, kawaler z Bród, par. tut. i Ilona Radziwonka, panna, par. tut., zapowiedź 2; Cezary Kochanowski, kawaler z par. Sochocin i Weronika Krawczyk, panna z par. tut., zapowiedź 2; Filip Bartoszewski, kawaler i Mariola Grudnik, panna z par. tut., zapowiedź 2; Adam Kuciński, kawaler z Szerominka z par. św. o. Pio i Anna Cyra, panna z Siedlina w par. tut., zapowiedź 1; Piotr Pawłowski, kawaler z par. tut. i Joanna Lutomirska, panna z par. Skołatowo, zapowiedź 1. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami, zobowiązany jest w sumieniu do powiadomienia kancelarii parafialnej.

* Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies