Tel. : 502 695 496 parafiamichalplonsk@gmail.com
Kancelaria pararafialna pon. pt. 9.00-10.00 i 16.00-17.45, wt. czw. 16.00-17.45.Sobota g. 8.00-9.00.

Intencje mszalne



INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

3 lutego 2023 - 31 grudnia 2024

Piątek 3 lutego 2023

7:00+ Włodzimierza Dobrzyńskiego, Genowefę i Zygmunta Wiśniewskich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Jan Czesław Górecki - ucz. p. 3/3
+ Jana w 20 r. śm. i Halinę Cichockich
10:00O łaskę zdrowia dla Urszuli za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej
16:00+ Andrzeja Jakubiaka, rodziców Zofię i Wincentego Wardzińskich
18:00+ Stefanię i Czesława Chączyra oraz Natalię Turek i Mariannę Rokicką
+ Michalinę Wysocką

Sobota 4 lutego 2023

7:00+ Henryka Konofalskiego w 2 r. śm.
+ Grażynę Łukaszewską 3 ucz. p.
+ Michalinę Wysocką
8:00KŻR Za chorych i cierpiących o łaskę cierpliwości i zaufania Bogu oraz o mądrość dla lekarzy w rozpoznawaniu i leczeniu chorób
18:00+ Wandę Skwarską 1/3 pp.
+ Michała Piotrowskiego - ucz. p. 11/11
+ Danutę Marię Bidas - im i ks. Zbigniewa Makowskiego w 39 r. śm.

Niedziela 5 lutego 2023

7:00+ ciocię Walerię i Martę Czapiewskie i Martę Repińską
8:30+ Walentego, Feliksa, Zygmunta Drzewaszewskich, Józefę i Feliksa Gronau
+ Matyldę Szczecińską w 56 r. śm.
10:00+ Krzysztofa Przetackiego w 2 r.śm.
W intencji Parafian
+ Michalinę Wysocką
11:30+ Dariusza Najechalskiego
+ Helenę i Czesława Zaciewskich
16:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Angeliki, Antosia i Jasia
18:00W intencji Oli

Poniedziałek 6 lutego 2023

7:00+ Iwonę Milewską p.p. 3
+ Zygmunta Ostrowskiego - ucz. p. 2
18:00+ Jana Dziwulskiego - ucz. p. 2/7
+ Zenobię i Józefa Policiak
+ Michalinę Wysocką

Wtorek 7 lutego 2023

7:00+Jana Dziwulskiego - ucz. p. 3/7
+ Romualdę Biwer - im.
+ Michalinę Wysocką
18:00+ Stanisława Jasińskiego
+ Sandrę Ezman
+ Leokadię i Kazimierza Cichockich, całą rodzinę Jakubowskich

Środa 8 lutego 2023

7:00+ Jadwigę Wójcik - ucz. p. 3
+ Halinę Jassa - ucz. p. 3
18:00+ Stanisławę Piotrowską - ucz. p. 1/2
+ Franciszka Grzybowskiego w 11 r. śm., Józefę i Stefana Grzybowskich, Krzysztofa Sawickiego - ur.
+ Michalinę Wysocką

Czwartek 9 lutego 2023

7:00+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 1/8
+ Jerzego Kretkiewicz i zm. z rodziny Kretkiewiczów
+ Michalinę Wysocką
18:00+ Bogumiłę Filipowicz w 1 r. śm.- int. od mamy i brata
W intencji Radia Maryja
+ Terese Przyborowską - ucz. p. 2/2
+ Kazimierza Szuland w 6 r, sm.
Zakład Pogrzebowy Kozłowski

Piątek 10 lutego 2023

7:00+ Bogdana Czekaj - ucz. p. 2
+ dziadków Pieńkos
+ Krystynę Śladowską - ucz. p. 1/3
+ Jana Dziwulskiego - ucz. p. 4/7
18:00+ Janusza Maćkiewicza, dziadków Maćkiewicz i Grzeleckich
+ Zygmunta Żółtowskiego w 5 r. śm.
+ Rodziców Czesława w 37 r. śm. i Czesławę Trzeciak i ich dzieci Zofię i Bonifacego
+ Michalinę Wysocką

Sobota 11 lutego 2023

7:00+ Zbigniewa Kazimierza Berczyńskiego 2 pp.
+ Romualdę Domańską - ucz. p. 3
+ Stanisława Grzeszczaka - ucz. p. 1/6
10:00+ Bogdana i Józefa Bluszczów
18:00+ Andrzeja Małkowskiego w 8 r. ś i z rodziny Małkowskich
Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Wiesława Sobczaka
+ Michalinę Wysocką

Niedziela 12 lutego 2023

7:00+ Michalinę Wysocką
8:30+ Stanisława Sokołowskiego w 20 r. śm.
+ Stefana Piaseckiego w 24 r. śm. rodziców Jadwigę i Dionizego
10:00+ Janinę Piotrowską w 5 r. śm.
+ Czarka Przygódzkiego w 31 r. śm. , rodziców Kowalskich i Przygódzkich, rodzeństwo: Wiesławę, Janinę, Edwina, Stanisławę i Genowefę
W intencji Parafian
11:30+ Sławomira Dobkowskiego
+ Ryszarda Karwosińskiego -im./ur. oraz rodziców i siostrę Karwosińskich
+ Walentego Zygmuntowicza w 54 r. śm., Mariannę i Jana Zygmuntowiczów
16:00+ Henryka Kornatowskiego w 3 r. śm.
18:00+ Damiana Grabowskiego - ucz. p. 6/15

Poniedziałek 13 lutego 2023

7:00+ Edwarda Tomaszewskiego - ucz. p. 5/6
18:00+ Jerzego Borowskiego - ucz. p. 25/30
+ Michalinę Wysocką

Wtorek 14 lutego 2023

7:00+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 9/18
+ Walentego Parzychowskiego
18:00+ Mariannę Zarzycką ucz. p. 5/5
+ Michalinę Wysocką

Środa 15 lutego 2023

7:00+ Benedykta Grzybowskiego ucz. p. 6/10
+ Teresę Trzeciak w 1 r. śm.
18:00+ Marię Kowalską 6/6 pp
+ Irenę Szulińską w 8 r. śm. - int. od męża i dzieci
+ Michalinę Wysocką

Czwartek 16 lutego 2023

7:00O Bożą opiekę dla Krystyny Cuber
+ Krystynę Sladowską - ucz. p. 2/3
18:00Msza dziękczynna do Matki Najświętszej od Wiesławy
+ Adelę Łubek w 18 r. śm. dziadków Stanisławę i Franciszka Bublak
+ Michalinę Wysocką

Piątek 17 lutego 2023

7:00+ Michalinę Wysocką
18:00+ Władysława Skowrońskiego w 1 r. śm.
+ Jana Lisa

Sobota 18 lutego 2023

7:00+ Kazimierza Pokorskiego - int. od sąsiadów
18:00+ Annę i Jana Zmysłowskich
+ Waldemara Kaczor w 10 r. śm.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę dla Anny z okazji 50 rocz. urodzin i dla rodziny
+ Michalinę Wysocką

Niedziela 19 lutego 2023

7:00+ Leokadię, Stanisława, Kazimierza i Dominika Klimkiewiczów
8:30+ Juliannę - im., Zygmunta i Andrzeja Żebrowskich
10:00+ Joannę Skińską w 2 r. śm.
+ Czesławę Szachewicz w 20 r. śm, Lucynę, Pawła, Edwarda Żółtańskich
W intencji Parafian
11:30+ Mariannę w 11 r. śm. i Jana w 25 r. śm. Ruteckich
+ Michalinę Wysocką
16:00+ Jadwigę Lutomirską w 1 r. śm.
18:00+ Tadeusza w 22 r. śm. i Henrykę Karczewskich, Jolantę Radziwonkę

Poniedziałek 20 lutego 2023

7:00+ Michalinę Wysocką
18:00+ Alinę Tołczyk ucz. p. 7/8
+ Jana w 31 r. śm. i Józefę Bielawskich

Wtorek 21 lutego 2023

7:00+ Wacławę w 16 r. śm. i Józefa Gongała
18:00+ Kazimierza w 10 r.śm., Zofię i Apolinarego Jóźwiaków
+ Jerzego Zalewskiego w 1 r. śm.
+ Michalinę Wysocką

Środa 22 lutego 2023

7:00+ Michalinę Wysocką
8:30+ Bogdana i Emilię Pilitowskich
10:00+ siostrę Jadwigę Szulińską w 5 r. śm. Leona Maciątek - im.
16:00+ Mariusza Makowskiego
18:00+ Renatę Ziółkowską ucz. p. 6/7
O Miłosierdzie Boże i opiekę Matki Bożej dla całego świata

Czwartek 23 lutego 2023

7:00+ Edwarda Radziwonkę ucz. p. 4/5
18:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Czesławy Krzyżanowskiej - intencja od Agnieszki i Krysi Krzyżanowskich
+ Michalinę Wysocką

Piątek 24 lutego 2023

7:00+ rodziców Jadwigę i Lucjana, dziadków Bronisławę i Władysława, ciocię Marię Cybulskich
18:00+ Lucynę Bronka
+ Karola Wojtylaka ucz. p. 2
+ Michalinę Wysocką

Sobota 25 lutego 2023

7:00+ Annę i Tadeusza Franczak
18:00+ Mariana, Halinę i Edwarda Krysów, Danutę Golatowską, Stanisława, Jadwigę Szymańskich, Aleksandrę i Zbigniewa Matelskich
+ Stefana Karabina ucz. p. 6/7

Niedziela 26 lutego 2023

7:00+ Kazimierza Pokorskiego - ucz. p.
8:30+ Andrzeja, Reginę Feliksa Zabłockich, rodzinę Boniakowskich
+ Stanisława Morawskiego w 52 r. śm., Janinę i Ludgara Morawskich
10:00+ Stanisława Dudzińskiego
+ Stanisława w 14 r. śm. i Mariannę Prijomskich
W intencji Parafian
11:30+ Mirosława Piotrowskiego - im.
+ Józefa Nowakowskiego w 5 r. śm.
16:00+ rodziców Anielę i Tadeusza Klepczyńskich oraz braci Andrzeja, Zdzisława, Bernarda i Daniela
18:00+ Jana Borzęckiego w rocz. śm.

Poniedziałek 27 lutego 2023

7:00+ Zofię Mossakowską - ucz. p. 1/4
+ Mariannę Brzozowską w 13 r. śm. , rodzinę Kwiatkowskich i Szczepańskich
18:00O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary w 70 r. urodzin, dla Marcina w 45 r. urodzin i Michasi w 10 r. urodzin
+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 2
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - ucz. p. 4/4
za Franciszkański Zakon Świeckich o Boże błogosławieństwo i wzrost członków

Wtorek 28 lutego 2023

7:00+ Krystynę Drozdowską - ucz. p. 1/3
+ Jacka Bartczaka - ucz. p. 2
+ Wacławę Pydyn w 11 r. śm.
18:00+ Kazimierza Gutowskiego ucz. p. 8/8
+ Alojzego Zgubińskiego - ucz. p. 2
+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 1 marca 2023

7:00+ Danutę Giżyńską - ucz. p 2
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ W 16 r. ś. Leokadii Golańskiej, Zygmunta Golańskiego i rodziców Mardzyńskich
+ Piotra Miszczyńskiego - intencja od sąsiadów ul. Wolności 35
W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach

Czwartek 2 marca 2023

7:00+ Stanisławę Piotrowską - ucz. p. 2/2
+ Kazimierza Niewiadomskiego - ucz. p. 1/5
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Wojciecha Kowalskiego w 1 r. śm.
+ Kazimierę Kalińską ucz. p. 3
+ Henryka Cieszewskiego w 16 r. ś
+ Irenę Szulińską w 8 r. ś i Józefa Szulińskiego - intencja od dzieci

Piątek 3 marca 2023

7:00+ Stanisława Grzeszczak - ucz. p. 2/6
+ Jana, Janinę, Grzegorza i Zdzisławawa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
10:00O łaskę zdrowia dla Urszuli za wstawiennictwem Urszuli Ledóchowskiej
16:00+ Marię, Wacława Dubek, Marię i Jana Radeckich, Eligiusza Radeckiego, Wandę i Karola Żukowskich
18:00+ Rodziców Romana i Mariannę Osmyckich, oraz rodzeństwo Marka, Stanisława i Elżbietę Sztabnik
+ Rodziców Barbarę i Jezrego Sokołowskich
+ Jana Dziwulskiego - ucz. p. 5/7
+ Longina Mioduszewskiego w 1 r. ś. Rodziców Mioduszewskich Bernarda i Salomeę

