Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/plugins/system/maximenuckmobile/maximenuckmobile.php on line 97
XII Niedziela w ciągu roku - 21 czerwca 2020 roku - Parafia p.w. św. Michała Archanioła w Płońsku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/polecaneme/www/michalplonsk.pl/components/com_k2/models/item.php on line 877

XII Niedziela w ciągu roku - 21 czerwca 2020 roku


* Dziś ofiary składane są na prace inwestycyjne w parafii. Za ofiary Bóg zapłać.

* Dziś o godz. 11.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego.

* Ks. Dawid po Mszy św. zaprasza do zakrystii schole, zespół i ministrantów.

* We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Wszystkich ojców ze swoimi najbliższymi zapraszam na specjalną Mszę Świętą o godz. 18.00

* W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.

* Zapraszamy nauczycieli, dzieci, młodzież i rodziców w piątek na godz. 8.00 Msze św. z okazji zakończenia roku szkolnego. 

* Do naszej parafii wróciła po renowacji figura św. Jana Nepomucena. Obecnie stoi przy chrzcielnicy, w następnych tygodniach będzie zawieszona w miejscu, w którym była przed renowacją. Trzeba tylko miejsce odnowić przygotować zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi. Koszt renowacji rzeźby to 8826 zł.  

* Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Paweł Gabarski z Pułtuska i Ewelina Koźniewska z par. tut. zapowiedź trzecia, Kamil Doliński z par. Sochocin i Magdalena Gburzyńska z par. tut. zapowiedź trzecia, Łukasz Jąderko z Baboszewa i Katarzyna Borkowska z par. tut. zapowiedź druga, Przezmysław Jachimiak z par. tut. i Iwona Szymborska z par. tut. zapowiedź druga. 

* Dziękuję bardzo tym wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie parafii wpłacając na konto  parafialne lub składając osobiście oraz składając na tacę. Za ofiary Bóg zapłać wszystkim. 

* Jest do nabycia nasze czasopismo Michał oraz Gość Niedzielny. 

Kalendarz liturgiczny

Informujemy, że ta strona wykorzystuje pliki cookies, które dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Politykę cookies