Tel. : 502 695 496 parafiamichalplonsk@gmail.com
Kancelaria pararafialna pon. pt. 9.00-10.00 i 16.00-17.45, wt. czw. 16.00-17.45.Sobota g. 8.00-9.00.

V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, na zakończenie Mszy św. o godz. 11.30 nabożeństwo eucharystyczne.
2. Dziś o godz. 16.00 spotkanie młodzieży klas II i starszej przygotowującej się do bierzmowania – spotkanie obowiązkowe.
3. W poniedziałek o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.
4. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dzień wspomnienia jest obchodzony także jako Światowy Dzień Chorego. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. Zapraszamy wszystkich chorych starszych na godz. 10.00 na Mszę św. w ich intencji oraz udzielimy sakramentu chorych.
5. Jest organizowana pielgrzymka do Obór na Dzień Chorego 11 lutego wyjazd o godz. 8.00 powrót o 15.00. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
6. Spotkania dla narzeczonych w naszej parafii rozpoczną się w sobotę 4 marca o godz. 9.00 w auli parafialnej. Zapisy w kancelarii.
7. Na stronie internetowej parafii można zamówić Msze święte przez Internet wybierając wolny termin, który jest widoczny. Zachęcamy do tej metody zamawiania Mszy św. Prosimy bardzo by na stronie internetowej parafii sprawdzić zamówione Msze się na ten rok czy zgadzają się terminy i treść.
8. W naszej parafii jest adoracja Najświętszego sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Zachęcały do adoracji. Prosimy by zgłaszały się osoby do zakrystii, które by adorowały systematycznie o określonych godzinach. Prosimy bardzo o systematyczność by w każdej godzinie ktoś był w kościele.
9. Jest do nabycia tygodnik katolicki Gość Niedzielny, nasz tygodnik Michał.