Sobota 4 marca 2023

7:00+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 2/8
+ Wandę Skwarską ucz. p. 2
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
8:00KŻR
18:00+ Teresę i Andrzeja Piotrowskich - int. od dzieci
+ Kazimiera Kalińska - im.
+ Kazimierza Jankowskiego, rodziców Jankowskich
+ Grażynę Łukaszewską ucz. p. 4

Niedziela 5 marca 2023

7:00+ Ryszarda Kowalskiego - ur.
8:30+ Krystynę Jeżak
+ Marka i Krzysztofa w 7 r. ś Danilewicz
10:00+ Helenę i Zygmunta Piórkowskich
+ Córkę Urszulę Gołębiewską - ur.
W intencji Parafian
11:30+ Zygmunta Ostrowskiego - ucz. p. 2
O Dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Natalii w 6 r. urodzin
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
16:00+ Helenę i Benedykta Kowalewskich, Hieronimę i Stanisława Sobeckich
18:00+ Józefa i Jadwigę Bielawiec i Halinę i Leszka Salwa

Poniedziałek 6 marca 2023

7:00+ Stanisława Grzeszczak - ucz. p 3/6
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ małżonków Wandę i Stanisława Dobiasz oraz córkę Wiesławę
+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 10
+ Za dusze w czyśćcu ciepiące

Wtorek 7 marca 2023

7:00+ Krystynę i Tomasza Rutkowskich, Tadeusza, Eugenię i Czesława Ślesickich
+ w 3 r. ś. Wiesławę Chrzanczewską
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Iwonę Milewską - ucz. p. 4
O Boże błogosławieństwo, zesłanie Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Bożeny oraz całej rodziny

Środa 8 marca 2023

7:00+ Bożenę Osiecką i Grzegorza Gołębiewskiego
+ Jadwigę Sielczak - ucz. p. 1/2
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Juliana Przeorskiego w 25 r. śm. Genowefę Przeorską
+ Za zmarłych członków wspólnoty Krwi Chrystusa i ich rodzin
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dniu imienin dla Beaty i jej rodziny
+ Jana Dziwulskiego - ucz. p. 6/7

Czwartek 9 marca 2023

7:00O życie wiarą i miłośc w rodzinie Karoliny i Konrada
O pomoc w nauce, dary Ducha świętego i pomyślne zdanie egzaminów przez Jakuba Cieślaka
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Stanisława Grzeszczak - ucz. p. 4/6
+ Wandę Chabrowską - ucz. p.
+ Stanisława Józwiaka - ur.
W intencji Radia Maryja
+ Jana, Halinę i Mirosława Podgórskich oraz Marię Chonchera

Piątek 10 marca 2023

7:00O zdroie i błogosławieństwo dla Tomasza Ciślak
+ Stanisława Jóźwiaka o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie
+ Janinę Jankowską - ucz. p. 1/7
+ Jana Grabowskiego - ucz. p. 1/4
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Jana Dziwulskiego - ucz. p. 7/7
+ Rodziców Krystynę i Hieronima Piotrowskich, dziadków Gackowskich i Piotrowskich
+ Edwarda Tomaszewskiego - ucz. p. 6
+ Jadwigę Wójcik - ucz. p. 3

Sobota 11 marca 2023

7:00+ W r. ś. Aliny Drzyzgi, Ludwika, Mariannę, Ryszarda i Andrzeja Sokołowskich
+ Iwonę Tyc w 6 r. śm.
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Feliksę, Ryszarda, Aleksandra, Alfreda, Sylwestra, Małgorzatę, Grzegorza Kilian
+ Romualdę Domańską - ucz. p. 4
+ Wacława Jarosza, Zdzisława Jabłeckiego, Jana, Karola, Krzysztofa, Mirosława Szydłowskich
+ Jerzego Borowskiego - ucz. p. 26

Niedziela 12 marca 2023

7:00+ Walentynę Muchę w 29 r. ś., Ryszarda Muchę w 24 r. ś., Ryszarda Mroczkowskiego, Sylwestra Muchę, teściów Mroczkowskich z dziećmi
8:30+ Floriana Kacperskiego w 7 r. ś.
+ Joannę Koper w 12 r. ś
10:00+ Męża Józefa Dymowskiego - im.
+ Eufemię i Kazimierza Bober
W intencji Parafian
11:30Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Edwarda Gołębiewskiego w 88 r. urodzin
O Boże błogosławieństwo dla Jana z okazji 80 urodzin
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
16:00+ w 7 r. ś. Ryszarda Krakowiaka, Jana, Stanisława i Henrykę Krakowiak, Zofię i Karola Derbin
+ Wiesławę Sękulską oraz zm. z rodziny Głodowskich i Sękulskich
18:00+ Janinę Czajkowską w 10 r. ś i Leona Czajkowskiego

Poniedziałek 13 marca 2023

7:00+ Zbigniewa Kazimierza Bereczyńskiego - ucz. p. 3
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Córkę Urszulę Gołębiewską r. ś.
+ Janinę Jankowską - ucz. p. 2/7
+ Bożenę Kurnicką - im
+Romana Waśko ucz. p.

Wtorek 14 marca 2023

7:00+ Wincentego w 35 r. ś. i Natalię Marcinkowskich, dziadków Piwońskich i Marcinkowskich
+ Karola Wojtylaka p.p. 3
+ Longina Cyra w 6 r. śm.
18:00+ Benedykta Grzybowskiego - ucz. p. 7
+ Krystynę Dąbrowską imieninowa i Bartłomieja Dąbrowskiego -28 rocznica śmierci

+ Stanisława Jasińskiego - gr.

Środa 15 marca 2023

7:00+ Rodziców Mariannę w 39 r. ś i Tadeusza Szczepańskich
+ Damiana Grabowskiego - ucz. p. 7
18:00Dziękczynno-błagalna w 95 r. urodzin Tadeusza Romanowskiego - int. od wnuczki Agaty i jej rodziny
+ Longina Rutkowskiego w 2 r. ś. jego rodziców Tadeusza i Reginę, dziadków Brzeszkiewicz i Rutkowskich
Rezerwacja
+ Stanisława Jasińskiego - gr.

Czwartek 16 marca 2023

7:00+ Łukasza Kretkiewicza ucz. p. 1/8
+ Krystyny Śladowskiej - ucz. p. 2/3
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00O Boże błogosławieństwo dla Józefa Kalińskiego w 60 r. urodzin
+ Kazimiera Kalińska - ucz. p. 4
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zbigniewa i całej rodziny
Rezerwacja

Piątek 17 marca 2023

7:00Rezerwacja
+ Renatę Ziółkowską - ucz. p. 7/7
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Rodziców Henryka i Mariannę Kownackich, Stanisławę Szczepanowską
+ Zdzisława Pynyn w 39 r. śm
+ Iwonę Milewską - ucz. p. 5
+ Zbigniewa Szcześniak - im.
+ Stanisława Grzeszczak - ucz. p. 5/6

Sobota 18 marca 2023

7:00Rezerwacja
+ Józefa Bieleckiego i Józefa Palewskiego
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Józefa Krysiaka - im. dziadków Krysiaków i Ryzińskich
+ Bohdana Czekaj - ucz. p. 3
+ Edwarda Sosnowskiego - im.
+ Łukasza Kretkiewicza - ucz. p. 2/8

Niedziela 19 marca 2023

7:00+ Tadeusza Pachla w 10 r. ś
8:30+ Józefa, Zofię i Andrzeja Kaczmarskich oraz Teresę Drozdowską.
+ Benedykta Grzybowskiego - im. Józefę i Stefana Grzybowskich
+ Halinę Ebert
10:00+ Andrzeja Bugaj w 2 r. ś.
+ Stefana Prusinowskiego, Reginę Prusinowską w r. ś
W intencji Parafian
11:30+ Józefa Nurzyńskiego i jego rodziców
+ Józefa Ludwickiego - im.
+ Józefa, Józefę, Stanisława, Urszulę Kruszewskich, Grzegorza Winiarskiego
16:00+ Jolantę Radziwonkę w 21 r. ś, Tadeusza i Henrykę Karczewskich
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Józefa Łubek - im. dziadków Józefę i Szczepana Łubek

Poniedziałek 20 marca 2023

7:00Rezerwacja
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Stanisława Grzeszczak - ucz. p. 6/6
+ Tadeusza Wojciechowskiego w r. śm.
+ Stanisława Chorążewicza w 25 r. ś.

Wtorek 21 marca 2023

7:00+ Danutę Giżyńską - ucz. p. 3
+ Oresta
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Władysława Olszewskiego i zm. z rodziny
+ Jadwigę Sielczak - ucz. p. 2/2

Środa 22 marca 2023

7:00+ Janinę Jankowską - ucz. p. 3/7
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Pawła Witkowskiego w 21r. śm.
+ Alinę Gadomską w 13 r. ś
+ Edwarda Radziwonkę - ucz. p. 5/5

Czwartek 23 marca 2023

7:00+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 3
Rezerwacja
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Sebastiana Stańczyka
+ W 13 i 14 rocznicę śmierci za Barbarę i Wacława Burasińskich.
+ Józefę i Stanislawa Rutkowskich, Bogdana Osieckiego
+ Krystynę Śladowską - ucz. p. 3/3

Piątek 24 marca 2023

7:00+ Alinę Tołczyk - ucz. p. 8/8
Rezerwacja
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Janinę Kania 1 r. śm., Tadeusza Kania i Zdzisława Szymańskiego
+ Łukasza Kretkiewicza - ucz. p. 3/8
+ Teresę Lemiszewską

Sobota 25 marca 2023

7:00+ Stefana Karabin - ucz. p. 7/7
Rezerwacja
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Lesława Piotrowskiego w 51 r. śm.
+ Ireneusza Sabalskiego
+ Kazimierza Pokorskiego - ucz. p. 3
+ zmarłych z rodziny Fronczaków oraz o opiekę Bożą dla żyjących z rodziny Fronczaków

Niedziela 26 marca 2023

7:00+ Stanisława Jasińskiego - gr.
8:30+ Stanisława i Halinę Fronczak
+ Krystynę Chudzynską, zmarłych z rodziny Chudzy,nskich
Rezerwacja
10:00+ Marka Tokarskiego - im.
+ Alinę w 1 r. ś. i Zbigniewa Wojciechowskich, Konrada, Waldemara, Wandę i Kazimierza Koziczyńskich
W intencji Parafian
11:30+ Katarzynę i Szczepana Mroczkowskich, Mariannę i Adama Goszczyckich, Longinę, Mieczysława i Ryszarda Mroczkowskich i dziadków
+ Jerzego Konopskiego w 10 r. ś.
+ Teresę Biernacką w 3 r. ś. rodziców Jadwigę i Franciszka Derbin, Zofię i Edwarda Rudowskich, Annę Markowską
+ Kazimierza Grzegorza Chmielewskiego - im i ur.
16:00+ Joannę Skibińską
+ Jerzego Borowskiego - ucz. p. 27/30
18:00+ Bronisławę w r. ś. i Jana Drzewaszewskich

Poniedziałek 27 marca 2023

7:00+ Cecylię Rudnik
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
8:30+ Janinę Jankowską - ucz. p. 4/7
10:00+ Zygmunta Ostrowskiego - ucz. p. 3
11:30Za konających o dobrą śmierć - Msza Święta zamówiona przez członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.
16:00+ Andrzeja Karwowskiego w 3 r. śm.
+ Reginę Archutowską w 12 r. śm., rodziców Ludwika i Eugenię, brata Edwarda Archutowskich, Janinę Ozimkowską, Jana i Leokadię Pasiorowskich
18:00+ Adama Bilińskiego w 4 r.śm.
O błogosławieństwo Boże i rozwój FZŚ
+ Michała Piotrowskiego
20:00+ Zofię w 8 r. śm. , Karola i całą rodzinę Derbinów, Ryszarda Krakowiak

