Tel. : 502 695 496 parafiamichalplonsk@gmail.com
Kancelaria pararafialna pon. pt. 9.00-10.00 i 16.00-17.45, wt. czw. 16.00-17.45.Sobota g. 8.00-9.00.

Podziękowania na zakończenie Renowacji Misji Świętych

Dobiegły końca nasze czterodniowe Renowacje Misji Świętych, które prowadził ks. Andrzej Surdykowski z Centrum Ewangelizacji DŁ Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej.
Była to dla każdego z nas okazja do osobistego przeżycia tych szczególnych dni danych od Boga. Po raz kolejny mogliśmy ubogacić swoje życie duchowe i pozwolić, aby Bóg napełnił nas swoim pokojem i radością oraz dotknął miłością nasze serca.
Na zakończenie naszych Renowacji Misji Świętych przedstawiciele parafian złożyli życzenia i kwiaty.

Słowo podziękowania skierował także ks. Janusz Rumiński, proboszcza parafii:
– Chciałbym podziękować Panu Bogu przede wszystkim za to, że wlał w wasze serca pragnienie przyjścia na te rekolekcji, że odpowiedzieliście na zaproszenie Pana Boga, które wygłosił do was ks. Andrzej, który jest pośród nas i prowadzi Renowację Misji Świętych. Bogu niech będą dzięki za to.
Dziękuję, że tak systematycznie przychodziliście na spotkania, że tak pilnie, że tyle osób skorzystało z sakramentu pokuty i pojednania, że doświadczyliście miłości i miłosierdzia Pana Boga w każdej Eucharystii, w każdym sakramencie pokuty jaki został dokonany w tym kościele. Za to Panu Bogu chciałbym wyrazić wdzięczność. Jest moja radość z tego, że tyle osób z tych Renowacji Misji Świętych skorzystało przez te cztery dni.
Chciałbym podziękować księdzu Andrzejowi, którego Bóg postawił na naszej drodze, dążenia do świętości, do doskonałości, do tego żeby walczyć ze swoim grzechem, bo przecież nikt z nas nie jest doskonały i nigdy nie będziemy doskonali. Zmierzamy do doskonałości, do spotkania z Panem Bogiem, wieczności i to jest nasz cel, zbawienie nasze. Dziękuję księdzu Andrzejowi, że podjął ogromny trud Renowacji Misji Świętych, które głosił z wielką mocą i miłością do Pana Boga i wielką wiarą, bo to co mówił, nie były jakieś ogromne wywody teologiczne, ale mówił prosto a jego Słowa trafiały do nas, do naszego serca. Chciałbym podziękować wszystkim świadkom, którzy byli razem z ks. Andrzejem z całej Polski: z Białegostoku, Zielonej Góry, Warszawy, Ostrowi Mazowieckiej. Dziękuję wam za to świadectwo wiary i miłości do Pana Boga i przemiany waszego życia i serca. Oby tak było dalej, abyście kroczyli za Chrystusem.
Życzę ks. Andrzejowi błogosławieństwa Bożego, na tej drodze, którą Bóg mu wybrał – ewangelizacji, aby Bóg mu błogosławił, dawał siły i potrzebne łaski na kolejne rekolekcje i spotkania a także życzę błogosławionych świąt Zmartwychwstania Chrystusa.
Bóg zapłać!
Więcej zdjęć…