Schola dziecięca

Dziecięca schola parafialna to grupa fantastycznych dziewczynek i chłopców ze szkoły podstawowej (choć zdarzają się także przedszkolaki), która śpiewem chwali Pana Boga i pomaga innym w dobrym przeżywaniu nabożeństw. Przygotowujemy oprawę niedzielnych Mszy św. o godz. 11.30 (jest to Msza z udziałem dzieci). Dbamy również o piękny śpiew na Różańcu w październiku czy Drodze Krzyżowej w czasie Wielkiego Postu. Nie zapominamy także o rekolekcjach adwentowych i wielkopostnych.

Nasza schola liczy około 20 osób. Spotykamy się w każdą sobotę  na godzinnej próbie, żeby uczyć się nowych pieśni i przygotowywać do niedzielnej Mszy świętej. Akompaniuje nam nasz Pan Organista na gitarze oraz Ola na skrzypcach i Monika na instrumencie klawiszowym.

Jeśli chcesz się do nas przyłączyć  – serdecznie zapraszamy!

Próby scholi w każdą sobotę o godz. 11.00 w auli parafialnej.