Wtorek 28 marca 2023

7:00+ Stanisława Jasińskiego - gr.
+ Ireneusza Kretkiewicz - ucz. p. 2/4
8:30+ Zofię Mossakowską - ucz. p. 2
10:00+ Grzegorza Sochackiego - ucz. p. 2/2
11:30+ Męza Ryszarda Przybek w 2 r. śm.
16:00+ Za duszę w czyśćcu cierpiące i za duszę pokoleniowe drzewa geanologicznego z rodziny Kaniewskich i Wacholow.
18:00+ Annę Szymańską w 39 r.śm. męża Antoniego, synów: Stanisława i Mieczysława Szymańskich
+ .Krystynę i Bartłomieja Dąbrowskich
Rezerwacja
20:00+ Stanisława Goszczyńskiego

Środa 29 marca 2023

7:00Rezerwacja
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
10:00+ Wiktora Banasiaka - im.
+ Krystynę Drozdowską - ucz. p. 2
16:00+ Janinę i Gustawa, Mariannę i Adolfa Korzybskich
18:00Msza święta przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
+ Jana, Halinę i Mirosława Podgórskich oraz Marię Chonchera
20:00+ Kazimierę Kalińską - ucz. p. 5

Czwartek 30 marca 2023

7:00+ Alojzego Zgubińskiego - ucz. p.
Rezerwacja
+ Stanisława Jasińskiego - gr.
18:00+ Rodzinę Marczewskich z Ćwiklina
+ Wiesławę Sękulską w r, śm., zmarłych z rodziny Sękulskich i Głodowskich
+ Janusza Dobrosielskiego w 11 r. śm., rodziców Nader, tesciów Dobrosielskich
+ Łukasza Kretkiewicza - ucz. p. 4/8

Piątek 31 marca 2023

7:00+ Jacka Bartczaka - ucz. p. 3
+ Barbarę i Janusza Ostrowskich
W 26 rocznicę śmierci Henryka Grossman i Elżbietę Grossman.
18:00+ rodzicow Stanisławę i Franciszka Boćwińskich
+ Ryszarda Popławskiego w 16 rocznicę śmierci o dar nieba-int od syna Sławeka z rodziną
+ Eugeniusza Pydynowskiego w drugą rocznicę śmierci.
Za złorzeczących i nierzyczliwych i nieprzyjaciół

Sobota 1 kwietnia 2023

7:00O Bożą opiekę dla Zygmunta Bieleckiego
+ Władysława Wysockiego - ucz. p. 1/6
Rezerwacja
8:00KŻR
18:00+ Kazimierza Olszewskiego w 1 r. śm. oraz Franciszkę i Tadeusza Jakóbowskich
O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Izabeli oraz ich rodziców i dziadków Nowińskich
W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach
+ W 6 r. ś. Alicji Ludowich

Niedziela 2 kwietnia 2023

7:00+ Zygmunta Drzewaszewskiego w 1 r. ś
8:30+ Wojciecha Uler w 2 r. ś.
+ Izę Kmiecińską i Bożenę Palusińską
10:00+ Mariana i Tadeusza Szachewicz 10 r. sm. , rodziców Czesława i Franciszkę Szachewicz
W intencji Parafian
Rezerwacja
+ Zygmunta Unierzyskiego w 2 r. śm.
11:30+ Janinę Morawską w 30 r. ś, Wiesława i Kazimierza Morawskich
W intencji ks. kanonika Edmund Makowskiego w 80 r. urodzin
+ Jana i Zofię Michalak
16:00+ Maksymiliana Maciorowskiego
+ Aleksandrę i Jana Skibińskich
18:00+ Kazimierza Kornatowskiego w 1 r. ś.

Poniedziałek 3 kwietnia 2023

7:00Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
+ Iwonę Milewską - ucz. p. 6
Rezerwacja
18:00+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 3/8
+ Ryszarda Suchockiego, rodziców Józefa i Jadwigę Sochockich i brata Stanisława
+ Damiana Grabowskiego - ucz. p. 8

Wtorek 4 kwietnia 2023

7:00+ Janinę Jankowską - ucz. p. 5/7
+ Józefę, Antoniego, Tadeusza, Krystynę Wojciechowskich
+ Edytę Grudzińską, rodziców Adama i Genowefę Szcześniak
18:00+ Wandę Skwarską - ucz. p. 3
+ Tadeusza Kujawskiego - ur.
+ Władysława Wysockiego - ucz. p. 2/6

Środa 5 kwietnia 2023

7:00+ Wojciech Słupski - ucz. p.. 11
Rezerwacja
18:00+ Za dusze w czyśćcu cierpiące
O łaskę zdrowia dla Urszuli za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej
+ Marię Danutę Bidas w 7 r. ś., Kazimierza Makowskiego w 47 r. ś.

Czwartek 6 kwietnia 2023

18:00Intencja własna

Niedziela 9 kwietnia 2023

6:00W intencji Parafian
8:30+ Karola Derbin w 28 rocznica śmierci, Zofię Derbin, zmarłych z rodziny Derbin, Ryszarda Krakowiak
+ Janinę w 1 r. ś. i Kazimierza Jędrzejewskich
10:00+ Tadeusza i Mariannę Rutkowskich
+ Halinę i Stanisława Zmysłowskich
+ Stanisława, Józefę i Czesława Zaciewskich
11:30+ Łukasza Kretkiewicza - ucz. p. 5/8
+ Pawła Frankiewicza w 7 r. ś - int. od żony i dzieci
16:00+ Barbarę i Ryszarda Kowalskich w 4 r. ś.
18:00+ Jerzego Borowskiego - ucz. p. 28

Poniedziałek 10 kwietnia 2023

7:00+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 4
8:30+ Juliannę Żebrowską w 23 r. ś, Zygmunta i Andrzeja Żebrowskich
10:00+ Ludwika w 6 rocznicę śmierci, Mariannę, Ryszarda, Andrzeja Sokołowskich, oraz Alinę i Marka Drzyzgów
+ Mirosławę, Edwarda, Jerzego Radziwonka
11:30+ Tadeusz Turkowski, dziadkowie Turkowscy, Stefanię Kwiatkowską, Karolinę Machnacką
+ Kazimierę Kalińską - ucz. p. 6
16:00+ Mariannę Wójcik w 6 r. śmierci i Wojciecha Wójcik
18:00+ Czesława Popowskiego w 13 r. śm.

Wtorek 11 kwietnia 2023

7:00+ Zofię Mossakowską - ucz. p. 5
+ Zbigniewa Kazimierza Berczyńskiego - ucz. p. 4
+ Ireneusza Kretkiewicz - ucz. p. 3/4
18:00+ Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Rodziców Wiktora i Mariannę Sawickich, dziadków Sawickich, Kowalik, Antoniego Bielawskiego

Środa 12 kwietnia 2023

7:00+ Łukasza Kretkiewicza - ucz. p. 6/8
+ rodziców Barbarę i Karola Imbirskich, dziadków Adama i Ewę Falacińskich
18:00+ Antoniego Tobolskiego w 57 r. ś Mariannę i Pawła Tobolskich, Helenę i Jana Dziuk
+ Janinę Pękalską w 4 r. ś
+ Mariannę Kucińską w 13 r. śm.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Czwartek 13 kwietnia 2023

7:00+ Danielę Drypczewską
+ Jana Grabowskiego - ucz. p. 2/4
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata i dusze w czyśćcu cierpiące
W intencji Radia Maryja
+ Ewę i Andrzeja Niebuda
+ Janinę Jankowską - ucz. p. 6/7

Piątek 14 kwietnia 2023

7:00+ Władysława Wysockiego - ucz. p. 3/6
+ Benedykta Grzybowskiego - ucz. p. 8/15
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00Msza św. dziękczynna za synów Grzegorza i Krzysztofa Cybulskich z rodzinami z okazji imienin i urodzin
+ Elżbietę Zielińską int od sąsiadów
+ Elżbietę Turkowską w 2 r. ś.
O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świetego dla Piotra z okazji urodzin

Sobota 15 kwietnia 2023

7:00+ Krystynę Drozdowską - ucz. p. 3/3
+ Bożenę Smoczyńską w 5 rocznicę śmierci.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
15:00O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Kazimierzy i Damazego Kalińskich w 70 rocznicę zawarcia małżeństwa
18:00+ Zofię i Ksawerego Szczygieł, Teresę Stefańską, Andrzeja Sokołowskiego.
+ Henrykę Cędrowską w 4 r. ś.
+ Mariusza Macieja Maćkiewicz w 12 r. ś. - int. od żony i syna
+ Synowie Jarosława i Sławomira Głowackich, Rodziców Janinę i Konstantego Matusiak

Niedziela 16 kwietnia 2023

7:00+Elżbieta Sitkowska w 6 r. śm. rodzice Sitkowscy i Prządak
8:30+ Adama Błaszczaka w 9 r. ś.
+ Franciszka Wojsznis w 6 r. sm.
+ O Boże miłosierdzie dla zmarłych z rodziny Bieleckich i Palewskich
10:00+ W 6 r.ś. Leokadii Kopczyńskiej
+ Elżbietę i Stefana Piechowskich, dziadków Piechowskich, Rudowskich, Rychter, Gwiazda
W intencji Parafian
11:30+ W 21 r. ś Henrykę Mojską i Józefa Mojskiego i dziadków Kopczyńskich
+ Jacka Rutkowskiego w 13 r. ś. Krystynę, Martę i Lucjana Rutkowskich
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
16:00+ Czesława, Leokadię i Mariana Klejnowskich
18:00+ Iwonę Milewską - ucz. p. 7

Poniedziałek 17 kwietnia 2023

7:00+ Andrzeja Grzymkowskiego
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Ireneusza Kretkiewicz - ucz. p. 4/4
+ Helenę, Stefana i Bogdana Osieckich
O Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla Beaty i Andrzeja w 30 r. ślubu

Wtorek 18 kwietnia 2023

7:00+ Bohdana Czekaj - ucz. p. 4
+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 1/15
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 4/8
+ Romualdę w 2 r. ś. i Pawła Biwer

Środa 19 kwietnia 2023

7:00O zdrowie i siłe w walce z chorobą i błogosławieństwo Boże dla Moniki
O zdrowie i siłę w walce z chorobą i błogosławieństwo Boże dla Katarzyny
18:00+ Krzysztofa Czyżewskiego w 13 rocznicę śmierci, Dziadków Pelagie i Mariana Koźniewskich oraz Tatę Józefa Dymoskiego
+ Tadeusza w 10 r. ś. i Danutę Wielechowskich
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Czwartek 20 kwietnia 2023

7:00+ Kazimierza Wincentego Wierzbickiego ucz. p. 1
+ Zenona Błaszkiewicza - ucz. p. 1/7
+ Kazimierza Niewiadomskiego - ucz. p. 2/5
18:00+ Cecylię, Tadeusza, Kazimierza i Mariannę Jaskólskich i Józefa Pietrzaka
+ Kazimierę Kalińską - ucz. p. 7
+ Janinę Jankowską - ucz. p. 7/7
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Piątek 21 kwietnia 2023

7:00+ Bogumiła Zawłockiego w 3 rocznice smierci
+ Władysława Wysockiego - ucz. p. 4/6
+ Janusza Bieńskowskiego - ucz. p. 2/15
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej dla Hanny i Andrzeja w 40 rocznicę ślubu
+ Janinę i Ignacego Daszkiewicz
+ Łukasza Kretkiewicza - ucz. p. 7/8
+ Rodziców Barbarę i Zdzisława Chmielewskich i babcię Mariannę Chmielewską

Sobota 22 kwietnia 2023

7:00+ Mariannę i Józefa Harasimowicz
+ Jerzego Radziwonkę w drugą rocznicę śmierci.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00O Boże błogosławieństwo , opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski z okazji 35 rocznicy ślubu dla Barbary i Marka Marciniaków , oraz dla ich dzieci i wnuków .
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świetego dla Marka ( ur. i im.)
+ Jerzego Borowskiego - ucz. p. 28
+ Elżbietę Zielińską int od sąsiadów

Niedziela 23 kwietnia 2023

7:00+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 5/8
8:30+ Marka Olkowskiego - im.
+ Wojciecha Pomianowskiego
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
10:00+ w 5 r. ś. Barbarę Petekiewicz i Hęnrykę
+ Jerzego Radeckiego, Feliksa i Zofię Moszczyńskich
W intencji Parafian
11:30+ Rozalię, Józefa, Kazimierza, Bogusława Sosnowskich
+ Stefanię w r. ś., Edwarda i Stanisława Stefańskich
16:00+ Jerzego Kościelewskiego - im.
18:00+ Jerzego Borowskiego - im.

