Redakcja Michał

Gazeta Michał ukazuje się od 1993 r. Jej twórcą był ówczesny wikariusz parafii ks. Roman Bagiński i grupka zapaleńców. Na przełomie lat zmieniała się zarówno szata graficzna, jak i skład redakcji. Obecna szata graficzna - obowiązująca od września 2017 roku - zawiera elementy nawiązujące do fresków w prezbiterium kościoła. Redaktorami naczelnymi byli m.in. ks. Ryszard Błaszkowski, ks. Grzegorz Bednarczyk, ks. Grzegorz Ślesicki, ks. Michał Gołębiewski, ks. Sebastian Pakulski.

W gazecie ukazują się informacje o wydarzeniach z życia parafii, Kościoła i świata, artykuły związane z życiem liturgicznym, duchowością, etyką, historią i współczesnością. Stałym elementem są rozważania na niedzielę, ogłoszenia i intencje mszalne.

W obecnym składzie redakcji znajdują się: ks. Michał Fordubiński, Barbara Marciniak, Dorota Bieniek (obsługa techniczna), Łukasz i Małgorzata Wielechowscy.

Kontakt z redakcją gazetki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - czekamy na Wasze artykuły, poezję, felietony, propozycje, opinie i uwagi.

Kalendarz liturgiczny