Poniedziałek 24 kwietnia 2023

7:00+ Piotra Michalskiego ucz. p.1/7
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Ojca Tomasza Wójciaka pasjonistę
+ Stanisława Wójcika w 16 r. ś.
FZŚ

Wtorek 25 kwietnia 2023

7:00+ Kazimierza Niewiadomskiego int. od KŻR
+ męża Henryka, synów Jana i Romana, siostrę Stefanię, Antoniego i Marię Kułakowskich
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 5
Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zofii Tyska w 90 r. urodzin

Środa 26 kwietnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Matyldę, Edwardę, Józefa, Jerzego i Tomasza Krzemińskich
+ Jadwigę Dobrowolską w 8 r. ś, Kazimierza, Janusza, Bogdana.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Czwartek 27 kwietnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Władysława Wysockiego - ucz. p. 5/6
+ Jana Grabowskiego - ucz. p. 3/4
+ Za duszę w czyśćcu cierpiące i za duszę pokołaniowe z drzewa genealogicznego z rodziny Kaniewskich i Wacholow
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Piątek 28 kwietnia 2023

7:00+ Zenona Błaszkiewicza - ucz. p. 2/7
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Babcię Stefanię Skotak i Czesława Skotaka, Honoratę i Henryka Szuba
+ Irenę i Mieczysława Matuszak, Elżbietę Czarnecką, rodzinę Wronków
+ Bogumiłę Gorczyca
+ Rodzce Władysława i Stanisław Morawscy

Sobota 29 kwietnia 2023

7:00+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 3/15
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
17:00Ślub Karoliny i Jakuba
18:00Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
+ Rodziców Ryszarda w 43 r. ś. Alfredę Turkowskich, dziadków Gołaszewskich i Turkowskich
+ Natalię, Józefa i Franciszka Topczewskich
+ Weronikę, Leona, Waldemara i Wacława Olszewskiego int. od córki

Niedziela 30 kwietnia 2023

7:00+ Władysławę w 2 r. ś, i Jana Sadowskich, Elżbietę i Adama Pietrzak, Sławomira i Władysława Panufnik
8:30+ Marka Nowakowskiego - intencja imieninowa
+ Tadeusza Dzięgielewskiego
10:00+ Rodziców Teresę i Tadeusza Obrembskich, Eugeniusza Czyż
W intencji Parafian
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
11:30O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Marty i Wojciecha Walczak w 2 r. ślubu
+ Jerzego Piotrowskiego w 27 r. śm. oraz + Władysława Piotrowskiego w 17 r. śm.
16:00+ Andrzeja Kaczmarskiego, rodziców Żywczyńskich i Annę Figurską.
18:00+ Rodziców Halinę i Kazimierza Krzywnickich oraz Lucynę Majtczak

Poniedziałek 1 maja 2023

7:00+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Kazimierz Niewiadomski - intencja od córki chrzestnej
+ Alojzego Zgubińskiego - ucz. p. 4
W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach

Wtorek 2 maja 2023

7:00+ Piotra Michalskiego - ucz. p. 2/7
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Zygmunta i Krzysztofa Gajewskich, Zygmunta i Mariannę Ambroziak, Wacławę i Modesta Milewskich
+ Ryszarda Wernera w 3 r. ś.

Środa 3 maja 2023

7:00+ Zygmunta Żebrowskiego - im. i Juliannę i Andrzeja Żebrowskich
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
10:00W intencji Ojczyzny
16:00Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Zygmunta Bielickiego, Stanisława Giżyńskiego, Hannę Giżyńską
O zdrowie ,Boże błogosławieństwo ,dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Małgorzaty Dłużniewskiej z okazji urodzin i dla jej rodziny.
+ Zygmunta Unierzyskiego int.imieninowa

Czwartek 4 maja 2023

7:00+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 6/8
+ Kazimierę Kalińską p.p. 8
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Józefa Pękalskiego
+ Floriana Kacperskiego
+ Tadeusza Raczkowskiego w 2 r. ś. i Anitę Semeniuk w 2 r. ś.
+ Łukasza Kaźmierczaka, Jerzego Nawrockiego

Piątek 5 maja 2023

7:00+ Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Damian Grabowski - ucz. p. 9/15
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
10:00O łaskę zdrowia dla Urszuli przez wstawiennictwo św. Urszuli Ledóchowskiej
16:00+ Łukasza Kretkiewicza - ucz. p. 8/8
18:00+ Kamilę, Tadeusza i Janusza Gajewskich i Remigiusza Nickiego
+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 12
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Sobota 6 maja 2023

7:00+ Iwonę Milewską - ucz. p. 8
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
8:00O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świetego dla Mariusza z okazji urodzin
KŻR
18:00+ Wandę i Stanisława Zarzyckich
+ Sabinę i Stanisława Antoszkiewicz
+ Władysława Wysockiego - ucz. p. 6/6
+ męza Zygmunta Olkowskiego, syna Tomasza, Rodziców Olkowskich i Kosmała

Niedziela 7 maja 2023

7:00+ Mariusza Bielickiego i jego rodziców Ewę i Krzysztofa i Sławomira Frankowskich
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
8:30+ Zmarłych z rodziny Kraśniewskich, Chmielewskich, Bogackich, Janinę i Kazimierza Jędrzejewskich, dziadków Kraśniewskich, Sołtysiaków, Andrzeja Bugaja
+ Stanisława Jóźwiaka - im
+Stanisława i Stanisławę oraz Jerzego Ziemkiewicz
10:00W intencji Dzieci przystępujących do I Komunii (SP 1)
12:00W intencji Dzieci przystępujących do I Komunii (SP Siedlin)
16:00+ Kazimierę i Włodzimierza Grabowskich, Józefę i Ignacego Łoniewskich
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Zmarłych z rodziny Ryzińskich i Dymowskich

Poniedziałek 8 maja 2023

7:00+ Stanisława Grzeszczaka - in. od bratanka
+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 6
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00+ Stanisławę Kwiecińską - im
+ Stanisławę i Stanisława Wójcik - im.
+ Ryszarda Zmysłowskiego
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.

Wtorek 9 maja 2023

7:00+ Stanisławę i Czesława Liszewskich Zbigniewa Liszewskiego Jolantę Piechocką
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr
18:00O błogosławieństwo Boże dla Katarzyny i Tomasza Ornarowiczów i ich dzieci w 13 r. ślubu
O błogosławieństwo Boże dla rolników w ich ciężkiej pracy na roli
+ Stanisławę Kwiecińską, Antoniego Kwiecińskiego

Środa 10 maja 2023

7:00+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 7/8
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Męża Edwarda Gołębiewskiego - ur.
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Czwartek 11 maja 2023

7:00+ Dziadków Siemiątkowskich
+ Piotra Michalskiego int. od Tomasza Tymińskiego z rodziną
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Stanisława Janczarka, Stanisława i Halinę Kowalak
+ Pawła Tobolskiego w 9 r. ś, Mariannę i Antoniego Tobolskich, Helenę i Jana Dziuk
W intencji Radio Maryja
+ Jana Grabowskiego - ucz. p. 4/4
+ Tadeusza Siemiątkowskiego - gr

Piątek 12 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Zenona Błaszkiewicza - ucz. p. 3/7
+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 4/15
+ Andrzeja, Antoniego, Bronisławę Piwowarskich

Sobota 13 maja 2023

7:00+Zbigniewa Wolińskiego - 1 r.śm i Jacka Wolińskiego- 1 r. śm.
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
17:00Ślub Katarzyny i Jakuba
18:00+ Mariannę Lewandowską w 14 rocznicę śmierci oraz zmartych z rodziny Lewandowskich Świdzińskich i Trzaskoma
+ Lecha Kaczmarskiego w 1 r. śm.
+ Józefa i Jadwigę Bielawiec, Halinę i Leszka Salwa
+ Sławomirę, Stanisława, Zdzisława Szymańskich
20:00Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata i dusze czyśćcowe

Niedziela 14 maja 2023

7:00+ Tadeusza Jendor i dusze w czyściu cierpiące
8:30+ Jana, Reginę, Elżbietę, Mariannę Domańskich
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
10:00+ Stanisława Ksybek, dziadków Grzybowskich, Bożenę Ksybek, Józefa Olewniczak
+ Leona Czajkowskiego w 27 r. ś., Janinę Czajkowską
W intencji Parafian
11:30+ Benedykta Grzybowskiego - ucz. p. 9
+ Teresę i Jana Rostkowskich, Zofię Deuszkiewicz - im
16:00W 18 r. ś. Michała i w r. ś. Wandy Kasprowskich
18:00+ Józefę i Stanisława Rutkowskich

Poniedziałek 15 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+Zofię Chmiel, Kazimierza w 11 r. śm. oraz Wandę Kędzierskich
+ Zofię i Antoniego, zmarłych z rodziny Pepławskich, dziadków Mosakowskich
+ Zofię Mossakowską - ucz. p. 4

Wtorek 16 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00O Boże Błogosławieństwo dla corki Nicole z okazji urodzin
+ Dyonizego Jarosławskiego - ucz. p. 8/8

Środa 17 maja 2023

7:00+ Annę Wiśniewską i zmarłych z rodziny
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Zbigniewa Cieślaka w 1 r. ś - int od mamy i rodzeństwa
+ W 3 r. ś. Janiny Tomaszewskiej, Stanisława Tomaszewskiego, Mariusza Klimkiewicza, Stanisławę Wójcik
+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 5/15

Czwartek 18 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Janinę Zygiel 21 r. ś
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Kazimierza Niewiadomskiego - ucz. p. 3/5
+ Zenona Błaszkiewicza - ucz. p. 4/7
+ Kazimierz Niewiadomski - intencja od rodziny Banaszków z Gołdapi
+ Kazimierę Kalińską - ucz. p 9/9

Piątek 19 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ rodziców: Zofię i Tadeusza Machaj oraz brata Tadeusza.
+ Jerzego Kucińskiego 3 r. śm. oraz rodziców Łukaszewskich i brata Waldemara
+ Jana Białęckiego, Helenę i Tadeusza Ludwikowskich
+ Iwonę Milewską - ucz. p. 9

Sobota 20 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Tobiasza Biegaj w 5 r. ś i Józefę, Leona, Zbigniewa Biegaj
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
15:00W 80 rocznice urodzin Teresy Dymowskiej dziękując za przeżyte lata z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej d;a Jubilatki, dzieci, wnuków i prawnuków
18:00+ Jerzego Rasińskiego i zm z jego rodziny
+ Piotra Michalskiego - ucz. p. 3/7
+ Stanisławę, Ludwika i Andrzeja Smolińskich
+ Irenę, Józefa Szulińskich, Aleksandę i Ignacego Szulińskich, Weronikę, Stefana, Józefa Walczewskich i Stanisława Jąderko

Niedziela 21 maja 2023

Wniebowstąpienie Pańskie

7:00+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
8:30+ Feliksę i Leonarda Dąbkowskich
+ Juliana Wojciechowskiego, Zofię, Henryka, Jana Koper, Wandę Cichocką
10:00W intencji Dzieci odnawiających przyrzeczenia chrzcielne
11:30W intencji Dzieci odnawiających przyrzeczenia chrzcielne
16:00+ w 3 r. ś. Aliny Barcikowskiej, teściów Barcikowskich i rodziców Zychalak
18:00+ Helenę Karnacką, rodzicow Władysławę i Antoniego Patruś

Poniedziałek 22 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Zuzannę Podgórską w 37 r. ś
+ Jana Kowalskiego w 20 r.śm. i Czesławę Kowalską
+ Za duszę w czyśćcu cierpiące i za duszę pokoleniowe z drzewa geanologicznego z rodziny Kaniewskich i Wacholow

Wtorek 23 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Wandę i Kazimierza Kędzierskich, zmarłych z rodziny Czerniakowskich
+ Mariannę Wolert w 5 r. ś i Ryszarda Wolert
+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 7

Środa 24 maja 2023

7:00+ Joannę Koper - im
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Walentego Parzychowskiego
+ Wacławę i Wiktora Banasiaków
+ Joannę Paruszewską - im

Czwartek 25 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Alojzego Zgubińskiego - ucz. p. 5
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 6/15
+ Stanisławę Parzychowską
+ Rodziców Wiśniewskich, Rutkowskich i Helenę Ruszczak

Piątek 26 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00O Boże błogosławieństwo dla Grzegorza Witkowskiego w 18 r. urodzin i Małgorzaty w 40 r. urodzin
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Waldemara Czerniakowskiego i wszystkich zmarłych z rodziny Czerniakowskich i Tetwejerów
Dla mamy Danuty Klimiuk o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz świetej pamięci mamę Annę Popławską o dar nieba - dzieci

Sobota 27 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Zenona Błaszkiewicza - ucz. p. 5/7
+ Kazimierza Niewiadomskiego - ucz. p. 4/5
+ Jana, Józefę i Zofię Obrembskich
wolne - kliknij aby zarezerwować

Niedziela 28 maja 2023

7:00+ Rodziców Antoniego i Reginę Krynickich, Mariannę Kruszewską
8:30+ Franciszka Zielińskiego i rodziców Cichaczewskich
+ Sławomira Dobkowskiego
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
10:00+ Męża Zygmunta Góreckiego w 11 r. ś, rodziców Władysławę i Bolesława Jabłońskich, dziadków Helenę i Aleksandra Ziemkiewicz
+ Henrykę Karczewską w 19 r. ś. Tadeusza Karczewskiego i Jolantę Radziwonkę
W intencji Parafian
11:30+ Józefa i Hannę Szymańskich
+ Zmarłych z rodziny Pasiewiczów
16:00+ Rodziców Jadwigę i Jana Skowrońskich
18:00+ Modestę i Jakuba Tłustych

Poniedziałek 29 maja 2023

7:00O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Św dla Grażynki Olszówki z okazji 60 - tych urodzin
+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Irenę i Tadeusza Krztoń i dusze w czyśćcu ciepiące
Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
+ Zofię, Józefa, Salomeę Chmiel, Katarzynę Kołodziejczyk

Wtorek 30 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Frankiewicza - gr.
18:00+ Stanisława i Lucynę Gozdan oraz rodzinę Jarosławskich
+ Feliksę Maciątek - im.

Środa 31 maja 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 7/15
18:00+ Annę Wojciechowską
+ Piotra Michalskiego - ucz. p. 4/7
+ Jerzego Borowskiego 30/30

Czwartek 1 czerwca 2023

7:00O Boże błogosławieństwo dla Jakuba Kowalczyka w 9- tą rocznicę urodzin
O błogosławieństwo Boże dla Marysi i Karola z rodziną
+ Syna Sławomira Tomaszewskiego
18:00O Boże błosławieństwo i potrzebne łaski dla kapłanów z naszej parafii z okazji rocznic święceń kapłańskich - int. od Margaretek
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Leszka
+ Łukasza Kaźmierczaka
+ Mariana Krajewskiego w 1 r. ś
+ Romana Pikorę w 2 r. ś.
W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach

Piątek 2 czerwca 2023

7:00O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysia z okazji 16 urodzin
+ Iwonę Milewską - ucz. p. 10
+ Za dusze w czyśćcu cierpiące
10:00+ Mariannę i Feliksa Drozińskich, Zofię i Stefana Golińskich oraz Bronisławę i Władysława Marchwińskich
16:00+ Zenona Błaszkiewicza - ucz. p. 6/7
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Damian Grabowski - ucz. p. 10
+ Andrzeja Grzymkowskiego

Sobota 3 czerwca 2023

7:00+ Kazimierza Niewiadomskiego - ucz. p. 5/5
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
8:00KŻR
18:00Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
+ Krystynę i Jana Wtulich
+ Lecha Calaka - z okazji imienin
W 34 r. święceń kapłańskich ks. Janusza i ks. Wikariuszy i ks. Kanonika

Niedziela 4 czerwca 2023

7:00Za Józefa Modzelewskiego i Bogu znaną intencję.
8:30Dziekczynno - błagalna w 60 r. urodzin Grażyny z prośbą o dalsze błogosławieństwo
+ Stanisławę i Jana w 20 r. śm. Wierzchowskich, dziadków Bulaszewskich i Wierzchowskich
10:00+ W r. śm. Edwarda i Stefanii Stefańskich i zmarłych z rodziny
+ Franciszka Szachewicza w 24 r. śm. Władysławę, Michała, Stanisława Szachewicz
W intencji Parafian
11:30PRYMICJA
16:00+ Kazimierza Grzegorza Chmielewskiego w 8 r. śm.
+ Urszulę i Marka Śpiewak
18:00+Mariannę i Stanisława Sitkowskich, Zdzisława Karwowskiego

Poniedziałek 5 czerwca 2023

7:00+ Genowef Kijoch w 25 rocznicę śmierci i Władysława Kijoch
+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 13/18
18:00Dla syna Janka o Bożą opiekę i dary Ducha Świętego w czasie sesji egzaminacyjnej- rodzice
+ Mariannę w 11 rocznicę śmierci, Ludwika, Ryszarda i Andrzeja Sokołowskich, oraz Alinę i Marka Drzyzgów
+ Mirosława Dąbrowskiego w 2 r. śm.

Wtorek 6 czerwca 2023

7:00+ Mariannę Olewniczak w 7 r.ś
+ Bolesława Olewniczaka w 5 r.ś.
+ Zofię i Czesława Pieńkos
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

O Boże błogosławieństwo dla Joanny z całę rodziną

Środa 7 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Dziękczynno - błagalna za Krysię i Pawła w 20 r. ślubu
+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 8/15

Czwartek 8 czerwca 2023

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało

7:00+ Wandę i Mieczysława Bartkowskich
8:30+ Tadeusza Jendor i dusze w czyściu cierpiące
O Boże Błogosławieństwa i opiekę
Matki Bozej dla Antosia w 4 rocznice urodzin
10:00+ Wincentego i Celinę Grabowskich
+ Krzysztofa Sadowskiego w 20 r. śm. Józefa i Henrykę Mojskich
11:30W intencji Parafian
18:00W intencji Radia Maryja

Piątek 9 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Piotra Michalskiego - ucz. p. 5/7
18:00+ Henrka Kątniak - ur.
+ Jadwigę i Leopolda Bronowskich oraz Janinę i Władysława Fabisiaków
+ Irenę Dudzińską
wolne - kliknij aby zarezerwować

Sobota 10 czerwca 2023

7:00O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Janiny w 95 r. urodzin
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Barbarę, Władysława i Adama Prokop, Janusza Czerwińskiego, zm. z rodz. Prokop i Czarneckich
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Mieczysława w 7 r. śm. Leontynę, Jana Klimczewskich, rodzicow Barbarę i Benedykta Wiśniewskich
wolne - kliknij aby zarezerwować

O Boże błogosławieństwo dla Karola Kowalczyka w 33- cią rocznicę urodzin

Niedziela 11 czerwca 2023

7:00+ Roberta Mikulskiego w 3 r. śm.
8:30O Boże błogoslawieństwo i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla Amelii i Tadeusza Ziółkowskich w 45 r. zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego oraz dla dzieci i wnuków
+ Mariannę i Józefa Kowalskich w 1 r. śm., Mariolę Kowalska w 5 r. śm.
+ Tadeusza Łukasiewicza w 20 r. śm. Czesławę i Kazimierza Łukasiewiczów
10:00+ Pawła Zaciewskiego w 15 r. śm.
+ Grzegorza Zielińskiego w 36 r. śm. rodziców Jadwigę i Mieczysława Wiśniewskich
W intencji Parafian
+ Ireneusza Bombałę, całą rodzinę Bombałów
11:30PRYMICJA
16:00+ Zbigniewa w 3 r. śm. Szcześniak, rodzicow Scześniak i Malinowskich, rodzeństwo i zmarłych z rodziny Malinowskich
18:00+ Józefa i Stanisławę Rutkowskich i zmarłych z rodziny Rutkowskich

Poniedziałek 12 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00W 30 r. śm. Agnieszki i Jurka
+ Tadeusza Burdeckiego w 15 r. śm. Józefa i Henrykę Burdeckich, Władysława i Wiktorię, Edwarda Karwowskich
+ Leona i Helenę Koźniewskich

Wtorek 13 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Iwone Milewską - ucz. p. 11/11
18:00+ Antoniego Kwiecińskiego - im.
+Zofię i Antoniego Mosakowskich, rodzinę Pepławskich, dziadków Mosakowskich
20:00+ Antoniego i Eleonorę Kornatowskich

Środa 14 czerwca 2023

7:00+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 9/15
+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 8
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Benedykta Grzybowskiego - ucz.p. 10/10
+ Urszulę Nalborską, Sabinę i Józefa Grabowskich, Stanisławę i Feliksa Nalborskich

Czwartek 15 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

W intencji ks. Kanonika Edmunda w 54 r. świeceń kapłanskich
18:00Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Reginę i Stefana Dominiak
+ Ryszarda w 19 rocznicę śmierci, Ludwika, Mariannę, Ryszarda i Andrzeja Sokołowskich , oraz Alinę i Marka Drzyzgów.
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Piątek 16 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Alina Gadomska - im.
+ Alina Kacperska
Wynagradzajaca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Najświętszemu Sercu Maryi za grzechy wszystkich ludzi
+ Jana, Janinę i Mieczysława Rachockich im

Sobota 17 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Zenona Błaszkiewicza - ucz. p. 7/7
wolne - kliknij aby zarezerwować
15:00Ślub Olgi i Kamila
16:00Ślub Aleksandry i Mariusza
17:00Ślub Elwiry i Sebastiana
18:00+ Annę Łapińską w 10 r. śm. i Kamila Łapińskiego w 7 r. śm.
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieńtwo dla rodziny Janczarków
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy i Jacka Antoszkiewicz w 25 rocznicę ślubu.
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Niedziela 18 czerwca 2023

7:00+ Sylwestra Muchę w 26 r. śm. Walentynę i Ryszarda Mucha, teściów Mroczkowskich z dziećmi
8:30+ Męża Jozefa, Genowefę, Wacława i Józefę Dymowskich, Krzysztofa Czyżewskiego
+ żona Elżbieta Szpadkiewicz w 19 r. śm.
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
10:00+ Marka Tokarskiego
+ Sławomira Dobkowskiego
W intencji Parafian
+ Benedykta Grzybowskiego w 1 r. śm.
11:30+ Jana Prusaka w 4 r. śm., Józefę Popowską
+ Karolinę Machnacką w 8 r. śm.
16:00+ Jadwigę i Zenona Przetackich
+ Kazimierę Gocolińską i zmarłych z rodziny Gocolińskich
18:00+ Jana Zygiel

Poniedziałek 19 czerwca 2023

7:00+ Alfredę i Jezrzego Peczyńskich, dziadków Adamskich, Stanisława Jarczewskiego
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Ireneusza Kowalskiego w 1 r. śm.
+Tomasza Kosińskiego w 19 r. śmierci
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Wtorek 20 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00O Boże błogosławieństwo dla małżonków Anny i Artura Michalskich z okazji 25 rocznicy ślubu
+ Janusza Sadziaka

Środa 21 czerwca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Piotra Michalskiego - ucz. p. 6/7
18:00+ Wiesława Olszewskiego i zmarłych z rodziny
+ Wacławę i Wiktora Banasiaków z okazji dnia matki i ojca
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Czwartek 22 czerwca 2023

7:00+ Bronisława Parzychowskiego
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Janinę Jankowską - intencja imieninowa
+ Jana Gloch - im.
O Boże błogosławieństwo dla Ireny i Mirosława oraz ich dzieci z okazji 30 rocznicy ślubu
+ Jana Sumińskiego - im.

Piątek 23 czerwca 2023

7:00+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 10/15
+ Rodziców Halinę i Tadeusza Orzoł
Dla taty Mariana Klimiuka o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz świetej pamięci tatę Ryszarda Popławskiego o dar nieba - córka i syn
18:00+ Andrzeja Piotrowskiego
+ Pawła Tobolskiego z okazji dla ojca
+ Mariusza Klimkiewicza z okazji dnia ojca
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Sobota 24 czerwca 2023

7:00+ Janinę Zygiel - im.
+ Jana Stanisława Więcław
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 14/18
+ Jana im. i Mariannę Szostak, rodzeństwo Ambroziak
+ Jana, Janinę, Romana Sadkowskich
+ Matę Borowską

Niedziela 25 czerwca 2023

7:00+ Janinę i Jana Bieleckich
8:30+ Jana Witulskiego - im.
+ Zmarłych z rodziny Kraśniewskich, Chmielewskich, Bogackich, Janinę i Kazimierza Jedrzejewskich, dziadków Kraśniewskich, Sołtysiak, Andrzeja Bugaja
+ Rodziców Czesławę w 14 r. śm. i Czesława Trzeciak oraz ich dzieci Zofię i Bonifacego
10:00+ Jana Draganiak im. rodziców Kiljan i Draganiak oraz dusze w czyśćcu cierpiące
W intencji Parafian
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
11:30+ Kazimierza Ciuk
+ Ryszarda, Sławomira, Macieja Bluszcz, rodziców Zochowskich i siostrę Danielę
+ Janinę, Władysławę i Piotra Piętka
16:00+ Jana Zmysłowskiego
18:00+ Bronisławę i Jana - im Drzewaszewskich

Poniedziałek 26 czerwca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Jana Pawłowskiego - im. oraz Janinę Wolerti Janinę Miecznikowską
+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 9

Wtorek 27 czerwca 2023

7:00+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 11/15
18:00+ Renatę Ziółkowską w 1 r. śm
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Środa 28 czerwca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Alojzego Zgubińskiego - ucz. p. 6/6
O Boże błogosławieństwo dla Zofii Bieleckiej w rocznicę chrztu

Czwartek 29 czerwca 2023

7:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i wspomożenie przez Matkę Bożą w kapłaństwie dla ks. Piotra - int. od Margaretek
+ Pawła Tobolskiego - im. Mariannę i Antoniego Tobolskich, Helenę i Jana Dziuk
18:00O Boże błogosławieństwo dla Piotra i całej rodziny
+ Pawła Zaciewskiego - im.
Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Piątek 30 czerwca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00O Boże Błogosłowieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bogdana i Katarzyny z okazji 11 rocznicy ślub
+ Jana Draganiak w 11 r. śm., rodzice Kiljan i Draganiak oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 1 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
8:00KŻR
18:00W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Niedziela 2 lipca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
8:30+ Natalię w 23 r. śm. Władyslawa w 65 r. śm Ludwika w 96 r. śm. Sawickich, Urszulę w 6 r. sm. Modesta w 24 r. sm. Grabowskich
+ Reginę Prusinowską - gr.
10:00O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Bogdana Wiśniewskich z okazji 11 r. slubu
W intencji Parafian
11:30+ Genowefę Gołęboewska z okazji 15 rś śm. rodziców Adama i Annę Kopczyńskich
16:00+ Tadeusza Kujawskiego w 2 r. śm. i jego rodzinę
18:00+ Marka i Krzysztofa Danilewicz - ur. i im.

Poniedziałek 3 lipca 2023

7:00Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Stanisława Policiak
+ Reginę Prusinowską - gr.

Wtorek 4 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Mirosława Ziółkowskiego w 9 r. ś. Genowefę i Zdzisława Ziółkowskich oraz Eugeniusza i Mariannę Piaskowskich
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Środa 5 lipca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Józefa Bieleckiego w 50 r. śm.
+ Reginę Prusinowską - gr.

Czwartek 6 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Jana i Zuzannę Madany
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Piątek 7 lipca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
10:00+ Piotra Kamińskiego
16:00+ Wandę Witkowską w 17 r. śm.
18:00+ Reginę Prusinowską - gr.

Sobota 8 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Damiana Grabowskiego - ucz. p. 11/15
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Niedziela 9 lipca 2023

7:00+ Stanisławę w 50 r. śm. Jana Wierzchowskich, oraz dziadków Bulaszewskich i Wierzchowskich
8:30+ Stanisława Jóźwiak w 6 r. śm.
10:00W intencji Parafian
+ Reginę Prusinowską - gr.
11:30+ Danutę Chmielewską w 5 r. śm.
16:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Ireneusza Sabalskiego

Poniedziałek 10 lipca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Zdzisławę i Tadeusza Piotrowskich
+ Reginę Prusinowską - gr.

Wtorek 11 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Janinę Bielecką w 36 r. śm
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr

Środa 12 lipca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
18:00+ Rodziców Mariannę i Józefa Józefowskich i brata Aleksandra
+ Reginę Prusinowską - gr.

Czwartek 13 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00W intencji Radia Maryja
+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
20:00O Boże błogosławieństwo dla Heleny w 12 r. urodzin

Piątek 14 lipca 2023

7:00+ Donatę Alicję Zdunowską - gr
16:00Ślub Małgorzaty i Piotra
18:00+ Eufenię i Longina Antoszkiewicz
+ Reginę Prusinowską - gr.

Sobota 15 lipca 2023

7:00+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 13/18
+ Józefa Ludwickiego - ur.
18:00+ Sławomira w r. ś i Wiesławę i Tadeusza Chrzanczewskich
+ Reginę Prusinowską - gr.

Niedziela 16 lipca 2023

7:00+ Stanisława Jakubasika w 14 r. śm.
8:30+ Natalię i Wincentego Marcinkowskich, Józefę, Jana, Krzysia i Franciszka Ludwickich
10:00W 6 r. śm. Rodziców Annę i Tadeusza Zielińskich
W intencji Parafian
11:30+ Reginę Prusinowską - gr.
16:00+ Henryka Kornatowskiego ( ur. i im.), Antoninę Góraj, Ryszarda Wojtylewskiego
18:00= Henryka Cieszewskiego - im.

Poniedziałek 17 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Bogdana Kucharskiego - im
+ Halinę Kotarską w 2 r. śm. Zygmunta Kotarskiego

Wtorek 18 lipca 2023

7:00+ Waldemara Łazarskiego - ucz. p. 10
18:00+ Stanisława Pawłowskiego w 2 r. śm.
+ Reginę Prusinowską - gr.

Środa 19 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Kazimierza Grąbczewskiego w 2 r. śm.
O Boże błogosławieństwo dla Mirosławy Zimskiej

Czwartek 20 lipca 2023

7:00+ Czesława Siemiątkowskiego
18:00+ Stanisława Szymańskiego 45 r. śm., Sławomirę, Zdziasława Szymańskich
+ Reginę Prusinowską - gr.

Piątek 21 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Damian Grabowski - in. żony Anny z dziećmi
+ Henryka Bieniek i Czesławę Bieniek

Sobota 22 lipca 2023

7:00+ Tadeusza Liwskiego
18:00+ Tadeusza Kawczyńskiego w 2 r. śm.
+ Reginę Prusinowską - gr.

Niedziela 23 lipca 2023

7:00+ Henryka Bieniek
8:30+ Janinę Lisicką w 13 r. śm.
10:00+ Władysława i Danielę Krysiak, dziadków Krysiaków i Krupińskich
W intencji Parafian
11:30+ Cezarego Mieszkowskiego
16:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Bernarda Sarzalskiego w 14 r. śm.

Poniedziałek 24 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+Marię Kępczyńską i Irenę i Stanisława Borowskich.
+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 12/15

Wtorek 25 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Leszka Wójcika w 6 r. śm.
O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Krzysztofa i Piotra oraz ich rodzin

Środa 26 lipca 2023

7:00+ Piotra Michalskiego - ucz. p. 7/7
18:00+ Annę Zmysłowską
+ Reginę Prusinowską - gr.

Czwartek 27 lipca 2023

7:00+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00+ Bogdana Dobrosielskiego w 3 r. śm. Jadwigę, Kazimierza i Janusza
Za dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 28 lipca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Natalię, Józefa i Franciszka Topczewskich
+ Reginę Prusinowską - gr.

Sobota 29 lipca 2023

7:00+ Syna Sławomira Tomaszewskiego w 10 r. śm.
+ Reginę Prusinowską - gr.
18:00Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
+ Hannę i Zbigniewa Zuławnik

Niedziela 30 lipca 2023

7:00+ Jolantę Piechocką w 20 r.śm.
8:30+ Wiesława Ludwickiego w 13 r. śm. Joannę Skibińską
10:00+ Annę Napiórkowską i zmarłych z rodziny Napiórkowskich
W intencji Parafian
11:30+ Urszulę Kornatowską w 4 r. śm.
16:00+ Stanisława Piskorskiego w 12 r. sm.
18:00+ Reginę Prusinowską - gr.

Poniedziałek 31 lipca 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Halinę Gajewską w 8 r. sm. Zdzisława Wrzesińskiego w 13 r. śm.
+ Rodziców Pydynowskich i Benedykta Chrostowskiego

Wtorek 1 sierpnia 2023

7:00+ Andrzeja w 3 r. śm. i Halinę w 2 r. śm. Piechockich
18:00Za zmarłych z rodziny Błaszkiewicz i Wojciechowskich
W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach

Środa 2 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Monikę i Witolda Krysztopik, Mariannę Nowińską
wolne - kliknij aby zarezerwować

Czwartek 3 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
+ Jana i Janinę oraz Romana Sadkowskich

Piątek 4 sierpnia 2023

7:00W intencji Małgorzaty i Łukasza z okazji rocznicy ślubu z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim.
10:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Łukasza w r. ślubu

Sobota 5 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:00KŻR
16:00Ślub Gabrieli i Miłosza
17:00Ślub Klaudii i Mateusza
18:00+ Rodziców Stefanię i Józefa Koźniewskich
wolne - kliknij aby zarezerwować

Niedziela 6 sierpnia 2023

7:00+ Tadeusza Jendor i dusze w czyściu cierpiące
8:30+ Andrzeja Kaczmarskiego w 33. rocznicę śmierci, rodziców Żywczyńskich i Annę Figurską.
10:00+ Barbare i Henryka Petekiewicz - ur.
W intencji Parafian
11:30+ Jana, Reginę, Elżbietę, Mariana Domańskich
16:00+ Marzenę Kalman - 4 r. śm.
18:00+ Jana Zygiel w 15 r. śm.

Poniedziałek 7 sierpnia 2023

Wtorek 8 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Wojciecha Słupeckiego - ucz. p. 16/18
Dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 9 sierpnia 2023

Czwartek 10 sierpnia 2023

7:00+ Damiana Grabowskiego - ucz. p. 12/15
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

W intencji Radia Maryja
wolne - kliknij aby zarezerwować

Piątek 11 sierpnia 2023

Sobota 12 sierpnia 2023

Niedziela 13 sierpnia 2023

7:00+ Andrzeja Smolińskiego w 15 r. śm., rodziców Jana i Mariannę Dominiczak
8:30Wszelkiej pomyślności i bożego błogosławieństwa dla Zosi z okazji 18-tych urodzin.
+ Kazimierza Szymańskiego Czesława, Mariannę, Józefa Staszewskich, rodzinę Kruszewskich, Jana Olewniczaka, Szczepana Kmieć
10:00+ Mariannę i Tadeusza Szczepańskich
W intencji Parafian
11:30+ Barbarę Antoszkiewicz, Helenę Kobylińską, Mariannę i Wacława Polosak, Zofię Antoszkiewicz, Mirosława Sadkowskiego
16:00+ Tadeusz Kurnicki w 8 r. śm. teściów Jana i Martę Kurnickich
18:00+ Janinę i Jerzego Makowskich
20:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Poniedziałek 14 sierpnia 2023

Wtorek 15 sierpnia 2023

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

7:00+ Z okazji imienin Marii Dąbrowskiej, Antoniego, Jerzego, Radoslawa, Krysię Dąbrowskich, Henryka Kowalczyk, Lidię Buhl
8:30+ Benedykta Grzybowskiego
10:00W intencji Ojczyzny
11:30W intencji Parafian
18:00+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 14/15

Środa 16 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Krystynę i Mariana Ziółkowskich, Aleksandra Tuwalskiego

Czwartek 17 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Zofię i Ksawerego Szczygieł, Andrzeja Sokołowskiego, Teresę Stefańską.

Piątek 18 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Dziękczynna za 39 lat małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Wojciecha na kolejne lata.

Sobota 19 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grzegorza Gołębiewskiego w r. śm.

Niedziela 20 sierpnia 2023

7:00+ Mariana Paruszewskiego w 7 r. śm.
8:30O Boże błogosławieństwo dla małżonków Anny i Mirosława Kowalskich w 2 r. ślubu
10:00+ Bronisława w 33 r. śm., zmarlych z rodziny Czerniakowskich
O Boże błogosławieństwo dla Marianny Olkowskiej z okazji imienin i urodzin
W intencji Parafian
11:30+ JANA GRĄBCZEWSKIEGO W 25 ROCZNICĘ ŚMIERCI.
16:00+ Marię Wachol i wujka Ferenca Goder
18:00+ Zenona Najechalskiego

Poniedziałek 21 sierpnia 2023

Wtorek 22 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Grażynę Czerniakowską w 1 r. śm.

Środa 23 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Elżbietę, Benedykta, Stefanię i Henryka Szabrańskich.
+ Antoniego Kwiecińskiego w r. śm.

Czwartek 24 sierpnia 2023

7:00+ Bartłomieja Dąbrowskiego
+ Genowefę Bronowicką
18:00+ Eleonorę w r. ś. i Jana, Sabinę i Kazimierza Grychowskich
+ Marię Gralewską w 8 r. śm.

Piątek 25 sierpnia 2023

7:00+ Genowefę Bronowicką
17:00Ślub Magdaleny i Kamila
18:00+ Waldemara Łazarskiego - ucz p.p 11
wolne - kliknij aby zarezerwować

Sobota 26 sierpnia 2023

7:00+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Dziękczynna Panu Bogu i Matce Bożej za bezinteresowną miłośc do wszystkich ludzi

Niedziela 27 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:30+ Wojciecha Pomianowskiego
10:00+ Marka Olkowskiego w 5 r. śm.
W intencji Parafian
11:30+ Cezarego Mieszkowskiego
16:00+ Genowefę Bronowicką
18:00+ Janusza Bieńkowskiego - ucz. p. 15/15

Poniedziałek 28 sierpnia 2023

Wtorek 29 sierpnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Genowefę Bronowicką
18:00Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
wolne - kliknij aby zarezerwować

Środa 30 sierpnia 2023

7:00O Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Ks.Proboszcza Janusza Rumińskiego z okazji urodzin.
+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ ks. Tadeusza Goleniewskiego w 21 r. śm.
wolne - kliknij aby zarezerwować

Czwartek 31 sierpnia 2023

Piątek 1 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
10:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
16:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Bronisławę im i Jana Drzewaszewskich
W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach

Sobota 2 września 2023

7:00+ Józefa Lot w 12 r. śm.
+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
8:00KŻR
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Stefana Koźniewskiego, rodziców Helenę i Leona Koźniewskich
+ Artura w 19 r. śm. i Edwarda Czerniakowskich
+ Reginę i Szymona Frankowskich

Niedziela 3 września 2023

7:00+ Zdzisława Szymańskiego, Genowefę, Wacława, Józefa, Aleksandra Traczyk
8:30+ Józefa Mojskiego w 10 r. śm. Henrykę Mojską
+ Jana Witulskiego w 10 r. śm.
+ Genowefę Bronowicką
10:00+ Zuzannę Grąbczewską w 17 r. śm. Stanisława Grąbczewskiego
+ Aleksandra Szpadkiewicza w 57 r. śm.
W intencji Parafian
11:30O zdrowie dla Marka i Darka
+Teresę i Bolesława Olszewskich i dziadków Olszewskich i Wiśniewskich
16:00Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
18:00+ Jadwigę Bielską - gr.

Poniedziałek 4 września 2023

7:00+ Czesławę Olszewską i zmarłych z rodziny
+ Jadwigę Bielską - gr.
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Czesława Krajewskiego
+ Genowefę Bronowicką

Wtorek 5 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00+ Jana Rachockiego w 8 r. śm.
wolne - kliknij aby zarezerwować

Środa 6 września 2023

7:00+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 17/18
+ Jadwigę Bielską - gr.
18:00+ Męża Edwarda Gołębiewskiego w r. śm.
+ Damiana Grabowskiego - ucz. p. 13/15
+ Genowefę Bronowicką

Czwartek 7 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Longina i Eufemię Antoszkiewicz

Piątek 8 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Tadeusza Jendor i dusze w czyściu cierpiące
+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Marię Gralewską - im.
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.

Sobota 9 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00+ Józefa Chylińska w 77 r. śm. - int od prawnuczki
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

Niedziela 10 września 2023

7:00+ Genowefę Bronowicką
8:30+ Rodziców Genowefę i Michała Pawlak
+ Jadwigę Bielską - gr.
10:00+ Rodziców Irenę i Stanisława oraz brata Jana Gloch, Dziadków Chłodzik i Bloch
+ Stanisława Jasińskiego w 1 r. śm.
W intencji Parafian
11:30+ Elżbietę i Franciszka Górej, Zofię, Jana Markiewicz
+ Beatę Walter
16:00+ Grażynę i Jana Umińskich, Halinę i Antoniego Murzyńskich
18:00+ Joannę Paruszewską w 4 r. śm.

Poniedziałek 11 września 2023

7:00+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Mieczysława Jaskowskiego w 21 r. śm.
+ Henryka i Beatę Petekiewicz - ur.

Wtorek 12 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w 25 rocznicę ślubu dla Joanny i Grzegorza i ich dzieci.

Środa 13 września 2023

Czwartek 14 września 2023

7:00+ Tadeusza w 1 r. śm. Jadwigę i Czesława Siemiątkowskich
+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00+ Zdzisława Wrzesińskiego - ur.
W intencji Radia Maryja
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

Piątek 15 września 2023

Sobota 16 września 2023

Niedziela 17 września 2023

7:00+ Jadwigę Bielską - gr.
8:30+ Patryka Kaczmarskiego w 3 r. śm.
+ Marka i Krzysztofa Danilewicz
+ Genowefę Bronowicką
10:00+ Sławomira, Aurelię, Józefa Szymańskich
+ Waldemara Kornatowskiego w 5 r. sm. Romana Kornatowskiego w 13 r. śm.
W intencji Parafian
11:30+ Józefa Salomeę Chmiel, Jana Józefa Płodzień
+ Filipa Kaniuk w jego urodziny
16:00+ Eugenię, Henryka i Wiesława Banasiak
+ Jana Krysiaka, Janinę, Stefana, Krzysztofa i Michała Jabłońskich, zmarłych z rodziny Jabłońskich i Rachockich
18:00+ Wojciecha Słupskiego - ucz. p. 18/18

Poniedziałek 18 września 2023

7:00+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Stanisława Gizińskiego w 40 r. sm. i Hannę Gizińską
wolne - kliknij aby zarezerwować

Wtorek 19 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Genowefę Bronowicką
18:00Dusze w czyśćcu cierpiące
+ Jadwigę Bielską - gr.

Środa 20 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Bogumił Tomaszewski w 20 r. śm.
+ Genowefę Bronowicką

Czwartek 21 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
+ Genowefę Bronowicką
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Stanisława Jądreko r.ś 6. , Irenę, Józefa, Irenę Szulińskich, Aleksandrę i Ignacego Szulińskich, Weronikę, Stefana i Józefa Walczewskich

Piątek 22 września 2023

Sobota 23 września 2023

Niedziela 24 września 2023

7:00+ córkę Edytę Grudzińską - im.
8:30+ Jadwigę Kleniewską w 30 r.śm.
O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Kasi i Jarka oraz ich synka Antośia w 5 rocznice slubu
10:00O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Dariusza Sabalskich w 25 r. ślubu
+ Zofię i Edwarda Zaorskich oraz zmarłych z rodziny Zaorskich, Gajosów i Konopczyńskich
W intencji Parafian
11:30+ rodziców Krystynę i Stanisława Krajewskich, Danutę Rakowską i Mariana Mrozek
+ Jadwigę Bielską - gr.
16:00+ Katarzynę Kretkiewicz w 16 r. śm. Krystynę i Józefa Konopskich
18:00+ Jerzego Rasińskiego w 5 r. śm. i zm. z jego rodziny

Poniedziałek 25 września 2023

Wtorek 26 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Mieczysława Zawistowskiego prosząc o radość życia wiecznego w Królestwie Bożym w 29 rocznicę śmierci.
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.

Środa 27 września 2023

Czwartek 28 września 2023

Piątek 29 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.
18:00+ Piotra Sękowskiego w 19 r. śm. Jolantę Sękowską, Zygmunta Marzęckiego
Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
+ Stanisława Tomaszewskiego w 35 r. śm. Janinę Tomaszewską, Mariusza Klimkiewicza, Stanisławę Wójcik
wolne - kliknij aby zarezerwować

Sobota 30 września 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Longina Antoszkiewicz w 50 rocznicę ślubu
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jadwigę Bielską - gr.

Niedziela 1 października 2023

7:00+ Józefa Łubek w 8 r. śm.
8:30O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
+ Helenę i Czesława Zaciewskich
10:00+ Kazimierza Czerniakowskiego w 36 r. ś, zm. z rodziny Czerniakowskich
+ Barbarę Kowalską - ur.
W intencji Parafian
11:30+ Jerzego Cuber w r. ś.
+ Zygmunta Kucińskiego w 28 r. ś.
16:00+ Michała Pawłowicz, Adama, Aleksandra, Kazimierę Pawłowicz
18:00W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach

Poniedziałek 2 października 2023

Wtorek 3 października 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ W intencji ukochanej mamy Henryki Sosińskiej w 4 rocznicę śmierci.

Środa 4 października 2023

Czwartek 5 października 2023

Piątek 6 października 2023

Sobota 7 października 2023

Niedziela 8 października 2023

7:00+ Władysława, Wiktorię i Edwarda Karwowskich
8:30+ Ireneusza Sabalskiego w 2 r. ś.
+ Bogdana Majewskiego w 20 r. śm.
10:00W intencji Józefy i Jana Golinskich w 50 rocznice ślubu, w podziękowaniu Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i ich najbliższych
+ Męża Józefa Dymowskiego, rodziców Pelagii i Mariana Koźniewskich, Krzysztofa Czyżewskiego
W intencji Parafian
11:30+ Krystynę, Pawła i Piotra Wojtal
+ Alinę Żochowską i Roberta Żochowskiego
16:00+ Sławomirę Szymańską 1 r.śm. Stanisława i Zdzisława Szymańskich
18:00+ Tadeusza Zimowskiego w 6. r. śm. , Jadwigę Ostrowską w 23. r. śm. , Lecha Ostrowskiego w 1 r. śm., Halinę Krzywnicką w 24 r. śm. i Teresę Konopską.

Poniedziałek 9 października 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Emilii z okazji urodzin i dla jej rodziny
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

Wtorek 10 października 2023

Środa 11 października 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Longina Rutkowskiego, jego rodziców Tadeusza i Reginę i dziadków Rutkowskich i Brzeszkiewicz
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Bożenę Osiecką

Czwartek 12 października 2023

Piątek 13 października 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Rodziców Halinę i Piotra Sienkiewicz i zmarłych z tej rodziny, Tadeusza Zabłockiego i zmarłych z jego rodziny
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Adelę i Józefa Łubek - ur.
20:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Sobota 14 października 2023

Niedziela 15 października 2023

7:00+ Jadwigę Siemiątkowską - im.
8:30+ Jadwigę Lutomirską i dziadków Kleniewskich.
+ Marka Szcześniewskiego w 36 r. śm.
10:00+ Edwarda Radziwonkę w 1 r. śm. oraz Mirosławę Radziwonkę.
+ Ludgera Morawskiego w 67 r. ś., Janinę i Stanisława Morawskich
W intencji Parafian
11:30Prośba o Boże błogosławieństwo w 12 rocznicę urodzin Antoniny, opiekę Matki Bożej na dalsze lata.
+ Danuta Teresa Smogorzewska - imieninowa.
16:00+ Antoniego Chmielewskiego w 7 r. ś.
18:00+ Jadwigę i Franciszka Żychalak, dziadków Żychalaków i Janusza Sosnowskiego

Poniedziałek 16 października 2023

Wtorek 17 października 2023

Środa 18 października 2023

Czwartek 19 października 2023

Piątek 20 października 2023

Sobota 21 października 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Męża Edwarda Gołębiewskiego i córkę Urszulę Gołębiewską
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Józefę Bielawską w 13 r. ś. i Jana Bielawskiego

Niedziela 22 października 2023

7:00+ Kazimierza, Stanisława, Leokadię i Dominika Klimkiewicz
8:30+ synów Jarosława i Sławomira Głowackich, rodziców Janinę i Konstantego Matusiak
+ Helenę i Jerzego Koper, Stanisława Koper
10:00+ Mirosława i Władysława Krakowiak, za Martę Krakowiak w 5 rocznicę śmierci i Jana Krakowiak w 3 rocznicę śmierci.
+ Kazimierza Łukasiewicz, Czesławę i Tadeusza Łukasiewicz
W intencji Parafian
11:30
+ W 10 r. śmLeszka Melibruda, Zofię i Stanisława Stryjewskich, Marię i Ludwika Dobiasz

+ Mieczysława Machnackiego i Genowefę Turkowską w 8 r. ś.
16:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Poniedziałek 23 października 2023

Wtorek 24 października 2023

Środa 25 października 2023

Czwartek 26 października 2023

Piątek 27 października 2023

Sobota 28 października 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Tadeusza Siemiątkowskiego - im.
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ ks. Tadeusza Goleniewskiego
+ Rodziców Ryszarda i Alfredę Turkowskich, dziadków Turkowskich i Gołaszewskich
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Tadeusza Antoszkiewicza

Niedziela 29 października 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:30
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Wojciecha Pomianowskiego
10:00+ Tadeusza Kujawskiego - im.
+ Zbigniewa Kazimierza Berczyńskiego w 1 r. śm.
W intencji Parafian
11:30O Boże błogosławienstwo z okazji urodzin dla Alicji, Nikodema i Hanny Rybka.
+ Konstację Turkowską, zm. z rodziny Turkowskich, Karolinę Machcnacką, ks. Franciszka Salaka
16:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła

Poniedziałek 30 października 2023

Wtorek 31 października 2023

Środa 1 listopada 2023

Wszystkich Świętych

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Waldemara Łazarskiego w 1 r. ś. i Mariannę Łazarską
8:30+ Mariannę Zygmuntowicz w 26 r. ś., Walentego i Jana Zygmuntowicz
+ Za zm. z rodziny Bieleckich, Morawskich, Szczypińskich, Polewskich i Jerzego Cuber
10:00+ Ignacego Podgórskiego w 26 r. ś. Zuzannę, Halinę, Antoniego, Romana Podgórskich i Henryka Cieszewskiego
11:30+ Wacławę i Wiktora Banasiaków

Czwartek 2 listopada 2023

Piątek 3 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
10:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
16:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ O Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla Marianny, Ryszarda, Gustawa i Janinę Wolert
Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.

Sobota 4 listopada 2023

Niedziela 5 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:30+ Mieczysławę Witkowską w 1 r. śm.
+ Sławomira Frankowskiego, Henrykę, Leona, Konrada Domańskich, dziadków Krajczyńskich
10:00+ Sławomira Dobkowskiego
+ Karola Lubelskiego
W intencji Parafian
11:30+ Sławomira Chrzanczewskiego - im.
+ Piotra Mochockiego
16:00+ Konrada w 2 r. ś Koziczyńskiego, Waldemara, Wandę, Kazimierza Koziczyńskich, Alinę i Zbigniewa Wojciechowskich i za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00+ Luizę Sobierańską w 27 r. ś. Mariana i Władysławę Nowickich

Poniedziałek 6 listopada 2023

Wtorek 7 listopada 2023

Środa 8 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Irenę, Józefa, Włodzimierza, Andrzeja, Grzegorza i Teresę Przybyłowskich
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

Czwartek 9 listopada 2023

Piątek 10 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Mariannę i Franciszka Czarneckich, ks. Józefa Czarneckiego, zm. z rodz. Prokop i Czarneckich
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Za dusze w czyśćcu cierpiące
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Jerzego Borowskiego - im.

Sobota 11 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
10:00W intencji Ojczyzny
18:00+ Rodziców Cecylię i Jana Szymańskich
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Mamę Elżbiet Rogala w 11 rocznicę śmierci

Niedziela 12 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:30+ Barbarę i Ryszarda Kowalskich w 4 r. ś.
+ Męża Józefa Dymowskiego w 5 r. ś
10:00+ Witolda Lutomirskiego.
+ Renatę Lewandowską - im. oraz jej rodziców oraz dusze w czyśćcu cierpiące - int. od przyjaciół
W intencji Parafian
11:30+ Wandę w 8 r. ś., Kazimierza Kędzierskich, zmarli z rodziny Czerniakowskich
+ Edytę Grudzińską w 6 r. śm. rodziców Adama i Genowefę Szcześniak
16:00+ Tadeusza i Krystynę Drozdowskich
18:00+ Damiana Grabowskiego ucz. p. 15

Poniedziałek 13 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Antoniego Kucińskiego w 44 r. śm.
+ Kazimierę Kalińską w pierwszą rocznicę śmierci.

Wtorek 14 listopada 2023

Środa 15 listopada 2023

Czwartek 16 listopada 2023

7:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Edmunda - intencja od Margaretek
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Andrzeja Grzymkowskiego - ur.
W intencji ks. Edmunda o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji imienin
wolne - kliknij aby zarezerwować

Msza dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Pawła w dniu 40 urodzin.

Piątek 17 listopada 2023

Sobota 18 listopada 2023

Niedziela 19 listopada 2023

7:00+ Dominika i Kazimierza Klimkiewicz
8:30+ Marka Tokarskiego w 18. r. sm.
wolne - kliknij aby zarezerwować
10:00+ Januasza Gutowskiego
+ Elżbietę w 6 r. śm. Bogdana Matraś, Mariannę i Jana Paszczyk
W intencji Parafian
11:30+ Elżbietę Turkowską ur. i im. Dariusza Turkowskiego w 12 r. śm.
+ Edwarda Stachowicz w 17 r. s,. Jadwigę i Stanisława Stachowicz, Hieronimę i Stanisława Sobeckich
16:00+ Konrada Koziczyńskiego - im. Waldemara, Wandę, Kazimierza Koziczyńskich, Alinę i Zbigniewa Wojciechowskich, dusze w czyśćcu cierpiące
18:00+ Mirosławę Radziwonkę w 4 r. śm. oraz Edwarda Radziwonkę.

Poniedziałek 20 listopada 2023

Wtorek 21 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Wiesława Mikulskiego w 16 r. sm.
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

O Boże błogosłwieństwo dla księdza Janusza - im.

Środa 22 listopada 2023

Czwartek 23 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00O Boze błogosławieństwo, opiekę Matki Bozej i ochronę przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła dla ks. dziekana Janusza - int. od Margaretek
+ Alfredę Łubek - im.
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

Piątek 24 listopada 2023

Sobota 25 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

O Boże Błogosławieństwo dla corki Barbary z okazji urodzin
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ ks. Jerzego Godlesia w r. śm.
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Elżbietę Grossman w 6 r. śm. oraz za Henryka Grossman

Niedziela 26 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:30+ Krystynę w 30 r. śm. Mariana Ziólkowskich oraz dziadków Ziółkowskich
+ Andrzeja - im. i Juliannę, Zygmunta Zebrowskich
10:00+ Jadwigę Lutomirską w 3 r. śm.
+ Mariana Mrozek w 2 rocz. śm., Helene i Antoniego Mrozek
W intencji Parafian
11:30+Leokadię, Czesława, Mariana Klejnowskich
+ Juliana w 37 r. śm. Krystynę w 8 r. sm. Konarzewskich
16:00+ Andrzeja Kaczmarskiego, rodziców Żywczyńskich i Annę Figurską.
18:00+ Stefana Koźniewskiego i Andrzeja Pańczyka

Poniedziałek 27 listopada 2023

Wtorek 28 listopada 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Jana Sumińskiego w 5 r. śm.
+ Zdzisława Wrzesińskiego - im.

Środa 29 listopada 2023

Czwartek 30 listopada 2023

Piątek 1 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
10:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
16:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Syna Sławomira Tomaszewskiego - ur.
W intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach

Sobota 2 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
8:00KŻR
18:00+ Zygmunta Unierzyskiego int. urodzinowa
+ Jana Czyża - 13 r. śm.
+ Mariannę Kujawa w 4 r. śm.

Niedziela 3 grudnia 2023

7:00+ mąż Eugeniusz Goździewski w 4 r. śm.
8:30Aby Duch Świety był bardziej czczony i miłowany na całym świecie.
Za Zmarłych z rodziny Kraśniewskich, Chmielewskich, Bogackich, Janinę i Kazimierza Jędrzejewskich, dziadków Kraśniewskich, Sołtysiaków, Andrzeja Bugaja.
10:00+ Barbarę Antoszkiewicz - im.
+ Barbarę Kawalską - im.
W intencji Parafian
11:30+ Józefę w 43. r. śm. zmarłych z rodziny Czerniakowskich
+ Piotra Pawła Piechocińskiego
16:00+ Józefę Kmita, rodzice Wierzbowscy
18:00+ Jerzego Kościelewskiego

Poniedziałek 4 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Bogdana z okazji 40 rocznicy urodzin
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary
+ Krystynę Dąbrowską w 3 rocznicę śmierci

Wtorek 5 grudnia 2023

Środa 6 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Agnieszkę Wronka w 3 r. śm.
+ Józefę Krajewską
+ Krystynę i Tadeusza Unienyskich

Czwartek 7 grudnia 2023

Piątek 8 grudnia 2023

7:00+ Mariannę Poruszenko - im.
+ Tadeusza Jendor i dusze w czyściu cierpiące
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Pawła Dominiak w 8 r. sm.
+ Piotra i Marka Niemirscy
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Antoniego Szcześniewskiego w 41 r. śm.

Sobota 9 grudnia 2023

Niedziela 10 grudnia 2023

Poniedziałek 11 grudnia 2023

Wtorek 12 grudnia 2023

Środa 13 grudnia 2023

Czwartek 14 grudnia 2023

Piątek 15 grudnia 2023

Sobota 16 grudnia 2023

Niedziela 17 grudnia 2023

7:00+ Alfredę i Jerzego Peczyńskich, dziadkow Adamskich, Stanisława Jarczewskiego
8:30+ ADAMA BILIŃSKIEGO W ROCZNICĘ URODZIN
wolne - kliknij aby zarezerwować
10:00+ Andrzeja w 2 rocznicę śmierci, Ludwika, Mariannę, Ryszarda , Andrzeja Sokołowskich, Alinę i Marka Drzyzgów
+ Józefa Olkowskiego w 16 r. s,. zmarłych z rodzin Olkowskich
W intencji Parafian
11:30
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
16:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Poniedziałek 18 grudnia 2023

Wtorek 19 grudnia 2023

Środa 20 grudnia 2023

Czwartek 21 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Zuzannę i Jana Madany
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Genowefę Czajkowską, Helenę i Henryka Czajkowskich
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

Piątek 22 grudnia 2023

Sobota 23 grudnia 2023

Niedziela 24 grudnia 2023

7:00+ Mariannę, Walentego, Jana Zygmuntowiczów, Janinę. Ludgera i Stanisława Morawskich
8:30+ ADAMA BILIŃSKIEGO INTENCJA IMIENINOWA
+ Juliannę, Zygmunta, Andrzeja Zebrowskich
10:00+ BOGDANA KUCHARSKIEGO W 19. ROCZNICĘ ŚMIERCI
+ Sławomira Dobkowskiego
W intencji Parafian
11:30
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
21:00PASTERKA

Poniedziałek 25 grudnia 2023

Boże Narodzenie

0:00PASTERKA
8:30+ Jana Ziółkowskiego
+ mąża Józefa, Genowefę, Wacława, Józefę Dymowskich, Krzysztofa Czyżewskiego
10:00+ w 6 r. śm. Stanisława Kaczyka
11:30O Boże Błogosławieństwo dla Marty i Jacka Rybka z okazji 15 rocznicy ślubu oraz ich dzieci Alicji, Nikodema i Hanny.
16:00+ Stanislawa, Małgorzatę i Zofię Jakubasik
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Wtorek 26 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:30
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
10:00+ Stanisława, Zofię i Małgorzatę Jakubasik
+ Stanisława, Krystynę Józefowskich
11:30
wolne - kliknij aby zarezerwować
16:00Dziękczynna za otrzymane łaski w rocznice chrztu Barbary
18:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

Środa 27 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Józefa Ludwickiego w 7 r. sm.
18:00+ Stanisława Klimkowskiego w 2 r. śm.
+i Annę Popławską w 10 rocznicę śmierci o dar nieba -syn Sławek z rodziną

Czwartek 28 grudnia 2023

Piątek 29 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować

wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00Msza św, przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła
+ Jana Pawłowskiego w 4 r. śm.

Sobota 30 grudnia 2023

Niedziela 31 grudnia 2023

7:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
8:30
wolne - kliknij aby zarezerwować

+ Krystynę Jerzak w 5 r. śm.
10:00+ Zmarłych z rodziny Pasiewiczów
+ Jana Stanisława Więcław w 5 r. śm.
W intencji Parafian
11:30+ Janinę Jankowską- w pierwszą rocznicę śmierci
wolne - kliknij aby zarezerwować
16:00
wolne - kliknij aby zarezerwować
18:00+ Mariannę Nowińską, Monikę i Witolda Krysztopik